Üye Paneli

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Antalya ili Manavgat ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak kullanılan bina; 1993 yılında Side Devlet Hastanesi olarak hizmeti açılmış 1999 yılı kasım ayından itibaren yeni açılan Manavgat Devlet Hastanesi ile birleştirilmiştir. Daha sonra Manavgat Devlet Hastanesi bünyesinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak kullanılmaya başlamıştır.

Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 01/09/2008 tarih ve 33334 sayılı oluru ile Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Baştabipliği adı altında müstakil bir başhekimlik oluşturulmuş ve Side’de Manavgat Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan binanın birinci katında kuruluş çalışmalarını tamamlayarak 04/03/2009 tarihinde açılmıştır. Merkezimiz: 13 ünit kapasiteli olup 10 klinikte 15 diş hekimi ve diğer personelle 1200 metrekare kapalı alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

Açılışımızla birlikte hekim seçme hakkı uygulaması başlatılmış, hasta hakları birimi kurulmuştur. Yaptığımız tüm işlemler tam otomasyon sistemiyle yürütülmektedir.

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Selimiye Mah. Özal Cad. No:22 Manavgat, Antalya

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,8
332 yorum
 • Talip Karakuz
  Talip Karakuz
  2 ay önce

  Ayşe Şeyma Tanrıkulu isimli doktora gittim önce kanal tedavisine başlıyorum dedi sonra bahaneler uydurup çekilecek dişin dedi ve ayrıca çok aşağılayıcı sözler kullandı çıktım gittim. Yemin ediyorum ben hayatım boyunca böyle kötü bir doktor görmedim!nezaket yok hastayı rencide etme çok...hiç kimseye asla tavsiye etmiyorum uzak durun....

 • · İlayda ·
  · İlayda ·
  5 ay önce

  Bugün Gülnaz D. Adlı hekime geldim, gelmez olaydım. Acıyınca söyle diyor belli ediyorum yolladi direkt. Ya ağzım uyuştu 15 dakika açık kaldı kapatamadım rahatsızlığın varsa niye söylemiyorsun diyor tersleyerek. Rahatsızlığım yok diye zaten belirttim. Afralar tafralar. Bir de tedaviyi hak edince bir daha gel diyor. Tedavinin neyini hak edeyim mertebe mi lazım? Kanama var olabilir ona lafım yok dolgu tutmaz anladım sorun yok. Ama hanımefendinin acilen imalı konuşma özelliğini devre dışı bırakması gerekiyor. Sevkle gelmiştim başka doktor mu yoktu pişmanlığı yaşıyorum. Azar yemek isterseniz buyrun gidin özellikle adresi veriyorum size.

 • Nisa Özgök
  Nisa Özgök
  4 ay önce

  Kesinlikle direkt kapatılsın bu hastane. Ne hastaya gösterilen özen ve muamele yerinde, ne de özenilerek diş yapılıyor. Doktorlar çok yoğun çalışıyor olabilir ve buna saygı gösteririm ama her an hastayla tartışmak gibi bir huyları var. Neredeyse tüm doktorlar böyle bu hastanede. Eğer başka seçeneğiniz varsa kesinlikle bu hastaneyi tercih etmemenizi öneririm. Bir dolguyu bile doğru dürüst yapamadı gittiğim iki doktor. Boşa devletin parası harcanıyor bu diplomalı terbiyesizlerin olduğu boş kuruma.

 • ArTa Çlkklkn
  ArTa Çlkklkn
  3 ay önce

  Ozan kömürcü'ye randevu alip gitmistin,kendisinin hastalara davranislari o kadar kötü ve kaba ki(,ayni sekilde yanindaki asistan kadin da öyle) hicbirsekilde bilgilendirme yapilmadan ,daha ne olup bittiğini anlamadan agziniza iki morfin vurup ,dolgu yapiyor ama yapilan dolgular berbat ,tavsiye etmiyorum .

 • Mustafa dede
  Mustafa dede
  4 ay önce

  zübeyde öztürk'e tedaviye gittim.hocam çok ilgiliydi ve stressiz gözüküyordu.inanın doktorlar çok yoğun çalışıyor günde 70 hastaya bakıyorlar herhalde.bu halde hiçbir doktor dayanamaz.onlarda haklı,vatandaşta haklı.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.