Üye Paneli

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi, Ankara ili Mamak ilçesinde Çocuk hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 2013 yılı sonunda modern mimari yapısı ve tıbbi donanımı ile hizmete giren Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesinde hasta ve aile odaklı bütüncül yataklı tedavi, poliklinik ve laboratuvar hizmetleri yanında 3. Basamak Çocuk Yoğun Bakım, 3. Basamak Yeni Doğan Yoğun Bakım ve çocuk acil sağlık hizmeti sunulmaktadır. Çocuk Acil Servisi’nde kesintisiz 24 saat hizmet vermekte ve yaklaşık günlük 300 hastaya hizmet verilmektedir. Hasta ve çalışan güvenliğine yönelik gelişebilecek tüm olumsuz durumlar için hastane polisi de Çocuk Acil Servis içerisinde konumlandırılmıştır. Çocuk Radyolojisi Bilim Dalı, eğitim kadrosu ve son teknoloji ürünü cihazları ile tanısal ve girişimsel radyoloji hizmetlerini bu bina içerisinde sürdürmektedir. Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalı, Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Ürolojisi, Çocuk KBB, Çocuk Beyin ve Sinir Cerrahisi ve Çocuk Göğüs Hastalıkları Yeni Çocuk Hastanesi binasında hizmet vermektedir. l963 yılında hizmete açılmış Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı binası içerisinde bulunan idari birimler ve Ankara Çocuk Koruma Birimi (AÇOK) ile hizmete devam etmektedir. Çocuk Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’na bağlı Otistik Çocuklar Tanı ve Tedavi Uygulama ve Araştırma Merkezi bu binanın bitişiğinde yer alan küçük binada yer almaktadır.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Balkiraz Mah. Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi Mamak, Ankara

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,0
9 yorum
 • emir soydan
  emir soydan
  5 yıl önce

  Memnun değilim insanı insan yapan yagane temel vicdani ve kızım ihmaller zincirinde hayata tutunamadi isim vermek istemiyorum. Dilerim Rabbım den bana bu acıyı yaşatan kişi yada kişiler kendi sağlığında bulurlar adım Yusuf emaci pelin emacinin babası

 • Sevinç Kılıçaslan
  Sevinç Kılıçaslan
  bir yıl önce

  Gerçekten Ankara için büyük şans bu hastane. Doktorlar çok kaliteli. Onları yetiştiren hocalarına saygılar sunuyorum.

 • GezginChe
  GezginChe
  3 yıl önce

  Ücretli otopark var diye girdik yer bulamadık, işin garibi hastane çevresinde de park edecek yerler dolu veya yasak, sanırım bu hastanenin alanı şehiriçi yerleşimi için yetersiz.

 • Süleyman Tuncer
  Süleyman Tuncer
  3 yıl önce

  Gayet iyi bir hastane doktorları çok iyi

 • Dilek Koloğlu
  Dilek Koloğlu
  2 yıl önce

  Doktorumuz çok ilgili teşekkürler

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.