Üye Paneli

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Numune Kampüsü, Trabzon ili Ortahisar ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Trabzon Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi; 1960 yılında, Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmete açılmıştır. 1970 yılında, bugün hizmet vermekte olduğumuz binaya taşınmış; yataklı bir hastane olarak hizmete açılmış ve yıllardır bölge hastanesi gibi hizmet vermiştir.

Günümüzde Trabzon Kadın Doğum ve Çoçuk Hastalıkları Hastanesi, Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi taşınmıştır. Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi ek kampüsü konumunda olan Numune Kampüsü, İnönü Mahallesi Maraş Caddessi Ortahisar adresinde hastalarımıza hizmet vermektedir.

Numune Kampüsnde, Kadın Hastalıkları/Doğum ve Çocuk Sağlığı Hastalarına ait Acil Servis, Ameliyathane Ünitesi, Doğumhane Ünitesi, Yeni Doğan 2. ve 3. Basamak Yoğun Bakım ve Çocuk 2. Basamak Yoğun Bakım Ünitesi, Nükleer Tıp Ünitesi, Radyasyon Onkoloji Ünitesi, İyot Tedavi Ünitesi, Endoskopi Ünitesi, AMATEM Ünitesi, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, Çocuk Psikiyatri Merkezi, EEG – EMG Üniteleri, ROP (Prematüre Retinopati Tanı ve Tedavisi) Ünitesi, Obezite Merkezi, Gebe Okulu, Anne Misafirhanesi, Hidroterapi Eşliğinde Travay (Suda Doğum) Ünitesi ve Androloji Merkezi bulunmaktadır.

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Numune Kampüsü için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Numune Kampüsü resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: İnönü Mah. Kahramanmaraş Cad. Ortahisar, Trabzon

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,3
200 yorum
 • Gezi Kurdu (Gezenti)
  Gezi Kurdu (Gezenti)
  bir hafta önce

  Hastaneye giden deneyimli bir olarak söylüyorum Kadın hastalıklarına gidecekseniz ÖMÜR ERDEN Çocuk doktoruna gidecekseniz ABDULLAH KARACA Beyin cerrahi için GÜRKAN UZUN Kesinlikle tavsiyemdir ilgili ve anlayışlı doktorlar detaylı anlatım yapıyolar. Hemşire ve ebeler şans işi gerçekten iki kerw doğum yaptım 1 normal 1 sezeryan ikisindede hemşireler ve doktorlar çok iyiydi Allah razı olsun.

 • Lux Velius
  Lux Velius
  6 ay önce

  Bahçesi gerçekten güzel ve sakin bir atmosfer sunuyor. Tek olumsuzluk, çayın biraz acı gelmesiydi, ancak manzara bu detayı göz ardı etmeme yetti. Hastane personeli çok profesyonel ve yardımseverdi. Ziyaretimden son derece memnun kaldım.

 • Gülen Selimağaoğlu
  Gülen Selimağaoğlu
  4 hafta önce

  Kadın hastalıkları jinekoloji servisinde yatış yaptım. Hemşireleri, asistan doktorları diğer personeli hepsi çok harika insanlar. Görevlerini çok özenle yapıyorlar ve insanlar arası ilişkileri süper. Özellikle melek hemşirem Şadiye hanım ve asistan doktorum Sümeyye hanım çok tatlılar. Doktorum Recep Erin hocamda çok tecrübeli bir o kadar da mütevazi bir insan. Allah sizler gibi sağlık personellerinden razı olsun. Servisle ilgili tek eksik nevresimleri koridorda açıkta bırakıllması

 • Öykü Bekar
  Öykü Bekar
  bir ay önce

  Rezalet diyebilirim ilgisizlik ve bilinçsizlik de cabası Hemşireler keyiflerinden asla ödün vermiyo Kimse ne söylediğini bilmiyo türlü saçmalıklarla karşılaştık İlk ve son gelişimizdi.

 • Ayşegül Sarıoğlu

  Hastanedeki çalışanlar ve gittiğim doktorun tecrübesini hiç beğenmedim memnun kalmadım bilgi sahibi değiller yanlışlıklarda yapılıyor hasta olmayan insana farklı hastanin hastalığı teşhisi konuluyor bizzat şahit oldum benim gittigim kadın dogumdaki Abdülkadir Baltacıoğlu yüzüme bile bakmadı tavırları çok sert hastayla muhatap bile olmuyor korka korka soru sordum okadar sert onun yüzünden son dk doktor değiştiriyorum inşallah hastaneye daha bilgili çalışan lar ve doktorlar gelir .

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın