Üye Paneli

Ankara Şehir Çocuk Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde Çocuk hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Ankara Şehir Çocuk Hastanesi, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi bünyesinde kendi binasında faaliyet göstermektedir. Doğumdan 18 yaşına kadar çocuklara geni bir yelpazede sağlık hizmetleri sunmaktadır. Avrupa’nın en büyük sağlık merkezlerinden biri olan hastanemiz 660 yataklı olup, çocuk hastalıkları ve cerrahi tüm branşlar mevcuttur.

Ankara Şehir Çocuk Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Ankara Şehir Çocuk Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Üniversiteler, Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı Girişi Çankaya, Ankara

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,1
247 yorum
 • volkan kirmaci
  volkan kirmaci
  2 hafta önce

  Çocuk hematoloji 9C servis de çocuğum 02.01.2024 den beri lösemi tedavi görüyor. Üç ay sonunda doktor değişimi oluyor. İlk üç ay güzel bir tedavi uygulandı. Ancak doktor degisiminden sonra umutsuzluk başladı. Çünkü doktor değişiminden sonra güven veriyor. Örneğin PTL değeri 49 kan vermeye karar veriyorlar. Başka bir örnek ise ateşli olan lösemi hastası çocuğumu yetiskin çocuk bölümü olan 7C yatış yapiyorlar. Kisaca Allah yardımcim olsun. Daha önce bu servis ile söylenenlere inanmadım ama doğruluğu şimdi ortaya cikiyor. Kısaca lösemi tedavisi burada yapilmazmis. Tedaviye burada Hiç baslamasaydik...

 • Reyyan Beale
  Reyyan Beale
  bir hafta önce

  Bugün Ankara Bilkent şehir hastanesinin çocuk hastanesi kafeteryalarindan birinden çocuklarım icin simit ve meyve suyu almaya gittim. Orada çalışan bir hanımefendi vardı. O kadar nazik ve kibardi ki. Çok mutlu etti beni. İsminizi bilmiyorum ama umarım okursunuz bu mesajı. Güler yüzünüz gibi ömrünü de güzel günlerle dolsun. Kibarliginiz ve nezaketiniz için çok teşekkür ederim

 • bekorpe
  bekorpe
  3 hafta önce

  Sayın Prof. Dr. Ayşe Metin'e bugün sabah çocuğumuz için randevu almıştık. Randevumuzdan tam 1 saat 12 dakika sonra muayene için odaya alındık. İçeride doktorun kendisi yoktu, başka doktorlar vardı araştırma hastaneside olduğu için, bu problem değil. Fakat zaman yönetimi iyi değildi. Şunun farkında olunmalı: Hastaların da zamanı kıymetli, hastaların da başka programları var. Randevu saatlerine uyulmalı. Eğer başka hastalara bakılacak ise veya başka işler varsa o saatlere randevu verilmemeli.

 • Dilek KORKMAZ
  Dilek KORKMAZ
  bir ay önce

  Çocuk yatan servislerinde farklı tarihlerde iki defa acilden yatış olduk, ateşli havale ile gelen çocuğun ateşini düzenli ölçmeyen bir şey sorduğunda azarlayıp tersleyen hemşireler mi dersin yoksa sürekli değişip duran, bir öteki diğerinin ne yaptığını bilmeyen, tahlil sonuçlarını ve çocuğun durumunu söylemekten aciz, risk almaktan kaçınıp seni tehlikeye (komaya girmelik) sokan; sadece kendisini düşünen doktorlar mı resmen işkence çektiriyorlar. Allah kimseyi buralara düşürmesin. Yönetim neredesin???????

 • Rukiye Sarı
  Rukiye Sarı
  3 ay önce

  Oğlumun ayağı düşme sonucunda kırıldı.Acilen evimize en yakın olan sait ertürk hastanesine götürdük.Bir film çekerek ayağında çatlak ve kırık var dediler, çocuk çok acı çekiyordu hiç bir şekilde ağrı kesici bile vermeden ayağını atele alıp bir ay boyunca böyle kalmasını söylediler, ağrısı olsa bile getirme dediler, on gün sonra hala oğlumun ayağında ağrı olması beni endişelendirdi.Bilkent Büyük Şehir Hastanesinden randevu aldım. Getirdiğimde önceki filmi gören doktor şok geçirdi “ Bu çoçuğun hemen ameliyat olması gerektiğini yoksa ayağında kısalık ve daha başka problemler olabileceğini” söyledi. Ertesi gün oğlumu erkenden getirdim doç. dr. Şenol Bekmez hocamız bizimle hemen ilgilendi tomografi ve tekrardan ultrason istedi sonuçları değerlendirerek hemen yatışını yaptılar on beş gün geç kalınmış olmasına rağmen ameliyat çok başarılı geçti ameliyat olalı bir hafta oldu her gün sabah, akşam bütün doktorlar kontrole geliyorlar fizyoterapist gelip hareketlerini yapıyor başta Şenol hocamız olmak üzere Yalçın hocamıza, Erdem hocamıza, Hilmi hocamıza ve ismini bilmediğimiz bütün hocalarımıza ve hemşirelerimize bütün sağlık personelimize ilgi ve alakalarından dolayı her sorduğumuz soruya güler yüzle karşılık vererek bizi aydınlattıkları için çok teşekkür eder ve başarılarının devamını dileriz. İyiki sizin gibi gözü kapalı güvenebileceğimiz doktorlarımız var. Allah sizlerden razı olsun.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.