Üye Paneli

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Antalya ili Manavgat ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak kullanılan bina; 1993 yılında Side Devlet Hastanesi olarak hizmeti açılmış 1999 yılı kasım ayından itibaren yeni açılan Manavgat Devlet Hastanesi ile birleştirilmiştir. Daha sonra Manavgat Devlet Hastanesi bünyesinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak kullanılmaya başlamıştır.

Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 01/09/2008 tarih ve 33334 sayılı oluru ile Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Baştabipliği adı altında müstakil bir başhekimlik oluşturulmuş ve Side’de Manavgat Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan binanın birinci katında kuruluş çalışmalarını tamamlayarak 04/03/2009 tarihinde açılmıştır. Merkezimiz: 13 ünit kapasiteli olup 10 klinikte 15 diş hekimi ve diğer personelle 1200 metrekare kapalı alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

Açılışımızla birlikte hekim seçme hakkı uygulaması başlatılmış, hasta hakları birimi kurulmuştur. Yaptığımız tüm işlemler tam otomasyon sistemiyle yürütülmektedir.

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Selimiye Mah. Özal Cad. No:22 Manavgat, Antalya

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,8
330 yorum
 • Nisa Özgök
  Nisa Özgök
  bir ay önce

  Kesinlikle direkt kapatılsın bu hastane. Ne hastaya gösterilen özen ve muamele yerinde, ne de özenilerek diş yapılıyor. Doktorlar çok yoğun çalışıyor olabilir ve buna saygı gösteririm ama her an hastayla tartışmak gibi bir huyları var. Neredeyse tüm doktorlar böyle bu hastanede. Eğer başka seçeneğiniz varsa kesinlikle bu hastaneyi tercih etmemenizi öneririm. Bir dolguyu bile doğru dürüst yapamadı gittiğim iki doktor. Boşa devletin parası harcanıyor bu diplomalı terbiyesizlerin olduğu boş kuruma.

 • ArTa Çlkklkn
  ArTa Çlkklkn
  2 hafta önce

  Ozan kömürcü'ye randevu alip gitmistin,kendisinin hastalara davranislari o kadar kötü ve kaba ki(,ayni sekilde yanindaki asistan kadin da öyle) hicbirsekilde bilgilendirme yapilmadan ,daha ne olup bittiğini anlamadan agziniza iki morfin vurup ,dolgu yapiyor ama yapilan dolgular berbat ,tavsiye etmiyorum .

 • · İlayda ·
  · İlayda ·
  bir ay önce

  Bugün Gülnaz D. Adlı hekime geldim, gelmez olaydım. Acıyınca söyle diyor belli ediyorum yolladi direkt. Ya ağzım uyuştu 15 dakika açık kaldı kapatamadım rahatsızlığın varsa niye söylemiyorsun diyor tersleyerek. Rahatsızlığım yok diye zaten belirttim. Afralar tafralar. Bir de tedaviyi hak edince bir daha gel diyor. Tedavinin neyini hak edeyim mertebe mi lazım? Kanama var olabilir ona lafım yok dolgu tutmaz anladım sorun yok. Ama hanımefendinin acilen imalı konuşma özelliğini devre dışı bırakması gerekiyor. Sevkle gelmiştim başka doktor mu yoktu pişmanlığı yaşıyorum. Azar yemek isterseniz buyrun gidin özellikle adresi veriyorum size.

 • Mustafa dede
  Mustafa dede
  bir ay önce

  zübeyde öztürk'e tedaviye gittim.hocam çok ilgiliydi ve stressiz gözüküyordu.inanın doktorlar çok yoğun çalışıyor günde 70 hastaya bakıyorlar herhalde.bu halde hiçbir doktor dayanamaz.onlarda haklı,vatandaşta haklı.

 • İrem Özen
  İrem Özen
  4 ay önce

  Dr kerim yılmaza 4.12.2023 de geldim dişimin çekileceğini söyledi 11.12.2023 e randevu verdi geldim ve işleme başladık acıdığı için tepki verdiğimde sert bir ifade ile çocuk gibi bağırma ablacım dedi çık dışarıya uyuşunca çağırırız deyip gönderdi ve orada dişimi çektirmedim insanlar ilk önce kendini geliştirmeli her konuda ben hep özele gittim bu sefer devlet dedim ama yine şaşırtmadı istisnalar dışında çoğu böyle maalesef. Teşekkürler

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın