Üye Paneli

Durağan Devlet Hastanesi, Sinop ili Durağan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Durağan Devlet Hastanesi 1996 tarihinde 25 yataklı devlet hastanesi olarak faaliyete başlamıştır. Yeni Hastane binamız 2018 yılında açılışı yapılarak aktif hale getirilmiştir. 50 hasta yatak kapasiteli olarak planlanan hastane modern görüntüsü ve teknolojik altyapısıyla ilçemize yakışan bir sağlık kurumudur.

Durağan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Durağan Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Merkez Mah. Sağlık Sok. No:5 Durağan, Sinop

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,5
21 yorum
 • Ümran Akkaya
  Ümran Akkaya
  2 yıl önce

  Çocuk doktoru Uzm Dr Oruç Barkın tığ gerçekten görevini ehliyle yapan her detayı düşünen aileye güzel bilgiler veren ilgili Güler yüzlü bir Dr bize ilgisiyle özel hastaneyi aratmayan İstanbul da bile bulamadığımız bir Dr ilgisine yaptıklarına çok teşekkür ederiz.kendisine minnettarız (sayılı hemşireleri tenzih ederek söylüyorum.) Çocuklar da damar yolu açmakda çoğu acemi oğlumun patlatmadık damarı kalmadı 1 yıldızı bunun için vermedim ama hastane ve doktorumuz şahane hepsine teşekkür ü borç bilirim.

 • Dursun Çelikel
  Dursun Çelikel
  3 yıl önce

  Açıldığı zaman dan buyana birkere gittim onda da içeri almadı lar pandemi dolayısıyla

 • MAHMUT GÜNEŞ
  MAHMUT GÜNEŞ
  3 yıl önce

  ALLAH RAZI OLSUN DEVLETIMIZDEN ÇOK GÜZEL BİR HASTAHANE olmuş

 • Engin Engin
  Engin Engin
  4 yıl önce

  Cok guzel hastane, fakat goz ve K.K.B doktoru olmali

 • HAMZA YILDIZ
  HAMZA YILDIZ
  6 yıl önce

  DUNYANIN RN GUZEL HASTANESI

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın