Üye Paneli

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Numune Kampüsü, Trabzon ili Ortahisar ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Trabzon Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi; 1960 yılında, Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmete açılmıştır. 1970 yılında, bugün hizmet vermekte olduğumuz binaya taşınmış; yataklı bir hastane olarak hizmete açılmış ve yıllardır bölge hastanesi gibi hizmet vermiştir.

Günümüzde Trabzon Kadın Doğum ve Çoçuk Hastalıkları Hastanesi, Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi taşınmıştır. Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi ek kampüsü konumunda olan Numune Kampüsü, İnönü Mahallesi Maraş Caddessi Ortahisar adresinde hastalarımıza hizmet vermektedir.

Numune Kampüsnde, Kadın Hastalıkları/Doğum ve Çocuk Sağlığı Hastalarına ait Acil Servis, Ameliyathane Ünitesi, Doğumhane Ünitesi, Yeni Doğan 2. ve 3. Basamak Yoğun Bakım ve Çocuk 2. Basamak Yoğun Bakım Ünitesi, Nükleer Tıp Ünitesi, Radyasyon Onkoloji Ünitesi, İyot Tedavi Ünitesi, Endoskopi Ünitesi, AMATEM Ünitesi, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, Çocuk Psikiyatri Merkezi, EEG – EMG Üniteleri, ROP (Prematüre Retinopati Tanı ve Tedavisi) Ünitesi, Obezite Merkezi, Gebe Okulu, Anne Misafirhanesi, Hidroterapi Eşliğinde Travay (Suda Doğum) Ünitesi ve Androloji Merkezi bulunmaktadır.

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Numune Kampüsü için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Numune Kampüsü resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: İnönü Mah. Kahramanmaraş Cad. Ortahisar, Trabzon

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,3
206 yorum
 • Büşra Yılmaz
  Büşra Yılmaz
  bir hafta önce

  Allah kimseyi buraya düşürmesin!!!!kadın doğum doktoruna gittim içeriye annemi almadılar? hastalarla iletişimleri çok kaba randevü alsanız da sıra alsanız da abartısız 2 saat bekleyeceksiniz kadın doğum doktoru ismini vermek istemiyorum 2 gün boyunca kollarımı delik deşik ettiler emin olmayan hitap biçiminde tümörümün olduğunu söyleyip ağlayarak eve döndüm paranıza kıyın özele gidin sağlınız herşeyden önemlidir ve her doktor da başarılı değildir!!!! Özele gidince tümörüm değil pco olduğumu öğrendim

 • Saniye Akaydın
  Saniye Akaydın
  bir ay önce

  Trabzon Kanuni egitim ve araştırma hastanesi numune kampüsü sivri sinek istilası altında... İki haftadır hastanede yatıyorum 36 haftalık hamile halimle sivri sineklerin peşinde perişan olmuş durumdayım. Ne uyku var ne rahatlık. Bu durumun farkında olmamaları bir rezillik, eğer farkında olup önlem almıyorlarsa da ayrı bir rezillik... Mevsim yaz Odaların hepsinde klima yok dolayisiyla mecbur camları açmak zorunda kalıyoruz.. klima olanlarda da klima bakımı yapılmadığı için koku oluyor yine cam açmak zorunda kalıyoruz... Çözülmesi gereken çok sorun var...

 • Çağatay Çömlekçi

  Psikiyatrist 3 dakika dinleyip "Sen yarın önce bir psikoloğa görün" demesine rağmen daha bir tanı konmadan antidepresan yazıyor, psikolog da 3 hafta sonrasına anca randevu veriyor. Olan iki tür gidiş geliş için otobüse verdiğim 60 liraya oldu

 • Gülen Selimağaoğlu

  Kadın hastalıkları jinekoloji servisinde yatış yaptım. Hemşireleri, asistan doktorları diğer personeli hepsi çok harika insanlar. Görevlerini çok özenle yapıyorlar ve insanlar arası ilişkileri süper. Özellikle melek hemşirem Şadiye hanım ve asistan doktorum Sümeyye hanım çok tatlılar. Doktorum Recep Erin hocamda çok tecrübeli bir o kadar da mütevazi bir insan. Allah sizler gibi sağlık personellerinden razı olsun. Servisle ilgili tek eksik nevresimleri koridorda açıkta bırakıllması

 • Gezi Kurdu (Gezenti)

  Hastaneye giden deneyimli bir olarak söylüyorum Kadın hastalıklarına gidecekseniz ÖMÜR ERDEN Çocuk doktoruna gidecekseniz ABDULLAH KARACA Beyin cerrahi için GÜRKAN UZUN Kesinlikle tavsiyemdir ilgili ve anlayışlı doktorlar detaylı anlatım yapıyolar. Hemşire ve ebeler şans işi gerçekten iki kerw doğum yaptım 1 normal 1 sezeryan ikisindede hemşireler ve doktorlar çok iyiydi Allah razı olsun.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.