Üye Paneli

Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Trabzon ili Ortahisar ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı Kalp Damar Cerrahisi Hastanesi olarak Nisan 2008 tarihinde kurucu ekip görevlendirilerek çalışmalara başlanmıştır. 19 Ocak 2009 tarihinde Ahi Evren Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamış. 23 Ocak 2009 tarihinde resmi olarak hizmete açılmıştır.

29 Şubat 2009 tarihinde Hastanemize Eğitim ve Araştırma Hastanesi Statüsü verilerek; Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi ve Çocuk Cerrahisi Dallarında ihtisas verme yetkisi alınmıştır. 01-10-2009 itibarı ile Trabzon Göğüs Hastalıkları Hastanesi ile birleşmesi sonucu, Trabzon Ahi Evren Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak son şeklini almış ve hizmet vermeye devam etmektedir.

26500 m2 alan üzerine kurulu olan hastanemiz 21472 m2 kapalı alana sahip ve 260 yatak kapasiteli olup, Polikliniklerde kalp ve damar cerrahisi, kardiyoloji, pediatrik kardiyoloji, göğüs hastalıkları, göğüs cerrahisi ve Enfeksiyon hastalıkları gibi ana branşlarda hizmet vermektedir.

Hastanemiz, ileri teknolojiye sahip tıbbi cihazlarla donatılan ameliyathane, yoğun bakım üniteleri, görüntüleme üniteleri, laboratuvarları, ve konforlu hasta odaları ile konusunda uzman hekimleri, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren çalışanları ile güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatmayı amaçlamaktadır.

Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Çamlık Mevkii Soğuksu Mah. Vatan Cad. No:9 Ortahisar, Trabzon

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,8
87 yorum
 • E. Kayacan
  E. Kayacan
  bir ay önce

  Normal serviste yer olmadığından dolayı acil serviste yatan hastalara refakat eden insanlar için 1 sandalye koymamışlar kendi getirdiğim tabureye oturdum hastamın yanında olay oldu sabaha kadar hastasının yanında kalan insanlar sabaha kadar ayakta mı duracak rezilliğin zirvesi gerçekten

 • Gezen Biri
  Gezen Biri
  2 yıl önce

  İki hastanenin birleştiği bir yapı. Hem göğüs hastalıkları hem kalp hastalıklarına bakılıyor. Çok yoğun bir hastane,hasta sirkülasyonu olmasa da personel yeterli gibi. Etraf çok temiz,herhangi bir eksiklik görmedim. Güvenlikler biraz sert ama sanıyorum ki bizim insanımız da bazen çok zorluyor. Asansörleri yetersiz buldum ve hastanede bazı alanlar çok saçma yerlerde. Geniş bir lokanta alanı, çamlarla dolu bir bahçesi var. Otopark konusunda da sıkıntı yaşamadık. Bazı çalışanlar etik açıdan pek iyi değil ama uzatmıyorum. Memnun kaldık genel hizmetten.

 • Anıl Karahasanoğlu

  Doktorlar, hemşireler ya aldığı eğitimden ya da davranış bozukluğundan hasta ilişkileri çok zayıf, bir hasta yoğun bakımdan çıkıp servise geldikten sonra uğraşacak olan hemşire ve hizmetlidir. Bir şey demeye, istemeye çekindik; o kadar davranışları ilginç. Onu geçtim burası kalp ve göğüs hastanesi. Göğüs enfeksiyonları ve ağır hastalar da var, bu hizmetlilerin her odaya girip çıkmalarında maskesiz işlerini yapma olayını anlamadım. Hijyene dikkat edenler için sinir bozucu bir durum. Sonda’ları girip boşaltıyorlar, oda temizliği yapıyorlar. Maskesiz bir biçimde

 • B G
  B G
  3 ay önce

  Ezgi Kalaycıoğlu denilen doktor randevu verip randevuya gelmedi.O kadar yol geldik asistanı vardı hanımefendinin.O da birşey anlamadı tabi tekrar bir ay sonra gel diyor birde.Yahu bir ayda zaten bu randevuyu zor bulmuştuk onu da ziyan ettiniz.Yazıklar olsun size can emanet ediyor insanlar

 • Emre Berker
  Emre Berker
  4 yıl önce

  Karmaşık bir yapı. Ülke genelindeki bu tip hastaneleri gördükçe aklıma ister istemez "Acaba buraları tasarlayan mimar kimin akrabası?" sorusu geliyor. Hele ki Trabzon'daki Farabi ile Ahi Evren Hastanelerini tasarlayan kişinin aynı kişi olma ihtimali yüksek. Hastaneye mi gidiyorsunuz labirente mi giriyorsunuz belli değil.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.