Üye Paneli

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kaşüstü Kampüsü, Trabzon ili Yomra ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Trabzon’un tarihten gelen ticari ve kültürel üstünlüğü, Numune Hastanesi’nin kurulması ile Trabzon’un sağlık konusunda da bölgenin merkezi olma özelliğini perçinlerken, tarihi hastanemiz bu onuru, kutsal görevini yıllarca başarı ile yaparak fazlası ile hak etmiştir.

Hastanemiz son 30 yıl içerisinde gelişen ihtiyaçlara göre yeniden yapılanarak olağan hizmet kalitesini yükseltmenin yanında çok önemli alt yapı birimleri olan Biyokimya, Mikrobiyoloji, Patoloji laboratuarları, Nükleer tıp ve Kemik Dansitometre merkezi, Kanser Tarama ve Eğitim Merkezi, Kan Merkezi, imkânları artırılan Radyoloji Ünitesi, Acil Servis, 7 yataklı Anestezi Yoğun Bakım, 8 yataklı Cerrahi Yoğun Bakım, 8 yataklı Dahiliye Yoğun Bakım, 8 yataklı Nöroloji Yoğun Bakım, 20 yataklı Hemodiyaliz Merkezi gibi merkez ve ünitelerle günümüz insanına hak ettiği hizmeti veren çağdaş bir hastane haline gelmiştir.

Günümüzde ise yaklaşık 27000m² kampus alanı içerisinde, hastanemizin kadro yatak sayısı 500 olup 2005 yılı Kasım ayından itibaren Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet vermektedir.

Trabzon Kadın Doğum ve Çoçuk Hastalıkları Hastanesi de Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi taşınmıştır. Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi ek kampüsü konumunda olan Numune Kampüsü, İnönü Mahallesi Maraş Caddessi Ortahisar adresinde hastalarımıza hizmet vermektedir.

Sağlık Tesisimiz günümüzde, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kanuni Eğitim ve Araştırması adıyla, 710 Tescilli yatak sayısı ile Kaşüstü Ana Bina Kampüsü ve Numune Ek Bina Kampüsü olmak üzere iki ayrı hizmet binasında sağlık hizmeti sunmaktadır.

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Kaşüstü Mah. Topal Osman Sok. No:7 Yomra, Trabzon

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,4
236 yorum
 • Remzi Sancak
  Remzi Sancak
  4 hafta önce

  19/04/2024 tarihinde saat 14:00'de Kasüstü Hastanesi Göz Polikliniği'ne gittim. Doktorun randevulu veya randevusuz hastası yoktu. Sekreter belli bir süre sonra geldi. Muayene olmak istediğimi söylediğimde, randevusuz muayene olamayacağımı söyledi. Sırada bekleyen herhangi bir hasta olmamasına rağmen muayene olamadım, bu durumdan dolayı memnuniyetsizliğimi ifade etmek istiyorum.

 • Betül Yiğit
  Betül Yiğit
  5 ay önce

  1 yıldızı bile haketmeyen rezil bir hastane . Acil olarak ambulans ile götürüldük , kırık olmayan ayakta kırık var dendi birde acil de tam 1 saat ağırlar içinde ortopedi doktoru bekledik ACİL ‘de . Gelen muhteşem doktor kırık olmayan ayakta kırık gördüğünü iddia ederek ayağı alçıya aldırdı . Yaptıkları alçı yalap şap yapıldı arkadan ayağın adelesini sıkıştırdı , 8 gün sonra damarda pıhtı attı alçılıkta bir durum yokmuş zaten menisküs yırtığı varmış . Menisküsü unuttuk tıkanan damarı açmaya çalışıyoruz kesinlikle kapatılması gereken bir hastaneler zinciri aynı şekilde numune de de oğluma muhteşem tedavileri sonrası iki hafta kapı kapı gezdik . Buraların kapatılması için ne yapmalıyız bilmiyorum fakat kesinlikle insanlık suçu olarak Trabzon’da faaliyet gösteren hastaneler .

 • Ayşegül EMİNOĞLu

  10.12.2023 tarihinde saat 20:30 gibi hastaneye gittim kızımın acil crpsine bakılması gerektiği için hastaneyi önceden aramak koşuluyla tahlil yapmk zorunda olduğumu operasyona yakın crpye baktırmamız gerektiği için tahlil yapma zamanımz haftasonunna denk geldi.12.12.2023 tarihnde istanbul siyami ersek hastanesinde yatışımz olduğunu ve 2 kere kzıımda enfeksiyon çıktığı için operasyon yapılamadığını söylediğim halde doktor hanım aile hekimi yapacak benim acil de bekleyen hastalarım var yapamam ki giriş de Almıştım. Ne dediysem ikna olmadı onun bu tutumu yüzünden kızıma aile hekiminde tahlil yaptırmk zorunda kaldım ve aile hekimimiz bugüne yetişemeyeceğini söyledi. Ben yarın hastanede olmak zorunda olduğum halde acildeki doktorun inatçı,umursamaz, insanlık dışı tutumu yüzünden kızıma crp testi yaptıramadım. Doktor yüzünden istanbulda planlı operasyonum aksadı. 10.12.2023 tarihi saat 20:30 daki doktor için gerekli incelemelerin yapılmasını istiyorum. Ve bana yaşattığı bu stresi de ona helal etmiyorum.

 • cd uoi
  cd uoi
  2 yıl önce

  Hastaneyi hayatım biyunca çok nadir kullandığından dolayı , 20 li yaşlarda gördüğüm hastanelerle alakası olmayan güzel ama eksikleri olan devlet hastanesi. Eskiden gördüğüm manzara sedyede kanlar içinde koridorda yatan ve kimsenin ilgilenmediği bir ortamdan ( Ankara'nın göbeğindeki SSK hastanesinden bahsediyoruz) doktorların kendi yakınlarına ilgilendiği gibi ilgi , teşekkürler. Ama maalesef tuvalet ve temizlik konusunda biraz daha dikkat.

 • Güngör DOĞANAY
  Güngör DOĞANAY
  bir yıl önce

  Hafta sonu bir ziyaretimize denk geldi. Hafta sonu olması nedeniylede oldukça sakin bir durumdaydı. Bu ülkemizde özel hastanelerde dahil pek alışık olmadığımız bir durum. Genel olarak temiz ve kullanışlı geldi bana. Allah yine de oralara düşmeyi nasip etmesin.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın