Üye Paneli

Arsin İlçe Devlet Hastanesi, Trabzon ili Arsin ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 10 doktor 10 hemşire toplam 45 kişilik hizmet kadrosuna sahip 10 yataklı Arsin Devlet Hastanesi 28 Şubat 2014 hizmete açıldı. Daha önce sağlık ocağı olarak hizmet veren binanın birinci katı yeniden düzenlenerek acil bölümü olarak projelendirilirken, aile hekimler iki ve üçüncü katlarda, servisler ise dördüncü katta yer almaktadır.

Arsin İlçe Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Adres: Yalı Mah. Şehit Ast. Halil Albayrak Cad. No:168/1 Arsin, Trabzon

Şehir

Google Yorumları

2,6
5 yorum
 • serpil kozoğlu
  serpil kozoğlu
  2 ay önce

  25.03.2024 tarihinde saat 20.10'da alerji 15 günde bir yapılmam gereken iğne için gittim. Bu tedaviyi 2 yıldır görüyorum ve doktorumun bu iğneyi her hastanede hatta aile sağlığı merkezinde bile yaptırabileceğimi ancak bu iğne özel bir iğne olduğu için mutlaka öncesinse bu iğneyi daha önce yapıp yapmadıklarını sormam gerektiğini söyledi. Bu iğne normal iğneler gibi 2 saniye de yapıp geçilecek bir iğne değil. Olduğundan çok çok daha yavaş şekilde deri altına uygulanması gereken bir iğne. Ben derdimi anlatıyorum gayet güzel bir şekilde orda lacivert kıyafetli hemşire '' biz nasıl yapılacağını biliyoruz'' cümlesini çok bilmiş bir şekilde ve gözlerini devirerek ukalaca dile getirdi. Tamam dedim pembe ile mor arasında kıyafeti olan hemşire iğneyi yapacakken tekrar söylemek istedim iğne içerisinde bulunan ilaç gerçekten ağır lütfen yavaş uygulayabilir misiniz. Nasıl deri altına nasıl uygulanırsa öyle uyguluyorum zatrn dedi ve ilacı hızlı veriyorsunuz dedim yok yavaş veriyorum bakın ilaç hızlı verildiğinde kolum yanıyor diyorum. Bundan daha yavaşı olmaz. Karşıdan lacivert giyinen hemşire ben burdan gördüm yavaş verdi ilaçı. Ben de dedim ki bu bakmala olacak birşey mi içindeki ilaç önemli derken daha çok yaktı ilaç normalde enjeksiyon içindeki ilaç bitince kendiliğinden içindeki yay boşa çıkıp atıyor kolumdan iğneyi çıkardığında halen ucundan ilaç damlıyordu. Lacivertli hemşire üff tamam diyor iğneyi yapan hemşireye hadi diyerek ekliyor. Sonra hanımefendi kalkar mısınız hasta alacam diyor bana. Ben uslübunuza dikkat edin bu şekilde davranamazsınız siz. Bir de hemşirelere yıl içerisinde belirli aralıklarla eğitim verildiğini söylüyorlar. Hani nerde bu eğitim. Ben sanki kötü birşey söylemişim gibi bana bu şekilde davranılıyor. Koskoca kaşüstü acilinde bile bu iğnenin sadece deri altına uygulanabileceğini biliyorlar ama ilacın ne kadar yavaş verilmesi gerektiğini bilmiyor olduklarını kabul ediyorlar. Üstüne birde şu an yakıyor mu diye soruyorlar yaktığını söylediğimde dahada yavaş yapmaya devam ediyorlar. Yani ilgileniyorlar. Eğer hastalarla iletişim konusunda eğitim veriliyorsa bu kesinikle siz değilsiniz arsin ilçe devlet hastanesi... Allah sizi bildiği gibi yapsın. Acile kimse keyfinden gelmiyor gelenlere de hayvan muamelesi yapıyorsunuz. Sağlık bakanlığı denetim yapıyır olsaydı siz bu şekilde davranamazdınız.

 • gokce sagan
  gokce sagan
  bir yıl önce

  Hastahaneye telefonla ulaşmak isteyince işini yapmak istemeyen, asla yardımcı olmaya çalışmayan bir beyefendi açıyor telefonu. Yazık ki böyle bir insan hastane santralini koltuğunu boş yere işgal ediyor, maaş alıyor.

 • Fadime Emanet
  Fadime Emanet
  5 ay önce

  Ben çocuklarımı buraya getiriyorum çok memnunum doktorundan hemşiresine çalışanlarından Allah razı olsun

 • ibrahim boz
  ibrahim boz
  9 ay önce

  Doktor diye yobazin tekini muayene odasına oturtmuslar hakkimi helal etmiyorum

 • وديع الأحمدي
  وديع الأحمدي
  bir yıl önce

  Bu devlet hastanesinin tüm sorumlularına teşekkür ediyorum, tek bir muayene bile yapmadılar, teşhis koydular, yaklaşık 30 riyale ilaç dağıttılar, 24 saat açık, Allah hayırlı mükafatlar versin.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.