Üye Paneli

Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Nevşehir ili Kozaklı ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’nin temelleri 1978 yılında dönemin Sosyal Güvenlik Bakanı Hilmi İşgüzar tarafından atılmıştır. SSK Hastanesi olarak temeli atılan bina uzun bir süre atıl durumda kalmıştır. 2007 yılında tadilat, bakım ve deprem güçlendirmesi yapılan hastane 2009 yılında Nevşehir Devlet Hastanesi’ne teslim edilmiştir. 3 Ocak 2011 tarihinde Sağlık Bakanlığı tarafından Nevşehir Devlet Hastanesi Ek Bina’sı statüsüyle hizmete açılmıştır.

Hastane kampüsünün arsa alanı 30.000 m² olup, kapalı alanı 17.500 m² dir. Hastane ana binası; acil katı, giriş kat ve 3 kat yataklı servis olmak üzere 5 katlıdır. Tek kişilik hasta odalarında klima, buzdolabı, lcd tv, motorlu hasta karyolası, wc, banyo ve yatak olabilen refakatçi koltuğu bulunmaktadır. Toplam 170 yatak kapasitesine sahip A-II Grubu Hastane olarak hizmet vermektedir.

Rehabilitasyon Tedavi Uygulamaları, Lokomat Cihazı (Robotık Yürüme Tedavisi), Hidroterapi, Hot-Pack, Cold-Pack, Fonoforezis, Ultrason, Tens, Laser, Compex, Traksiyon (Cervical-Lomber), Parafin, Uzay Terapi, Whirlpool (Girdap Banyosu) gibi tedavi yöntemleri hastanemizde uygulanmaktadır. Ayrıca, Hastanemizde Kozaklı Kaplıcalarından elde edilen doğal termal su tedavide etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Kaynağından çıkan mineral bakımından oldukça zengin olan termal su hiç bir ön arıtma ve revizyona tabi tutulmadan doğal haliyle tedavi havuzlarımızda kullanılmaktadır. Kaynağından yüksek ısıda çıkan termal su soğutma kulelerinde doğal olarak soğutularak 36-42 santigrat dereceye düştükten sonra, hidroterapistler yardımıyla hastalarımızın tedavisinde kullanılmaktadır.

Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Emek Mah. Kaplıca Cad. No:121 Kozaklı, Nevşehir

Şehir

Google Yorumları

3,8
41 yorum
 • EMRE HAN
  EMRE HAN
  4 ay önce

  Kardeşim icin orada bulunduk yılın belli zamanları gidiliyor daha oncesinde arayıp başvuruyorsunuz size dönüş yapılıyor ve bir tarih veriliyor o tarihte oraya giriş yapıyorsunuz ve 2 ay (60) veya 3 ay (90) olarak konaklı ya biliyorsunuz gerek güler yüzlü hizmet gerek doktor ve hemşire kaliteleri çok iyi devletin böyle bir yer yaptırıp sadece engelli vatandaşlar icin gayet iyi bir durum. Lokomat cihazı nin da yürümeye destek olmasi iyi bir gelişme olarak katkı sağlamakta. genel felç ve sereberal palsi hastaları ve diger bircok hastalıkta tercih edilebilecek bir hastanedir.

 • Kürşat Çetin
  Kürşat Çetin
  4 ay önce

  Fizik tedavi konusunda iyi başarılı fizyoterapistler var geri kalan bina olarak çok kötü temizlik ilgi sıfır

 • Abitter Kartal
  Abitter Kartal
  4 ay önce

  Çok temiz ilgili bir hastane . Fizik tedavi teknisyeni Fatih Beye ve arkadaşlarına teşekkür ederim.Saygılarımla.

 • Demet Demet
  Demet Demet
  10 ay önce

  Rezalet bir hastane. Çalışanları ayrı bir saygısız doktorları ayrı. Ne ilgi var nede bilgileri hizmet desen sıfır kesinlikle gitmeyin o kadar ovduler gittihime gidecegime pişman oldum

 • Sahin Ar
  Sahin Ar
  bir yıl önce

  Samet Yilmaz adındaki doktor aşağılayıcı üslupla doktorlarla konuşuyor ilgi sıfır hastayı umursamıyor BABANIN AHIRI DEĞİL BU HASTANE SENİN HASTA NE İSTİYORSA E**K GİBİ YAPMAK ZORUNDASIN BAZI SAĞLIKÇILAR BAZEN HER ŞEYİ HAKEDİYOR SENDE BUNLARDAN BİRİSİN AŞAĞILIK HERİF

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın