Üye Paneli

Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri’nde kanserli hastaların tanı, tedavi ve izlemleri 1993 yılına kadar Erişkin ve Çocuk Hastaneleri içinde yapılıyorken, Hacettepe Onkoloji hastanesinin gündüz kısmı Kasım 1993’te, 120 kapasiteli yataklı bölümünün inşaatı ise Haziran 2005’te tamamlanarak kısmen hizmete açıldı. Hastanenin tamamının en kısa sürede açılması bekleniyor.

Kanser tedavisinde başarının vazgeçilmez koşulu kanserle ilgili tüm uzmanlık dallarının birlikte çalıştığı, ekip yaklaşımının uygulanmasıdır. Bu amaçla tam kapsamlı kanser merkezi olarak yapılandırılan Hacettepe Onkoloji Hastanesi’nde, bünyesinde barındırdığı Medikal Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi, Çocuk Onkolojisi, Radyoloji, Nükleer Tıp, Temel Onkoloji, Kemik İliği Nakli, Aferez Ünitesi ve Biyokimya Laboratuvarı ile her yıl 30000 kadar hastaya ayaktan tedavi hizmeti veriliyor ve yatış gerektirmeyen hastalarda gündüz tedavi ünitelerinde her ay 1500 kadar kemoterapi uygulaması yapılıyor. Medikal Onkoloji bölümünde en çağdaş tedaviler uygulanırken, Radyasyon Onkolojisi bölümü modern makinaları ile tüm ülkemizden yönlendirilen hastalara tedavi hizmeti sunuyor. Çocuk Onkolojisi bölümü Türkiye’nin konusunda lider kliniklerinden birini oluşturuyor. Temel Onkoloji laboratuvarlarında ise moleküler tanı yöntemleri ve kanser üzerinde araştırmalar yapılıyor.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Gündoğdu Mh. Gevher Nesibe Cd. 06230 Altındağ, Ankara

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,9
74 yorum
 • bysensiz sensiz
  bysensiz sensiz
  7 ay önce

  Hastane gerçekten güzel. Ama Allah gelen herkese şifa versin. Hastalığınız hakkında çok iyi bilgiye sahip olmaniz gerekli yok oradan oraya çok dolaşıyorsunuz. Otopark ücretleri biraz daha uygun olsa daha iyi olur çünkü kimse zevkine gelmiyor.

 • Elif Kandemir
  Elif Kandemir
  3 ay önce

  İnterstisyel sistit hastasıyım çok kötü durumdayım tedavisi yokmuş süründürüyor bu hastalık. Bi umut varmış hacatepede orada randövü alamadım. Bi yakınım geçen acil den giriş yapıldığını söyledi gerrek duyulursa sizi doktorlara yönlendiriyormş bazıları ulaşamadığını söyledi sizin için minik bi bilgi. Bakalım bende yarın gidicm umarım tedavisi vardır bu illetin👉👉👉 GÜNCELLEME gittim malsf 4444444 numaradan randövü alın dedi açan yok dedim bakan yok acil durumum kötü dedim faln filan malsf dediler.danışmana gittim ADAM robot gibi sert bi suratla 4444444 arayın diyip susuyor.başka bişey soruyorum yine aynı cvp konuşulmuyor program yüklenmiş robot gibi mübarek güvenliğe sordum sabah 8 le 9 arası arayın açarlar dedi. Dünden beri arıyorum malesef yine açan yok. PKİ BURAYA GİDEN HASTALAR NASIL GİDİYOR NEREYİ ARIYOR ANLAMYORM.

 • Cemre B
  Cemre B
  bir ay önce

  Çocuk onkoloji bölümüne Türkiye’nin bir çok ilinden insanlar geliyor. Bölümde herkes çok ilgili ve işinde uzman. Biz yaklaşık 4 aydır çok değerli hocamız Prof. Ali Varanın takipli hastasıyız. Kendisi bölümde herkesten önce gelir herkesten önce çalışmaya başlar. Çok ilgili çok çalışkan bir hoca. Mesleğinde en iyilerden olmasına hiç şaşırmıyoruz. İyi ki yollarımız kesişmiş kendisine ve ilgisine çok teşekkür ediyoruz.

 • Filiz Berktaş
  Filiz Berktaş
  4 ay önce

  Tam anlamıyla berbat kanser hastası Dr ve hemşireler anlayışsız bilgisiz işlerini yapamayan yapamadıklarını görüp söyleyince beyaz kod alarmı veririm diyerek tehdit eden veee temizlik olarak söylemiyorum bile kemoterapi alan hastalar enfeksiyon kapmamasi gerekirken tamda enfesiyonluk ortam var hemşireler işini zorla yapmiyomus gibi davranmaları sevmediğin mesleği zorla yapmak zorunda değilsin orada yatan hastalar sizin o yüz simaniza bayildigi için yatmiyorlar orda biraz edep biraz vijdan diyorum hiç biri yok sağlık Bakanlığı denetimi sıfır diplomasını alan nasıl yemin ediyo onuda anlamış değilim yatan hastalarin kollar bacaklar morluk içinde kan bile alamayan insanların elinde orda yatan hastaların refakatcileri daha dikkatli olmalarını isterim yanlış tedavi bile yapiliyo dosyanıza başka hastanın tedavi viziti bile takiliyo yazık utandım ulkemden insallah ordaki Dr ve hemşireler de kendilerinin yaptığı davranisla sınanırlar

 • tt cc
  tt cc
  bir yıl önce

  Koridorda türkü söyleyerek gezen temizlik görevlileri( burada ölümle ağrıyla savaşan hastalar var ) biraz saygı ,ilaç bittigi halde gelip cihazı kapamayan hemşireler, ( bazı arkadaşlar hariç) bilinçsiz, duyarsız ,anlayışsız insanlar ( bazı arkadaşlar hariç) çayından kahvaltısından sohbet muhabbet dedikodundan ödün vermeyen çalışanlar topluluğu.. Şuan eşim için burdayım.. 90 lı yıllarda pediatri onkoloji de kendim tedavi oldum o zamanlar harika bir yerdi harika insanlar dr lar vardı.. Şimdilerde malasef.. Allah kimseye buralara düşürmesin.. Allah kimseyi sevdikleriyle sınamasın..

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.