Üye Paneli

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi, Zonguldak şehrinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Atatürk Devlet Hastanesi’nin modern yüzü ve deneyimli kadrosu ile tamamı tek kişilik ve çift kişilik odalardan oluşan 423 yatak kapasitesi ve 50 adet yoğun bakım yatağı ile hizmet vermektedir. Hastanemiz son sistem tıbbi cihazlarla donatılmış olup, sağlık çalışanlarımızın da çok daha rahat ortamda çalışması sağlanmıştır. Yeni hastanemizin yapılan çalışmalar sayesinde imkan ve kabiliyetleri arttırılırken, halkımızın hizmete erişimini de kolaylaştırıp, ilimiz sağlık alanında yeni ve üstün teknolojilere kavuşurken, daha ileride yeni merkez ve ünitelerinde kazandırılmasının önü açılmış ve halkımıza daha etkin, verimli ve ulaşılabilir hizmet sunumu sağlanmış olacaktır. Bu sayede il dışına hasta sevk sayıları ve randevu gün sayıları da minimize edilecektir.

Yeni Atatürk Hastanemizde; 423 adet yatak kapasitesi, 248 adet tek ve çift kişilik tuvaletli banyolu odalar, 93 adet her hekime özel tahsis edilmiş poliklinik odası, 50 adet yoğun bakım yatağı, 12 adet ameliyathane ve anjiyo merkezi, kalp tanı ve tedavi merkezi, beyin anjiyo ve kardiyo vasküler cerrahi merkezi, yanık ünitesi, 3 adet btc cihazı (en az 128 kesit bt anjiyo çözünürlük) bulunmaktadır.

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Meşrutiyet Mah. Huzur Sok. No:35 Merkez, Zonguldak

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,6
115 yorum
 • İlhan
  İlhan
  10 ay önce

  Deniz manzaralı bir devlet hastanesi. Eski hastanenin hemen altına yep yeni bir hastane yapılmış on numara da olmuş. Otel gibi. Alt katta otopark mevcut ama haliyle yetersiz. Asansörleri de sıkıntı var yönetimin acil -1 de fotoğraflarda mevcut yeri düzeltmesi gerek kırılmış ve oradan alt taraf resmen görünüyor. Ve tehlike arz ediyor. Personel ilgili....

 • Mustafa Demir
  Mustafa Demir
  12 ay önce

  yatakli bolumler cok geniş ve tertemiz personelin tutumu guzel etrafi cok dar bir bahce bir oturma allani olsaydi cok iyidi bina icinden manzara6 cok guzel

 • niyazi erdogdu
  niyazi erdogdu
  bir yıl önce

  Hastane gayet güzel ve tertemiz.Nefroloji bölümü önünde biraz daha oturma yeri olsa iyi olur.genel olarak ihtiyarlar var sırada.Ulasimi rahat hijyeni iyi.Allah yapanlardan ve emeği geçenlerden razı olsun.

 • Gökhan Eroğlu
  Gökhan Eroğlu
  5 ay önce

  Hastane Yenilendi fakat plansız bir şekilde yapıldı. Otopark olmadan yapıldığı için yol kenarına park edilmesi trafik güvenliğini tehlikeye atıyor.

 • murat sevindik
  murat sevindik
  7 ay önce

  9. Kat İç Hastalıkları bölümünde 4 gün babam yattı. Personeller çok ilgili, Hemşireler işlerini çok iyi yapıyorlar. Hasta ve hasta yakınlarına karşı son derece kibarlar. Her ayrıntıyı sabırla anlatıyorlar. Kısacası temizlik personelinden hasta bakıcısına, hemşiresinden doktoruna, emek veren tüm personelin emeğine sağlık. Özel hastanede göremeyeceğiz muameleyi gördük. Teşekkür ederiz.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.