Üye Paneli

Ankara Şehir Kadın Doğum Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Ankara Şehir Kadın Doğum Hastanesi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (312) 552-6000 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Ankara Şehir Kadın Doğum Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Ankara Şehir Kadın Doğum Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Üniversiteler, 1604. Cad. No:9 Çankaya, Ankara

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,9
259 yorum
 • H Y
  H Y
  geçen hafta içinde

  8.30da muayene sırası aldım 1 saat bekledim sıram geldi dediler ki önceki gelişin 2. Poliklinikte olmuş yine oraya gitmen lazım. Tekrar sıra verdiler ben 1 saat beklemişim ama öne almadılar 40 dakika falan daha bekledim baktım randevulular alınıyor muayene sırası gelmiyor görevli de daha 1 saat beklersin deyince ayrıldım. Bunları düşünebilmeleri lazım muayene sırasını neden randevulularla aynı doktora veriyorsunuz ve 1 saat beklemişim ustune 1 saat daha mı bekleyeceğim randevu almaya çalışınca en erken bir buçuk hafta sonrasına veriyor (beyin cerrahi) . En sinir olduğum hastanelerden oldu çok teşekkürler. Özele zorluyorlar insanı. Emar randevusunun 1 ay sonrasına verilmesinden bahsetmiyorum bile insan büyük hastane diye daha kısa zamana verirler sanıyor da nanay. Kafayı yiyeceğim az kaldı.

 • ender yamak
  ender yamak
  2 hafta önce

  02.04.2024 tarihinde sağ gözünden ameliyat olan hastam ameliyat sonrası sol gözünde aşırı batma aşırı akma ağrı şikayetinde bulundu servisde yatarken doktorlara bunu söylediğimizde 2 farklı dr muanesinde ikiside ameliyatta batikon gelmiştir 2 güne geçer diyip gözyaşı damlası verip taburcu etti ablamım ameliyat olan gözünden ziyade sağlam gözü daha çok acıyordu baska bir hastanede yaptırdığımız göz muanesindr ablamın sağlam gözünde büyük bir yara tespit edildi merhem verildi şuan gözü kapalı diğer gözüde ameliyat lı olduğu için çok zorlanıyor sağlam gözüne ameliyat esnasında ne olduğu belli değil sağ gözden ameliyata giren kızın sol gözü hasarlı cıktı servisdeki doktorlarda ameliyat eden dr da bişey demedi bakanlığa şikayet edicez en kısa zamanda ameliyatta kızın sol gözüne bişeymi düşürdü ler ne olduğu belli değil

 • Yerel gezgin
  Yerel gezgin
  6 ay önce

  Ankara Şehir Hastanesi, olduk büyük bir arazi üzerine inşaa edilmiş. Ankara'nın birçok Hastanesi burada toplanmış, içeri girince adeta kayıp oluyorsunuz. Ankara'nın Trafik yoğunluğu tamamen bu tarafa kaymış. Gideceğiniz yeri bulmak, ayrı bir eziyet ve muamma. Her yere görevli dikilmiş, sormaktan bir hal oluyor insan. Allah hasta olarak gidenlere yardım ve şifa versin...

 • Saturn S.
  Saturn S.
  2 ay önce

  Gerçekten Yazıklar Olsun!!! Koskoca hastane yapıyorsunuz mağdur olmaktan başka bişey olmuyor. Bademcik ameliyatı için gittim sigortam olmadığı içinde yüklü miktarlarda ödemeler yaptım ama sürekli oyalayıp durdukları için almadılar olan parama, güvenime ve zamanıma oldu. Ayrıca nişanlım astsubaylık için check up yaptırması gerek mesai saatlerinde önümüzde 2 ya da 3 kişi olmasına rağmen 1 saat bekletip ağlıyorlar üstüne yapılan testlerin hepsi eksik eksik röntgen eksik kan vb. az bir zamanımız kaldı ama hiç kimse işini düzgün yapmadığı için mağdur olduk sizin yüzünüzden check up olmazsa gerçekten şikayetçi olacağız. Yazıklar olsun diyorum başka bir şey demiyorum...

 • Özlem Irmak
  Özlem Irmak
  3 ay önce

  8 cm miyomum var bende senelerdir içimde tutmadım bunu tesadüf eseri öğrendim. Kanama şikayeti olmadığı için takip edilecek 6 ay sonra gelin dediler ama bu şikayetim olursa gelin dediler evlilik gibi durum olursa öncesinde ameliyat ile alınması lazım dediler pardon da üç gün sonra evlencem deyip gelsem madem ameliyat olurum öncesinde halletsenize doktor asistanı ile muhattap oldum hoca ile görüşmek istedim olmadı. Kan vermiştim bununla ilgili ne ilaç yazdılar ne de yorum yaptılar ayaküstü geçişdi . Böyle büyük bir hastanede böyle açıklama olamaz. Güvenim sarsıldı. Ve bunun ilacı yok alınmasi gereken birşey er yada geç. Kapalı ameliyat yokmuş burada açık olurmuş. İnfertilite bölümüne gittim gidecek varsa iyi hareket etsin.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın