Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ili Etimesgut ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi merkez kliniklerimiz, Etimesgut Eski Hava Hastanesi yerleşkesindeki yeni yerinde hizmet sunumuna başlamıştır. Eryaman Türkkonut Semt Polikliniği ve Eryaman 2. Etap Semt Polikliniği ile de hizmet vermeye devam etmekteyiz.
Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.
Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Adres: Erler Mah. Türkkızılayı Cad. No:44/2 Etimesgut, Ankara
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.
Kaan Kerim CANOL
geçen hafta içindeSorumluluk sahibi kamu görevlisi bir vatandaş olarak düzenli kontrollerini yaptırmak ve sağlıklı dişler mutlu gülüşler mottosuyla (basit bir diş taşı temizliği canım nolacakki bunu en kotu diş hekimi bile yapar diyerek ve buradaki yorumları okumadan ) randevu alip DEVLETİMİN HASTANESİ'ne gittim.Dis hekimi!! olduğunu sandigim ZÜLEYHA YILDIZ denen şahsa dişlerimi emanet edince yanlış yere ve yanlış kişiye geldiğimi çok acı şekilde ve büyük bir pişmanlıkla anladim.Veterinerler ,kasaplar bile hayvanlara daha kibar davranıyor. Sanayideki usta arabaya daha naif davraniyor. Ama bu bayan hekim! Özensiz ve kaba bir şekilde yaptığı tedavi ile Canimi çok acıtan ve gayri ihtiyari tepki verince de "Ohhoo Böyle yapacaksan devam etmem " deme cüretini gösterebilen "YASALARA GÖRE GÖREVİNİN GEREĞİNİ YAPMAYAN ETTİGİ YEMİNE BAGLİ KALMAYAN ve HASTA HAKLARİ YÖNETMELİĞİNİ HİÇE SAYAN" liyakatsiz ,meslek etiğinden ve güzel ahlaktan yoksun, kaba bir diş hekimi!! Spirali diş etlerime kaçırdı ve diş etlerimi oydu ,ağzımın içi yara oldu resmen(özür de dilemedi bilgi de vermedi bişey yokmuş gibi devam etti) ve ağzım kan revan içinde kaldı, ve kaç ay oldu hala izi duruyor Gitmeden önce dişlerim daha saglikliydi, resmen mahfetti ağzımı.Devletin Hastanesi'ne de hekimliğe de yakışmayan, Aldığı maaşı haketmeyen, halka hizmet etmek bir kenera , hastalara eza çektiren , canını yakan,strese sokan birinin orada işi yok!!Sana zorla mi iş yaptiryorlar memnun değilsen bırak mesleği, terket orayı. Aslında bu hastaneyi komple kapatmak lazım doktorlari özellikle seçmişler sanirim. Seni de hastane yönetimini de şiddetle kınıyorum. Size hakkım haram olsun. Elbet ahirette hesaplasacagiz.
Gizem Özdemir
2 ay önceBugün Elif Bezik hocaya randevum vardı öncelik röntgen istenildi orada çalışan personel dövecek gibi bağırıp sıramı başkasına verdi, (küpem olduğu için) küpemi çıkartıp sıramı bekledim yine tersledi sıra bana gelince devlet kurumlarında neden insanları hayvan yerine koyuyorsunuz saygı yok iletişim yönlendirme yok biz de keyfimizden gelmiyoruz, sonra hocanın yanına gittim muayene etmeden başından savıcı konuştu benim şikayetimi dinlemeye tenezzül bile etmedi dişimde ara ara ağrı olduğunu ve hafif çürüğünü kanala ilerlemeden dolgu yaptırmak istediğimi söyledim oralı olmadı bu dişte çok hafif çürük var dedi. Dişimi kaybettikten sonra mı tedavi yaptıracağım ?? anlamadım.. ısrarla dolgu istedim sonra röntgen tam çıkmamış kanala yakın gibi de duruyor bugün işlem uzun sürer sonra gel dedi, bende sağlıkçıyım hemşireyim işinizi sevmeyerek istemeyerek yapacaksanız yolu gençlere teslim edin hocam bugün beni dövmekten beter ettiniz yapacağınız ufacık dolgu hastaya iletişim yok, önce şikayetimizi dinleyin sonra tedavi uygulayın ama kimse işini düzgün yapmıyor yazık beni çağırdığınız ama ben birdaha kapınızın önünden dahi geçmem….!!
Murat Altin
2 hafta önceBugün Özge Şimşek Hoca ile randevum vardı.Hem kendisi hem yanında ki çalışan ekibi mükemmeldi.Her detayi guzelce inceleyip anlattik.Kendimi özel hastane koltuğunda hissettirdikleri için çok teşekkür ediyorum .
Güler Mercan
bir ay önceZüleyha yıldız denılen doktora geldım. Bir daha asla asla asla diyorum asla adım dahi atmam. Bir uzman hekim olarak söylüyorum bakanlığın acilen buraya el atması gerekir. Daha kapıdan girer girmez sırtını dönen ve düşen dolgumun yerine yapılması için geldıgım klınıkte yapabılecegım bısey yok dısın kırılmıs git özelde zirkonyum yap dıyen bir sözde hekim! Pekı dolgu yapanlar nasıl yaptı dedıgımde gıdıp yapana sor deyıp muayenesını bıtıren bır sozde hekım/ Hekımlıgın gereklılıgını bılmesem yadırgamazdım. Vallahı aldıgınız parayı hak etmıyorsunuz. Evet doktorluk bu ulkede yapılmaz dıyordum. Ama hekımlık de yapılmıyormus gormus olduk
yusuf saraç
geçen hafta içindeKanal tedavisi uzmanı Sibel Öztürkçü'ye annemin tedavisinde bize yardımcı olduğu , ağrısını geçirdiği ve açıklayıcı yaklaştığı için çok teşekkür etmek ist iyorum.