Üye Paneli

Özel Kapadokya Hastanesi, Nevşehir şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Kapadokya Hastanesi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (384) 212-1550 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Kapadokya Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Güzelyurt Mah. Vefa Küçük Cad. No:9 Merkez, Nevşehir

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,8
650 yorum
 • Sinem Bana
  Sinem Bana
  bir hafta önce

  Çalışanları çok kaba asla önermiyorum. 04.05.2024 tarihinde arkadaşım anksiyete atağı geçirdiği için Kapadokya hastanesinin acil bölümüne gitmek gibi bi hata yaptık. Özel hastane olduğu için daha çok ilgilenilmesini beklerken arkadaşıma kullandığı bi ilaç olup olmadığını sormadan serum takıldı her şey çok hızlı gelişti. Ayrıca anksiyete atağı geçiren birine ısrarla ve kötü bir tavırla sakin ol demek hiç doğru değil. Hemşirelerden sarı saçlı kilolu hanımefendi hasta yakınlarını dışarı alalım dedi, ki hasta yakını olarak sadece ben vardım ve bu kötü tavırlardan sonra oradaki çalışanlara güvenim 0’a düştüğü için normal olarak arkadaşımın sakinleşmesini sağlayacak tek kişi bendim o yüzden dışarı çıkmak istemediğimi açıkça belirttim. Sonrasında, yine aynı hanımefendi tüm egosuyla oradaki en yetkili kişinin kendi olduğunu ve “ben çık diyorsam çıkmak zorundasın elindeki suyu ver sonra dışarı çık”dedi o sırada konu çok kötü bir yere geldi artık üslup olarak, ben yine üslubumu bozmayıp bana emir veremeyeceğini söyledim. Anksiyete atağı geçiren birinin yanında böyle bir üslupla hasta yakınıyla tartışıp hastayı daha da strese sokmak nasıl bir amatörlük. Sonuç olarak o hastaneye ilk ve son gidişimizdi umarım gerekli aksiyonlar alınır ve başka hastalar aynı saygısız amatör davranışlarla karşılaşmaz.

 • M Yılmaz
  M Yılmaz
  3 hafta önce

  19.04.2024 tarihinde Kardiyoloji birimine muayene için gittiğimde EKG ve EFOR testi yaptırdıktan sonra doktorun odasına gittiğimde bana 2 yıl raporlu olmak şartı ile 4 adet ileri koroner hastalarına yazılan ilaçları yazarak 3 veya 6 ay sonra kendini iyi hissettiğinde tekrar kontrole gel demesinin üzerine ''ben iyiyim ben sadece kontrole geldim'' diye söylerken doktorun yanındaki asistani ile sosyal medyadaki resmin ne kadar beğeni aldığını konuştuklarından beni dinlememiş ve durumu geciştirerek ''sen ilaçları kullan gel'' demesi beni tamamen sinirlendirmiştir. Artık Kardiyoloji Doktorunuzun hiç bir bilgisi olmadığına inandım. Doktorunuzun iş bilmediğini ve benim sağlığımı teklikeye atarak verdiği ilaçların reçetesini Sivas Cumhuriyet Üniversite Hastanesi Kardiyoloji birimi ve Ankara GATA Hastanesi Kardiyoloji birimi olmak üzere 2 Profesör Doktora muayene olarak hiç bir rahatsızlığımın olmadığını teyit ettim. Kapadokya Hastanesi Kardiyoloji Doktorunun iş bilmez aklı ile hareket etseydim belkide şuan ne durumda olacaktım bilmiyorum. Ayrıca Doktoru şikayet etmek için Hastane Sahibi, Başhekim veya Mesul Müdür ile görüşmek istediğimi belirtmeme rağmen danışma İdari İşler Müdürü Aslı Hanıma bağlamış olup, kendisine durumu bahsettiğimde ise 24 saat içinde yetkili kişi tarafından arayacaklarını söylemesine rağmen kimse aramamıştır. KAPADOKYA HASTANESİ YÖNETİMİ ve KARDİYOLOJİ DOKTORU bilmenizi isterimki bu konuyu her yere başvuru yaparak adli ve idari süreci başlatacağım. Özellikle belirtmek isterim ki sizin bakış açınız hastaları bir müşteri olarak görüp sağlıklarını tehlikeye atarak haksız kazanç sağladığınız aşikar ortadadır.

 • Gözde çakır
  Gözde çakır
  bir ay önce

  Annem ve kardeşim hastanede kaldı Midelerinden rahatsızlardı Doktor baharatlı şeyler yemesin dedi Verilen öğle yemeği özellikle patates aşırı derecede baharatlı ve acıydı Neden dikkat edilmiyor buna ? Özellikle mide den rahatsız 2 hastaya nasıl böyle yemek veriyorsunuz . Annemin tansiyonunu ölçmeye hemşire hanım geldi Baktı Tansiyon düşük Çubuk kraker felan yiyin tekrardan ölçmeye gelicem dedi Gidiş o gidiş Ne geldi ne ölçtü ne sordu . Doktorları bile garip , Bekleyin doktor gelecek dediler saatlerce bekledik öyle 1-2 saat değil Doktor reçete verdi , verdiği ilaç ihtal edilmiyormuş bir sürü eczaneye sorduk Yok diyorlar . Otomatları para atıyoruz suyu düşürmüyor . Bir hemşire kan aldı , pantolona yere her tarafa sıçradı . Beceremiyorsanız yapmayın. Bi de para veriyoruz şu hastaneye . Hemşireler desen dövmekten beter ettiler . Suratları asık , ilgi alaka 0 . Hiç memnun kalmadım . Nevsehirde yaşayan arkadaşlar Devlete gidin bundan bin kat daha iyi muamele görürsünüz . Hem paranız cebinizde kalır .

 • Fatma Gündüz
  Fatma Gündüz
  bir ay önce

  KBB doktoru Fatih Yakut a muayene olmaya gittim. 60 yaşında kadınım ben böyle terbiyesiz muamele görmedim. Neyin var diye sormayı bırakın sorduğunuz soruya azar işitiyorsunuz.Kulak temizleme işlemi yaptıracaktım resmen kulak zarımı deliyordu. Canımın acıdığını söyleyince bağırmaya başladı.Bu işlemi daha önce diğer özel hastanede incitmeden yapan doktora teşekkür ederim. Orada randevu bulabilseydim bu kişiye asla gitmezdim. Kimsenin de gitmesini tavsiye etmem. Kendisi başhekimmiş ona güveniyor herhalde. 800 lira para ödedim haram olsun.

 • Zübeyde Şanlıbaba
  Zübeyde Şanlıbaba
  2 hafta önce

  Bugün annemi muayene eden doktor Göğüs hastalıkları uzmanı sayın Dr. Berker Öztürk çok ilgiliydi ve güler yüzlüydü buradan da teşekkür etmek istedim🏻

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.