Üye Paneli

Beypazarı Devlet Hastanesi, Ankara ili Beypazarı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 30 Ağustos 2012 tarihinde yeni Hastaneye taşınan Beypazarı Devlet Hastanesi 100 yataklı bölge hastanesi olması yanında, Nallıhan, Güdül, Mudurnu, Kıbrıscık, Mihallıçcık ve çevre ilçelerden gelen hastalara bakmaktadır.

Bünyesinde 28 adet Uzman Doktor 10 adet Hekim bulunduran Beypazarı Devlet Hastanesi Toplamda 38 adet Operator Doktor, Uzman Doktor, ve hekim ile hizmet kalitesini artırmaya yönelik çalışmalar yürütüyor.

Görüntüleme Merkezinin de Yeni Devlet Hastanesine geçtikten sonra MR çekimi hariç bütün görüntüleme çeşitleri mevcut ( Tomografi, IVP (yağlı Film), Röntgen). Bunu yanı sıra Solunum testi, işitme testi, Ekg, Kal Alma, Mamografi, Kemik taraması, endoskopi, kolonoskopi, Ultrasonografi gibi hizmetleri bünyesinde bulunduruyor.

Beypazarı Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Beypazarı Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Ayvaşık Mah. Dr. Hamdi Soysal Sok. No:1 Beypazarı, Ankara

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,2
68 yorum
 • Hatice Arslan
  Hatice Arslan
  5 ay önce

  Merhabalar ben Beypazarı Devlet hastanesi Cocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümü Nursima kunt Balkan doktora saat 10:30 randevu aldım fakat doktor randevumun bulunmağını söyledi tekrar bandrol alma yerinden baktırdık randevu vardı sonrasında 11: 00 randevusu olan hastayı çağırdı o sırada sıranın benim olduğumu ve randevunun olduğunu söyledim fakat doktor saatin daha 10:30 olmadığını söyleyerek 11 randevulu hastayı aldı insanlık halidir ki sıram alındığı için sitem edip olanı dışarıdakilere anlatırken doktor hanım kapıyı hızlı bir şekilde açıp çocuğumuzu muayene etmeyeceğini ve mecbur olmadığını söyledi bunun üzerine randevuyu iptal edip başka bir doktora aldık fakat randevuyu onayladıkları için kızımı muayene edemeyeceklerini aynı gün iki doktora muayene olamayacağını söylediler bu durumda Beypazarı Devlet Hastanesinde mağdur edilip kızımı muayne etmediler bugün ki yaşadığımız bu durumdan dolayı şikayette bulunmak istiyorum.

 • osman talas
  osman talas
  bir ay önce

  Hastanenin kendisi ve konumu güzel fakat yıllardan beri çözülemeyen doktor sıkıntısı var.

 • Yusuf YILMAZ
  Yusuf YILMAZ
  bir yıl önce

  Hastane güzel, şehire hakim bir tepede, manzarası güzel. Bazıları merkeze uzaklıktan şikayet etmiş lakin gürültü, trafik, hava kirliliği gibi olumsuzluklardan uzak. Yerleşik doktor kadrosunun düzeltilmesi lazım, taşıma suyla değirmen dönmez.

 • FUNDA Ö. (GEZİYORUM)

  Buranın hastane olduğuna emin misiniz ? Daha çok kahvehane ve çay bahçesi gibi çalışanları var sağlıkçı oldukları şüpheli ? Korona testi için gittim test yapılmadı iğne vurup gönderdiler iğneyide nereye vurduysa artık kemiklerim sızlıyor ilaç falanda yazılmadı ben nasıl iyileşicem doktorlar ne işe yarıyor ben evde kendim düzeliceksem ? Korona olup olmadığımı bile bilmiyorum çalışan insanlarız. Test yapmaktan korkan bir hastane yetkililere de şikayette bulundum misafir olarak gittim orda yaşayan biri değilim ama orda yaşayanları insan gibi görün ya kapatın yada doktorlar çay bahçesi gibi davranmasın...

 • lily Aaaa
  lily Aaaa
  8 ay önce

  Bugün oğlum ve ben dış polikliniği gittik. Hastaneye ilk gidişim öncelikle çok temiz ve güzel. Poliklinik de çalışan Ayşegül hanim ve Dr. Fatma Öztürk hocam çok ilgilendiler. Oğlum biraz korkuyor du onu çok güzeldi motife ettiler. Tedaviden çok memnunum

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın