Üye Paneli

Şefaatli Devlet Hastanesi, Yozgat ili Şefaatli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz ilçemize Şefaatli Devlet Hastanesi olarak 1993 yılında açılmış olup yeni binamıza taşınıncaya kadar eski binada hizmet vermiştir. Yeni binamız yapılmış ve 2017 Nisan ayında Şefaatli Şehit Osman Belkaya Devlet Hastanesi ismi ile hizmete başlamıştır. Hastanemizde bir ana bina bulunmakta olup; 5864 m2 kapalı alan ve 6556 m2 arsa alanından oluşmaktadır. Sağlık bakanlığı kalite kriterleri göz önüne alınarak 25 yatak kapasitesi ile hizmetimizi sürdürmekteyiz. Hastanemiz aynı zamanda bebek dostu hastane konumundadır. Hastane kalite standartlarınca sürekli güncel ve yenilikçi olarak hizmet vermektedir.

Şefaatli Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Şefaatli Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Yeni Mah. Sağlık Cad. No:7 Şefaatli, Yozgat

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,6
12 yorum
 • Cansu CANBOLAT
  Cansu CANBOLAT
  2 yıl önce

  Genel konuşmak doğru değil mesleğini düzgün yapanlara lafim yok ama bunları ben yazmazsam başkası yazmazsa bu olanlar nasıl düzelecek? çocuk çiçek çıkarır onu bilmezler, kan degerlerini öğrenmek istersin ondan bile anlamayip başka doktorlarla mesajlasmalarini beklersin serebral palsi hastası çocuğa yıllardır hastalığını anlamadan serum verip yollarlar, sonda takmaya mesuliyet kabul etmiyoruz diye gece yarısında Baska şehre gönderirler dişçiye gidersin yanlış dişi uyustururlar pardon ama bu hastane neden var dıştan çok güzel evet ama içi boş neye yarar ki.. Bayan hemşirelerden bazıları sargı bezi yere düşse bile tekrar sarmaya devam eder. Hijyene onem verilmez. Uflayip puflayarak işlerini yaparlar. Gittiginize pişman ederler. Durumunuzu sorduğunuzda üstüne bir de azar yersiniz. Allah kimseyi buraya düşürmesin.

 • Sedat Yildirim
  Sedat Yildirim
  bir yıl önce

  Geçen sene düştüm 3 sefer röntgen çekinme me rağmen parmağımdaki kırığı Eren Can Güneş isimli doktor görememiş et ezigi diye krem ve ağrı kesici vererek eve gönderdi 3 hafta sonra parmağım kırık olduğunu ve ters tuttuğu anlaşıldı ameliyat oldum ve şuan parmağım düz durmuyor işini bilmeyenlere canımızı emanet ediyoruz

 • Betul Olcu
  Betul Olcu
  8 ay önce

  Cok guzeldi ilgiliydi doktorlar

 • ceren zk
  ceren zk
  bir yıl önce

  Tecrübeli doktor istiyoruz.

 • Semih Güner
  Semih Güner
  5 yıl önce

  Şefaatli devlet hastanesi yenibinası Daha düzenli daha iyi olmuş

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın