Üye Paneli

Alaplı Devlet Hastanesi, Zonguldak ili Alaplı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 1999 yılında 25 yataklı Alaplı Devlet Hastanesi adıyla hizmete açılmıştır. Zaman içinde binaya yapılan eklentiler ile 2004 yılında Poliklinik Binamız ve 2011 yılında Diyaliz Binamız (6 yataklı ve cihazlı) ile 32 olarak düzenlenen servis yatak sayısı ile hizmet vermeye devam eden Alaplı Devlet Hastanemize yeni dönemde 6 yatağımız daha eklenmiştir. Bununla birlikte 2020 yılı Ocak ayı ile 8 yataklı Palyatif Bakım Merkezimiz de hizmete girmiştir.

Alaplı Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Alaplı Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Yenisiteler Mah. Hastane Sok No:11 Alaplı, Zonguldak

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,8
6 yorum
 • F. T.
  F. T.
  10 ay önce

  Bu kadar yetersiz bir hastane göremezsiniz yollarda hiç bir tabela yok. Ara sokaklarda anca dönüp dolaşıyorsunuz

 • Fatime Ardıç
  Fatime Ardıç
  bir yıl önce

  Bı çok hastaneye göre çok çok iyi ve ilgililer keşke herşey yapilabilse bu hastanede ereglideki hastane ve doktorların bazılarıyla muhattap olmasak Burdaki doktorlardan hemşire acil servisteki herkes çok iyi bashekim Rabia hanım çok ilgili hepsinin emeğine sağlık kendi adıma çok iyi ve ilgililer tşk ederim umarım dahada büyür ve her bölüm ve tahlil yapılabilir

 • Yasin Secil Ayaz
  Yasin Secil Ayaz
  3 yıl önce

  Sıra bekliyorsunuz genelde kalabalık oluyor çok çok ilgili değiller ama iyi

 • Bigg Boss
  Bigg Boss
  6 ay önce

 • Yunus Emre
  Yunus Emre
  6 yıl önce

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.