Üye Paneli

Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Zonguldak ili Karadeniz Ereğli ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Merkezimiz 2009 yılı mayıs ayından itibaren bölge halkımıza hizmet vermektedir. Çalışma saatleri hafta içi 08:00 – 17:00 dir. Salı ve Perşembe günleri 17:00 – 18:00 arası mesai dışı çalışma yapılmaktadır. Acil polikliniği 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Merkezimizde; dişlerin periapikal (tek-tek) veya panoramik (tüm çene) röntgenleri çekilmektedir. Çürük dişlerin kanal ve dolgu tedavileri yapılmaktadır. Ağızda ki diş eksikliklerinin giderilmesi için uygun olan sabit veya hareketli protez yapılmaktadır. Diş taşı temizliği ve küretajı yapılmaktadır.

Normal diş çekimleri, gömülü diş çekimleri, implant işlemleri ve ağız içinde gereken tüm cerrahi işlemler yapılmaktadır. 0-13 yaş arası çocukları çekim, dolgu ve koruyucu tedavilerden fissür örtülmesi ve flor uygulaması işlemleri yapılmaktadır.

Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Kavaklık Mah. Prof. Muammer Aksoy Cad. 72/201 Karadeniz Ereğli, Zonguldak

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,0
49 yorum
 • Kevser Karakoç
  Kevser Karakoç
  11 ay önce

  Öğleden önce hasta kotası varmış acilde bile beni almadılar sabah 11de gelinir mi dedi hasta kabuldeki şahıs kaçta gitmemiz gerekiyo tam olarak ayrıca diş hastanesine elin yüzünde ve ağlamaklı gidiyorsan neyiniz var diye de sorulmaz ilgisizliğiniz için teşekkürler.

 • şerife yalçın
  şerife yalçın
  5 ay önce

  Devrim evisen sakın gitmeyin saygısız davranan bir doktor

 • Ayşe Ekim
  Ayşe Ekim
  2 yıl önce

  19 yaşındaki kızımı Kanal tedavisi için götürdüğümde bayan 2. kez gitmemize rağmen burada yapamayacağını araştırma hastanesi ne götürmem gerektiğini söyledi ben acil burada yapın dedim sonra kızıma 3 tane iğne yapmasına rağmen uyuşmuyor dedi ben size söylemiştim buradaki iğneler kalitesiz uyuşturmuyor dedi olmadı işte deyip bizi gönderdi nasıl iğne yaptıysa kızımın ağzı berbat oldu dili dahi 2 gündür acıyor üstelik hiç bir şeyde yapılmadı Bahar Göksu çok zorda kalmayınca giymeyin

 • Özlem Alazoğlu
  Özlem Alazoğlu
  3 yıl önce

  Handan Bafra'ya gitmeyin. Basit bir dolgu işlemi için ağzımın içinde alakasız bir yeri yaraladı, ağzımı çekiştirip durdu. İğneyi kötü batırdı acıdı bayağı. Üstüme eşyasını koydu. Çantanızı asacağınız bir yer yok üstünüze koyduruyorlar. İşini yaparken sürekli birileriyle konuşuyor. 4 kişiyle sohbet ediyordu zaten. Hepsi etrafta dolanıyor. Dişimin uyuşması için çok bekledim içeri girdim uyuştu dedim birazdan çağırcam diyip sohbete devam etti. Aysun Barlas'ı öneriyorum iki defa dolgu yaptırdım elleri nazik çalışıyor sizinle iletişim kuruyor. İçeri giren çıkan olmuyor öyle. Bazen o da birkaç bir şey söylüyor yardımcısına ama odaklanabiliyor, ağzıma bakıyor hala. Uzun uzun konuşmuyor. Ve bir kere bile acı çekmedim. Çantanızı da asabilirsiniz ofisinde.

 • Elif Özlem ERSOY
  Elif Özlem ERSOY
  bir yıl önce

  Nihan hanıma protez için gözünüZ kapalı gidebilirsiniz biz çok memnun kaldık ilgisi alakası için çok teşekkür ederiz

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.