Üye Paneli

Keçiören Eğitim Araştırma Hastanesi, Ankara ili Keçiören ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 2005 yılında hizmete giren Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 2022 yılından itibaren Ankara Atatürk Sanatoryum Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde K Blok olarak hizmet sunmaktadır. 30.000 metrekare kapalı alana kurulan Hastanemiz modern teknolojisi ve teknik özellikleriyle, Ankara’nın ve Bakanlığımızın en yeni ve en gözde hastanelerinden birisidir. Teknik özelliklerinin yanı sıra genç, bilimsel ve çalışkan hekim kadrosuyla ve yetişmiş yardımcı sağlık personelleriyle de ön plana çıkmaktadır.

Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi, ağız ve diş sağlığı, acil, beslenme ve diyetetik, beyin cerrahisi, çocuk hastalıkları, çocuk alerji, çocuk endokrinoloji, çocuk kardiyoloji, çocuk nefroloji, çocuk metabolizma hastalıkları, çocuk psikiyatri, dahiliye, dermatoloji, endokrinoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, gastroenteroloji, genel cerrahi, göz, göğüs hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kalp damar cerrahisi, kardiyoloji, kulak burun boğaz, nefroloji, nöroloji, ortopedi, plastik cerrahi, psikiyatri, üroloji, yeni doğan, radyoloji, tıbbi laboratuvarlar ve dahiliye yoğun bakım, yeni doğan yoğun bakım ve genel yoğun bakım alanlarında verdiği hizmetlerle ön plana çıkmaktadır. Hastanemiz verdiği 24 saat acil sağlık hizmetleriyle bölgemizin önemli bir ihtiyacını karşılamaktadır.

Hastanemiz halkımıza sağlık hizmeti sunumu yanında acil tıp, çocuk hastalıkları, dahiliye, genel cerrahi, kulak burun boğaz, ortopedi, plastik cerrahi ve üroloji kliniklerinde uzman doktor yetiştirmekte ve bu kapsamda eğitim ve araştırma çalışmalarını da sürdürmektedir. Ayrıca çocuk endokrinoloji, gastroenteroloji branşlarında üst ihtisas eğitimi de vermektedir.

Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi teknolojik altyapısı, uzman kadrosu ve modern binasıyla ve sunduğu ileri hizmet kalitesi ile Ankara’da sağlık turizminin de öncül hastanelerinde birisi olma yönünde ilerlemektedir.

Keçiören Eğitim Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Keçiören Eğitim Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Pınarbaşı Mah. Sanatoryum Cad. Ardahan Sok. No:25 Keçiören, Ankara

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,7
348 yorum
 • Melek Arduçlu
  Melek Arduçlu
  8 ay önce

  Yıl geçtikçe rezil bir hale gelen hastane.. insanlar iyileşmeye geliyor ama daha kötü olmadan umarım geri döne biliyorlardır. Tuvaletler her zaman pislik içinde hijyen sıfır sinekler dolaşıyor, tuvaletin pis kokusu bekleme alanına kadar geliyor oturup beklemeniz imkansız halde gerçekten çok yazık

 • Tansu Doma
  Tansu Doma
  4 ay önce

  Üroloji servisindeki doktorlara ve hemsirelere ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Babam için gitmiştik gayet güzel ilgileniyorlar fakat hasta odalarının lavaboları pek steril değil enfeksiyon kapma riskleri olabilir. Taburcu olduktan sonra odalar da genel temizlik yapılıyor. Biraz daha dikkat edilmeli en azından odalarda ki lavabolar hasta da olsa oda da girip temizlenebilir.

 • Ramazan Atalay
  Ramazan Atalay
  bir ay önce

  Endokrinoloji bölümü doktorların Büşra özcanın ukalalık yapip ve hastalarla ilgilenememesi ve hastaları azarlaması ve yanında personel ile muhabbet edip sanki ise değil de kadınlar matinesine gelmiş gibi hareket etmesi uygun değil insanlar oraya dertlerine derman bulmak için geliyor böyle kendini doktor zanneden insanların azarini yemek için değil lütfen yetkililerin bu kadına uyarı yapmasını rica ediyorum

 • I. E. Sağlam
  I. E. Sağlam
  bir ay önce

  Acile önceki geldiğimde 100 kişi vardı o sırayı bekleyecek enerjim olmadığı için geri döndüm şuan 20 kişi var önümde yarım saattir sıra ilerlemiyor önümde sırada bekleyen bir kadın fenalaştı içeride ameliyat yapılıyor galiba.

 • Hakim Acar
  Hakim Acar
  2 ay önce

  Bugün muayene olmaya gittim saat 10:00 randevum var doktor piyasada yok 10:40 kadar bekledim gelmedi muayene olmadan döndüm hastane rezalet zaten birdaha gitmem

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.