Üye Paneli

Ürgüp Devlet Hastanesi, Nevşehir ili Ürgüp ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 50 Yataklı yeni Ürgüp Devlet Hastanesi hastanemizde hastalarımızın teşhis ve tedavi aşamalarında rahat ve mutlu olmalarını sağlamak amacıyla her türlü ayrıntı ve gerekli alt yapı ve hizmetler planlanmıştır. Yaklaşık 3 yılda Ürgüp İlçe halkımızın hizmetine kazandırılan Ürgüp Devlet Hastanesi 11.522 m2 lik açık alan ve 8500 m2 lik kapalı alan üzerine 3 blok olarak kurulmuş olup binamızda Bodrum, Zemin Kat, 1. Kat 2. Kat olmak üzere 4 kat yer almaktadır.

Bakanlığımızca 50 yatak tescili olan hastanemizde her katta mevcut olan panoramik gündüz odaları hastalarımızın sıkılmamaları ve yakınları geldiğinde de rahatça oturabilecekleri şekilde planlanmıştır. Yarım daire şeklinde her saat güneş alan bu servis katı odalarımızda, televizyon, banyo, lavabo, oturma grubu mevcuttur.Ayrıca tam donanımlı 2 Ameliyathane, 5 Yataklı Diyaliz Ünitesi, 6 Yataklı 1.Basamak Yoğun Bakım Ünitesi, 2 Adet SDL (Sancı Doğum Lohusa), Palyatif Bakım Merkezi, 100 kişilik yemekhane, 80 kişilik açık otoparkı mevcuttur.

Poliklinik Hizmetleri Dahiliye(İç Hastalıkları), Çocuk Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz, Göz Hastalıkları, Genel Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ortopedi, Anestezi ve Diş Polikliniği, Tam donanımlı Dijital Röntgen Cihazı, ve Son teknolojik laboratuvar tetkik cihazları ile hizmet vermeye başladı. 1953 yılından günümüze kadar 64 yıldır ilçemiz ve bağlı köyleri ile dışarıdan gelen hastalarına hizmet vermekte olan Ürgüp Devlet Hastanesi yeni binasında daha da gelişmiş fiziki alt yapısı ve güler yüzlü sağlık personeli ile vatandaşlarımızın hizmetinde olacaktır.

Ürgüp Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Ürgüp Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: 15 Temmuz Mah. Otogar Cad. No:3 Ürgüp, Nevşehir

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,6
108 yorum
 • Ahmet Topac
  Ahmet Topac
  2 ay önce

  (Şikayette bulunurken lütfen burdan değil cimer üstünden şikayette bulunalım.) 08.04 19.35 civarı gittiğim acil servise hastanede herhangi bir hasta yokken başta muayene sırası verecek kadın 5-10 dk bekletti yerinde değildi, daha sonra doktor hanım ismi kim bilmiyorum yerinde değildi o bekletti.üstüne neden geldiniz diye azarlamadığı kaldı. Allah esirgesin büyük birşey olsa acil müdahale edecek kimse yok bu hastanede zaten direk en ufak şeyi Nevşehir’e sevk ediyorlar. Herneyse servise şiddetli öksürük,kusma,mide bulantısı, tansiyon düşmesi gibi şikayetlerimi bildirdikten sonra hangi ilaçları kullandığıma baktı, ilaçlar 4 gündür düzenli içiliyor şiddetli öksürük ve baş ağrısı için yapabileceğimiz en ufak birşey varmı sorusunu sorduktan sonra cevap olarak hiçbirşey ilaçları kullanıp bekleyeceksiniz denildi. Kamera kayitlarına bakılabilir ne ateş ölçüldü, ne tansiyon ölcüldü doktorun umursamaz tavrına kalkıp hiçbirşey diyemedim. Ama şunu söyleyim kötü sözsöylemeye karşıyız hiçbir şekilde doktorlarımıza kötü söz vs söylenmemeli ama bazı doktorlar var gerçekten sabır sınıyorlar. Dün de gidildi acile bugünde hep aynı muamele.

 • oyun mayagl
  oyun mayagl
  bir ay önce

  Öncelikle; Çocuk doktoru fatma solak hanıma çok teşekkür ediyorum. her gittiğimizde aynı özen ve itinayla muayene ettiği için. Acil servisteki pratisyen hekim zeynep kafalı, inanılmaz özensiz ve ilgisiz bir doktor sakın ola yolunuz düşmesin. Ha birde kendini hastanenin başhekimi sana güvenlik bayan sanırım ismi saniye erdoğandı; üslup yok hanımefendide, arabamı bulunduğu yerden ( çöpün kenarı )çekmeden saglık personeline işlem yaptırmadı.....

 • Canan Akpınar
  Canan Akpınar
  5 ay önce

  Hastahaneniz çocuk doktoru Merve Türkmen e 2 yaşındaki oğlumu rutin kontrole götürmüştüm. Muayene sonrası bize inmemiş testis tehsisi koydu. Bunu da el muayenesi sonucunda böyle kanıya vardı röntgen çekme gereği bile duymadı. Bizi kayseri de özel bir doktora yönlendirdi. Diyoruz nevsehir de devlet te veya özel hastane nede operatör varsa o görsün. Devlette var ama yoğun falan diyip bizi ısrarla o özel muayenesi olan doktora yönlendirdi birde selamımı söyleyin dedi kendisini dinlemedik versa hastanesine üroloji bölümüne götürdük. Doktora muayene sonrası doktor böyle tehsis nasıl koyar çocukta böyle bir sorunun olmadığını söyledi. Yaşadığımız üzüntü yanımıza kaldı. Bu doktora sakın gitmeyin. Beni yönlendirdiği doktorla da bir çıkar ilişkisi olduğunu düşünüyorum. Yetkili yerlere de şikayet edeceğim gereken yapılmalı.

 • Naz Dnz Ekşi
  Naz Dnz Ekşi
  3 ay önce

  15 gün önce annemi göz kapağı ameliyatı için gittik kaldığımız odanın tuvaleti leş gibiydi kokuyordu lavabosu temiz değildi çekpas ve paspas alalade duşakabin içindeydi çöpleri dökülmemiş ve poşeti de iyi takılmamıştı Ameliyat sonrası önünü dahi göremeyen annemi 2 hemşire sandalyeye oturtmak yerine koluna girerek odaya getirdiler Ameliyat sonrası çıkış işlemleriniz sonrası hemşireye kremler ve ameliyat sonrası göZ bakımının nasıl yapmamız gerektiğini sorduğumuzda da bizi azarlar gibi doktorunuzla konuşun tepkisi ile karşılaştık Görüş ve önerilerizi yazın diye yer yapmışlar ama kalem koymamışlar Sadece Ürgüp te hastane olsun diye hastane yapıp ilgilenmeyen başhekim sana da aldığın para helal mi diye sorarlar

 • mücahit güzeller

  12.03.24 tarihin 3.05 gece 16 numaralı acilden giriş yaptık doktor yerinde değildi sağlıklik görevlisi telefon la doktoru aradı doktor telefonda hastanın ne var soruyor ve geliyor Doktor ismi Zeynep Kafalı soruyor neyin var hastayı 1 hafta önce muayene oldum hastaligim geçmedi sittetli oksuruyorum uyuyamıyorum muayene etmeden biz bişey yapamayız yarın aile hekimliği, göğüs bölümüne gidin acil ne işe yarıyor acil durumdaki hastalara bakıyoruz Ürgüp devlet hastanesi acil birşey olmayınca gelmeyin diyor kısaca

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.