Üye Paneli

Yozgat Şehir Hastanesi, Yozgat şehrinde Şehir hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Kamu Özel İşbirliği (PPP) modeliyle hayata geçen bir diğer Rönesans projesi Yozgat Şehir Hastanesi’dir. Yozgat’ın merkez ilçesinde, toplam 142.000 metrekare alan üzerine kurulan şehir hastanesi, 475 yatak kapasitesiyle şehrin yanı sıra tüm bölgeye hizmet vermeyi sürdürüyor. Yozgat Şehir Hastanesinde, 61 yoğun bakım yatağı, 13 özel tutuklu yatağı, 19 ameliyathane, 113 poliklinik muayene odası, 43 poliklinik destek odası ve 2 süit oda bulunmaktadır.

Bünyesinde genel hastane birimine ek olarak, akut, yeni doğan yoğun bakım ünitesi, yoğun bakım ünitesi, radyoloji, anjiyo ünitesi, kemoterapi ünitesi, nükleer tıp ünitesi ve fizyoterapi merkezi de bulunduran hastane, diğer tüm Rönesans Sağlık Yatırım projeleri gibi, dünyanın en ileri standartlarında sağlık hizmeti sunuyor.

Yozgat Şehir Hastanesi kaliteli hizmeti ve deneyimli kadrosuyla bölgenin tüm ihtiyaçlarına her türlü teknolojik ve fizyolojik yapısıyla sadece Yozgat’a değil, çevre illere de sağlık hizmeti vermektedir. Amacımız sunduğu modern tıp uygulamalarıyla sürekli değişmekte olan hayat, teknoloji ve zamana uyum sağlayan, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini maksimum düzeyde gerçekleştiren yenilikçi, güvenilir ve Türkiye’de ve dünya da refesans alınan bir kuruluşu olmaktır.

Yozgat Şehir Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Yozgat Şehir Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Erdoğan Akdağ Mah. Viyana Cad. No:8 Merkez, Yozgat

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,4
386 yorum
 • Fatma Salman
  Fatma Salman
  2 hafta önce

  Yozgat Şehir Hastanesi Cildiye Doktoru Orhan Şen hastaların yüzüne bakmadan ilaç yazıyor. Daha öncede gitmiştim sivilcelerim için krem yazmıştı o zamanda tavır aynıydı ama birisine sinirlenmiştir işleri zor diye aldırmadım .Zaten seneler önce gelmişsin cildini neyle temizliyorsun diye azarlar gibi soru soruyor yanında çalışan bayanda aynı kabalıkta reçeteyi yazıp yüzüne bakmadan uzatıyor.Fayda görmediğim kremi tekrar reçete etmiş bildiği krem yok başka sanırım. İnstagramda paylaşımları cok ilgili gibi gözükse de asla öyle değil. İşini sevmiyorsa yapmasın herkes mecburiyetten gidiyor tavır çekmeye değil. Aynı gün KBB doktoru Muhammed bey e de gittim o kadar ilgili sevecen doktordu ki tek tek tüm sorularımı yanıtladı hastanenin böyle doktorlara ihtiyacı var ilgililere duyurulur.

 • h. canipek
  h. canipek
  geçen hafta içinde

  Hastanenin fiziksel koşulları gayet güzel.Tek kişilik tertemiz odalarda hasta ve hasta yakınlarının her türlü ihtiyacına yönelik olarak bütün detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş.Personel gayet nazik ve ilgili.Hastane yapımında emeği geçen herkesten Allah razı olsun.

 • Kubra Haymana
  Kubra Haymana
  2 ay önce

  Sakarya'dan Erzurum'a giderken Yozgat'ta aracımızla kaza yaptık. Benim ve kardeşimin kırıkları vardı, o yüzden ortopedi bölümüne yattık. Doktorumuz Sabri Akdeniz ve hemşireler o kadar ilgileniyor ki... Ben ilk defa böyle bir hastane gördüm. Ortopedi bölümünde çalışan hemşirelerden de Allah razı olsun. Yemekleri de çok temiz ve özenli geliyor.

 • Tugba Koska
  Tugba Koska
  bir ay önce

  Hastane temiz ve yönlendirmede ki personeller ilgili ancak kadın doğum doktoru Kübra Memnune Gündoğan hastalarına bağırıp hakaret ediyor hakkında soruşturma başlatılıp bi süre görevinden uzaklaşması lazım.

 • Melek Toraman
  Melek Toraman
  bir ay önce

  Yozgat şehir hastanesi. Ortopedi doktoru Mehmet Batu bey 'e teşekkür ederim. Annemi ameliyat ettirdik. Çok memnun kaldık çok ilgili bir doktordu. İlgilenen hemşire ve hastane personelinede ilgilerinden dolayı teşekkür ederim

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.