Üye Paneli

Sinop Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Sinop şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Sinop Ağız ve diş Sağlığı Merkezi ilk olarak 16 Mart 2009 tarihinde hasta kabul etmeye başlamıştır. Merkezimiz 15 Eylül 2018 tarihi itibari ile Sinop Sağlık Kompleksinde bulunan A Bloktaki yeni binasına taşınmıştır. Sinop Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeni binasında; 18 Diş hekimi, 22 Ünit, 1 Protez Laboratuvarı, 1 Sterilizasyon Ünitesi, 1 Evde Sağlık Hizmet Birimi ile Hastalarına en iyi sağlık hizmetini sunmaya devam etmektedir.

Yeni binasında engelliler için otopark alanı, asansörler ve gerekli diğer düzenlemeler sağlanmış ve engelli vatandaşlarımızın faydalanabileceği ayrı bir klinik oluşturulmuştur. Merkezi Sterilizasyon ünitesi, Protez laboratuvarı, lokal ameliyathane, 22 klinik alanı, mahkum koğuşu gibi diğer birimlerde kalite standartları doğrultusunda gerekli düzenlemeler yapılmıştır. Hizmet binasının yenilenmesi ile birlikte 7 adet diş üniti de yenilenmiş ve ilaveler ile birlikte toplam da 24 diş üniti hizmet verir hale getirilmiştir. Önce ki binamız da fiziki alan ve personel yetersizliği nedeniyle en fazla sorun yaşadığımız görüntüleme hizmetleri, yeni hizmet binasında ilave olarak alınan Periapikal Röntgen cihazı, Panaromik Röntgen cihazı ve yeni başlayan 2 Röntgen Teknisyeni ile toplamda 4 röntgen teknisyenle yeniden düzenlenmiştir. Röntgen teknisyeni sayısının yeterli hale gelmesi ile birlikte nöbetlerde de röntgen çekimi ile etkin ve kaliteli Acil Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri yürütülecektir. Merkezimiz açıldığı günden bu yana gün geçtikçe imkanlarını ve hizmetini artırmakta olup hizmet açısından vizyonunu genişletmeye devam etmektedir.

Sinop Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Sinop Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Yeni Mahalle Okulak Sok. No:8 Merkez, Sinop

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.