Üye Paneli

Özel Uzdent Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Nevşehir şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Uzdent Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (384) 215-4000 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Uzdent Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Güzelyurt Mah. 80. Yıl Bul. No:15/B Merkez Merkez, Nevşehir

Şehir

Google Yorumları

4,4
119 yorum
 • Bahar Alvoure
  Bahar Alvoure
  3 ay önce

  Gülşehir’de özel bir klinikte yapılan yanlış bir müdehaleden dolayı diş ağrılarım çok şiddetli kırık ağrısına benzer bir ağrıya döndü. Dt. Büşra Günbey Hocama gerçekten çok teşekkür ederim. Dişimde yanlış müdahale olmasına rağmen dişlerimi sağlığına kavuşturdu hem çok doğal temiz görünüme kavuşturdu hem de ağrısını tamamen aldı. Allah bin kez razı olsun. Yatıp kalkıp dua ediyorum beni bu ağrıdan kurtardığı için sizlerde kesinlikle bu adresten şaşmayın.

 • Samet Ukunc
  Samet Ukunc
  4 ay önce

  Yunus Emre Cömert hocama çok teşekkür ediyorum.Uygulamış olduğu İMPLANT tedavisi,yaklaşımı,iletişimi,bilgisi,tecrübesi takdire şayan.İMPLANT ile endişesi olanlara Yunus Hocamı tavsiye ediyorum. Karşılamadaki Hülya hanıma çok teşekkür ediyorum. Güler yüzü, iletişimi bize her konuda yardımcı olduğu için. Tüm UZDENT NEVŞEHİR ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR EDERİM.

 • Aykut Ö.
  Aykut Ö.
  3 ay önce

  Tertemiz bir hastane, cihazlar yeni. Danışma hattından itibaren tüm personel ilgili. Dr. Büşra hanım son derece deneyimli, işinde uzman, tüm detaylara kadar açıklayıcı ve güven veriyor. İlk genel muayene ücretsiz, işlem fiyatları makul. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

 • Zeynep Arıcı
  Zeynep Arıcı
  5 ay önce

  Öncelikle bu hastanede çalışan tüm insanların ilgi ve alakasından dolayı çok memnun olduğumu söylemeliyim. Hepsi çok ilgililer gerçekten, daha sonra ortodonti uzmanı Nuri Yelken'e ve diş implantımda çok iyi sonuca ulaştıran Başhekim Büşra Günbey'e teşekkür ediyorum. Bu süreçte her konuda ilgileri, alâkaları ve emeklerinden dolayı aynı zamanda işlemlerim bittikten sonraki sonuçtan dolayı çok teşekkür ederim.🏻 Herşey istediğim gibi oldu çok başarılı geçti. Emekleriniz için sağolun🤍

 • İclal Özbek
  İclal Özbek
  6 ay önce

  Kızımın tavsiyesi üzerine gittiğim Uzdent de implant tedavisi gördüm.Tedavimi Büşra Günbey hocam gerçekleştirdi.Uzun bir süreçti, bu süreci Büşra hanımın ilgisi, alakası ve merak ettiğim sorulara aldığım tatmin edici cevaplarla sorunsuz ve kolay geçirdim. Tedavi sonucunda son derece estetik ve içime sinen dişlere sahip olmak beni çok mutlu etti. Büşra hanımın eline emeğine sağlık👏 Zarafeti ve nazik tavırlarıyla estetik olarak değiştirilmesini istediğim yerleri düzelterek beni tatmin ettiği için teşekkürü bir borç bilirim... Uzden tin tedavim bittikten sonra dişlerimden memnun olup olmadığımı merak ederek sürekli aramaları ve istediğiniz zaman kontrole gelin,şikayetiniz varsa giderelim demeleri son derece profesyonel olduklarının göstergesiydi. Teşekkürler Büşra hanım 👏👏👏, teşekkürler Uzdent👏👏👏 Katkiniza şükran... Büşra Hanım, bundan sonra bütün Avanos lu yakınlarım sizin müşteriniz, bir tanesini yönlendirdim bile

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.