Üye Paneli

Türkeli Devlet Hastanesi, Sinop ili Türkeli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Türkeli Devlet Hastanesi 2001 yılında 30 yataklı olarak ilçemizde hizmete girmiştir. Hastanemizde toplam alan 8000 m2 olup kapalı alan 2700 m2 dir. Acil Polikliniğinde yataklarımız 2016 yılında yenilenmiştir. Tıbbi cihaz olarak 2 defi, 2 hasta başı monitör, z ekg, 3 hasta sedyesi, 10 müşahede yatağı bulunmaktadır. Hastanemizde 2 adet diş polikliniği mevcuttur. 2015 yılında 2 adet diş üniti alınmıştır. Salı ve Çarşamba günleri Diş Protezi yapılmaktadır. Hastanemiz yatan hasta servisinde tüm yataklarımız 2015 yılında değiştirilmiştir. Her odamızda televizyon, soyunma dolabı bulunmaktadır. Nitelikli oda sayımız 8’dir. 1 engelli odası toplam 13 hasta odası bulunmaktadır.

Hastanemiz haftaiçi mesai saatleri içerisinde dahiliye polikliniği ve aile hekimliği polikliniği ile hizmet vermektedir. Acil Servis ve 112 Ambulans hizmetleri ile 24 saat kesintisiz hizmet verilmektedir. Hastanemizde ayrıca Radyoloji biriminde direkt radyografiler, Laboratuvar birimimizde de Biyokimya, Hemogram, Hormon, Sedim ve idrar tahlilleri yapılmaktadir. Hastanemiz güleryüzlü ve uzman kadrosuyla sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

Türkeli Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Türkeli Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Tümerkan Mah. Mustafa Dinçel Sok. No:2 Türkeli, Sinop

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,9
28 yorum
 • sedat ince
  sedat ince
  9 ay önce

  Senede bir kere yolumuzun düştüğü hastane. Her gidişimizde Röntgen makinesi için arızalı diyorlar. Devletin imkanlarını millet için kullanmayan çalışanları var. Hastaya bir iğne yapıp gönderiyorlar. Buralar kontrol edilmeli. Devletin hastanesi maalesef böyle olmamalı. [08.09.2023 Saat 11:30 acil serviste muayene eden hanımefendi, ilgisiz ve alakasızlığı ve de baştan sağmacılığı denetilmeli diye düşünüyorum!!]

 • Gencay Gündüz
  Gencay Gündüz
  6 ay önce

  Arabanın ön takımı ve karter korumasını hastane yolunda bıraktık. Off Road deneyimi yaşamak için süper güzergah

 • Yalcin Aydin
  Yalcin Aydin
  bir yıl önce

  Beş yıldız danışmada oturan işini düzenli ve yardımcılığından dolayı beyefendiye vermek istiyorum. Sözde saygısız ve beceriği zayıf olan Hemşire HANIM yardımcı olmama rağmen Sadece basit bir Pansuman yapmakta aciz ama dili beya bir uzun ve saygısılığı ön safta gitmekte. Kesinlikle buna benzer Insanları meslekten ihraç etmeleri gerekiyor. Umarım Sağlık bakanlığı bunları habersizce teftiş eder ve görür.

 • Tuğba AKYAZI
  Tuğba AKYAZI
  bir yıl önce

  Gerçekten yazıklar olsun diyorum o kadar imkan var devletin sağladığı yanlız personellerin bilgisizliği yüzünden insanlar tedavi olamıyor ordan oraya yönlendiriliyor yeri konumu zaten berbat su bile alacak bir yer yok etrafında bir eczane bile yok yazıklar olsun sağ

 • Mehtap Saraç
  Mehtap Saraç
  3 yıl önce

  Bugün Turkeli Devlet Hastanesinde ki tecrübem olumlu;girişte güleryüzle karşılandık.Acile yönlendirildik sekreteri hemşireleri ve doktoru güleryüzle karşıladılar.Kendimizi özel hissettirdiler.Acil ekibine teşekkür eder işlerinde kolaylıklar dilerim. (Sadece acil diyorum çünkü orada bulunduk)

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.