Üye Paneli

Ayancık Devlet Hastanesi, Sinop ili Ayancık ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Yeni açılan Ayancık Devlet Hastanesi fiziki ve genel durumu bakımından son derece modern ve teknolojik cihazlarla donatılmıştır. Buraya tedaviye gelen vatandaşımıza en kaliteli sağlık hizmeti sunulmaktadır. Ayancık Devlet Hastanesi 80 yatak kapasitesine sahiptir.

Hastanemizde; İç Hastalıkları, Kadın Doğum Hastalıklar, Genel Cerrahi ve Diş Tedavi olmak üzee 6 adet poliklinik mevcuttur. Hastanemizde 3 adet İç Hastalıkları, Kadın Doğum Hastalıkları, Genel Cerrahi Servisi bulunmaktadır.

Hastanemiz Diyaliz ünitesi 1998 yılından itibaren 10 adet Diyaliz makinesi ve 10 makinelik su arıtma sistemi ile hizmet vermektedir.

Ayancık Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Ayancık Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Cevizli Mah. Nakliyeciler Sok. No:1 Ayancık, Sinop

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,5
43 yorum
 • necibe şimşek
  necibe şimşek
  3 ay önce

  Aradığınızda karşınızda asla nezaket bilmeyen kaba bir personel çıkıyor. Doktorun sekreteriyle görüşmek istiyorum ama işitmediğim laf kalmıyor. Kavgacı bir personeli telefonlara bakması için çok mu aradınız acaba?! 1 yıldızı hizmet aldığımız doktor ve hemşireler için veriyorum onlardan yana memnun kaldık.

 • Mehmet ünsal
  Mehmet ünsal
  2 ay önce

  Hastaneyi arıyorum telefon çalar çalmaz telefonu kaldırıp kapatıyor arkadaş. 06.02.2024 tarihinde saat 18 ile 18.30 arası defalarca aradım her aramada aç kapa yaptı. Baş hekim bu saatlerde santrale kim bakıyorsa bir zahmet ifadesini alsın.

 • Burhanettin Akca
  Burhanettin Akca
  5 yıl önce

  Ayancık gibi gelişen bir yere yakışır güzel bir hastane olmuş. Yer olarak biraz şehrin dışında kalmasına rağmen verdiği hizmet bakımından harika olmuş. Gayet büyük bir alanda kurulmuş,dahiliye,kadın doğum,çocuk,genel cerrahi ve diş poliklinikleri mevcut, bekleyenler için güzel bir kafeteryası var. Açık alanda güzel bir otoparkı mevcut.

 • Irem Cantürk
  Irem Cantürk
  4 ay önce

  Psikolog Yağmur Kılıç 12.12.2023 tarihi için saat 2 de randevu vermiş bulunmaktaydı. Tam saatinde orda bulunuyordum. Ancak kendisinin şahsi işleri olduğundan 40 dk beklemiş bulunmaktayım, Sorumsuzluğun böylesi. Geçen hafta da kendisini yarım saat beklemiştik. (Yine şahsi işleri olduğundan dolayı) en azından bir bilgilendirme yapılabilirdi, ki oda yok. Tavsiye etmiyorum, kendisi psikolog olabilmiş lakin sorumluluk sahibi bir birey olmayı becerememistir. Kendisini gerekli yerlere şikayet edecegim, Bilgisine.. :)

 • Zarife Özdemir
  Zarife Özdemir
  2 ay önce

  Başka yerlere gidip hastanelerdeki hizmet ve sıkıntıları yaşayınca bizim hastanemizin değerini anlıyor insan. Ayancık devlet hastanesi çok ama çok iyi her şeyde.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın