Üye Paneli

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi, Sinop şehrinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 1950 yılında Sinop halkı tarafından bir dernek vasıtasıyla yeni bir hastane yapılması gündeme gelmiş ve hastanemizin yapımına başlanmış. Binanın ilk bölümü 1956 yılında bitirilmiş ve 80 yatak kapasitesiyle hastane hizmete girmiş. 1988 yılında SSK Hastanesi olarak Osmaniye köyünde hizmete açılmış. 2005 yılında bu hastane ile merkezde bulunan Devlet Hastanesinin birleşme kararı alınmış. Karardan sonra iki binada da Atatürk Devlet Hastanesi adıyla hizmet verilmeye başlanmıştır.

2019 yılında yeni binamızda poliklinik hizmetlerine başlayan hastanemiz modern tıbbi cihazlarla donatılmış, 300 yatak, 10 ameliyat Salonu, 57 Yoğun Bakım yatağı, 7 Doğumhane salonu, 74 Poliklinik Odası, 9 Katlı 5 Blok 40540 m2 kapalı alan, 240 araçlık açık otopark ve alanında uzman hekimlerimiz ve personelimiz ile bölgemize hizmetin en iyisini verme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi, çağdaş tıbbın tüm olanaklarını sağlayan uluslar arası standartları yakalamış, teknolojik olarak tam donanımlı, insanımıza yakışır bir sağlık kuruluşu olmayı amaçlamaktadır. Hedeflerimiz ve projelerimiz; Hastanemizin bütün Orta Karadeniz’e hitap edebilecek Bölge Hastanesi standartlarında olmasıdır.

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Sinop Atatürk Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Sinop Erfelek Yolu, Osmaniye Köyü Tırkışlar Mevkii Merkez, Sinop

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,3
170 yorum
 • suna çıvgın
  suna çıvgın
  2 ay önce

  Sultan Ayaz adlı cerrah, son derece başarılı bir doktor. Umarım bırakıp, gitmez! Beni ölümden döndürdü! Basit apandisiti anlatamadım hiçbir doktora! Mesai dışı, hiç kapris yapmadan ve son derece uzmanca ameliyatla kurtardı. Tanrı daima yardımcısı olsun. Her yerde yazacağım!

 • Burhanettin Akca
  Burhanettin Akca
  5 yıl önce

  Hastane yer olarak sehir merkezine uzak olsa da güzel bir yerde. Etrafı yeşil dinlendirici alanlar mevcut. Ancak bazı bolumlerde doktor yok. Yanlış bilmiyorsan şu an çocuk cerrahi yok. Çocuk acil servis konusunda da çalışma yapılsa güzel olacak. Umarım yeni yapılan şehir Hastanesi'nde bu tür sıkıntılar olmaz. Yeni hastane ile modernizasyonu yanında tüm bölümlerde doktoru olan düzenli bir hastane olur.

 • Ramazan Yeşilkaya
  Ramazan Yeşilkaya
  bir yıl önce

  Ölüyorum desen bir yudum su veripte tedavi etmezler. Babamın ilacı bittiği için geldim Doktorlar kovar gibi davrandı ilaçta yazmadılar.

 • Nazmi Türk
  Nazmi Türk
  5 ay önce

  Sinop Atatürk Devlet hastanesinde verilen yemekler harika. Yemek servisi süper. Teşekkürler emeği geçenlere. Ama TV kanalları sadece tek yanlı ayarlanmış. Muhalif hiç kanal yok. Bu da kısıtlayıcı ve öteleyici olsa gerek.

 • Semra Ak
  Semra Ak
  3 hafta önce

  Muayene olmak imkansız neredeyse yer yok sıra yok ama Bi o kadar yorgunlukta yok bu kadar sakin Bi şehirde yaşıyorsun ama hastanede yer yok nasıl oluyor anlamadım gitti

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın