Üye Paneli

Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi, Ankara ili Gölbaşı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Ana binamızın inşaatı 1996 yılında HASVAK tarafından tamamlanmış olup, 2006 yılında Sağlık Bakanlığı’na 49 yıllığına devri ile hizmete başlamıştır. (Aynı kampüs içerisinde mülkiyeti hem Sağlık Bakanlığı’na hem de HASVAK’ a ait binalar bulunmaktadır.) Haymana Yolu Semt Polikliniği’nin yapım yılı 2007 olup kira yolu ile 2009 yılında hizmete başlamıştır. TOKİ Semt Polikliniğimiz ise 2011 yılında TOKİ tarafından yapılmış olup yine aynı yıl İl Sağlık Müdürlüğü’nden devirle alınarak Eymir Mahallesi Aile Hekimleri ile birlikte ortak kullanıma açılmıştır. 2015 Yılında da Halk Sağlığı Müdürlüğüne ait olan Gölbaşı 2 Nolu ASM’nin üst katında bulunan lojmanın 3 dairesi düzenlenerek ek hizmet binası olarak Hastanemizin İdari Birimleri taşınmıştır.

Yunus Emre Hizmet Derneği ve Gölbaşı Belediyesi’nin öncülüğünde, hayırsever Ülkü Ulusoy tarafından yaptırılan yeni poliklinik ve idari binamız 18.12.2017 tarihinde hizmete açılmıştır. Binamızda, 40 poliklinik mevcut olup, ayaktan hasta başvurularının tüm aşamaları burada gerçekleştirilecektir. Yaklaşık 7000 m2 lik kapalı alan içerisinde poliklinikler dışında, İdari Birimler, Görüntüleme Ünitesi, Kan Alma Birimi, Odyometri gibi tetkik birimlerinin yanı sıra 100 kişilik Eğitim ve Konferans Salonu, Toplantı Salonu, Bayan ve Bay Mescitleri, hastalar için ferah bekleme alanları oluşturulmuştur.

Yeni poliklinik binamızın hizmete açılması ile birlikte Haymana Yolu Semt Polikliniğinde bulunan Fizik Tedavi Ünitemiz de, boşaltılan poliklinik binasına taşınmıştır.

Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Seğmenler Mah. Cumhuriyet Cad. No:134 Gölbaşı, Ankara

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,7
256 yorum
 • Furkan Kılıç
  Furkan Kılıç
  bir hafta önce

  Acil ekg odasında acil olmasına rağmen hiç kimse yok rezillik pislik içinde heryer birde çocuğunuz hasta. İse buraya getirmeyin ne olursa olsun bakmıyorlar mış

 • Rabia Öztürk
  Rabia Öztürk
  bir hafta önce

  Cildiye Hatice şafaga 5 yaşındaki kız kardeşimi götürdüm kafasında konak vardı dogru düzgün muayne etmedi ve strese baglı diyip psikiyatriye gidin dedi ve anne olmadan ilaç yazamayız dedi ben ablasıyım hadi hala teyze olsa anlarımda 1.dereceden yakını varken ilaç yazmaması başından savması hoş degil ve ilgisiz bi doktor

 • Kadir EFENDİOĞLU
  Kadir EFENDİOĞLU
  2 hafta önce

  İlk defa bu hastane için MHRS den Fiziksel tedavi ve rehabilitasyon bölümü Uzman Doktor Hilmi Umut Tatlı'dan randevu aldım. Doktorun yaklaşımı ve teşhis ve tedavideki yaklaşımı harikaydı. Kendisine şahsım adına teşekkür ediyorum. Tüm çalışanların yaklaşımıda memnuyetimi arttırdı. Hastane yönetimi ve tüm çalışanları tebrik ediyorum.

 • Kadir Özçelik
  Kadir Özçelik
  bir ay önce

  Göğüs hastalıkları doktorlarına hastayız zatürre olduk diyoruz acile gidin deyip, randevusuz gelmeyin diyebiliyor sanki hastalık bize randevulu geliyor. Umut ederim 657 den yakın zamanda çıkarılırsınız…

 • Gamze Özer
  Gamze Özer
  2 ay önce

  Dedemin üroloji bölümünden ramadan hoca'ya randevusu vardı. Gerekli tahliller yapıldıktan sonra saat 14.55 civarı sonuç randevusu aldık fakat 1 saate yakın beklemek durumunda kaldık. Aynı durumu ben de yaşamıştım problem etmiyorum fakat 65 yaş üstü bir hastayı 5 dakika sürecek bir randevu için 1 saat bekletmek hangi meslek etiğine uyuyor? Asla tavsiye etmiyorum, bu doktorun meslek etiğinin ve hastalara olan yaklaşımının derhal incelenmesi gerekiyor.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın