Üye Paneli

Gündoğmuş İlçe Devlet Hastanesi, Antalya ili Gündoğmuş ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Gündoğmuş İlçe Devlet Hastanesi 2017 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından verilen ruhsatla E3 tipi rolünde hizmet vermeye başlamıştır. 2018 yılında yatak sayısı 5’den 10 ‘a yükseltilerek E3 ten E1 seviyesine çıkartılmıştır. 31.07.2019 tarihinde 3150 m2 kapalı alan olmak üzere toplam 7600 m2 alan üzerine inşa edilen 3 katlı yeni hastane binasına taşınmıştır.

Hastanemiz 7 gün 24 saat kesintisiz acil servis, laboratuvar ve röntgen hizmetinin yanı sıra hafta içi her gün Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği, Aile Hekimliği Polikliniği, Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile hizmet vermektedir. Ayrıca Evde Sağlık ekibimiz ile birlikte hastanemize gelme imkanı olmayan Gündoğmuş halkına da sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Gündoğmuş İlçe Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Gündoğmuş İlçe Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Fatih Mah. Alparslan Türkeş Cad. No:16 Gündoğmuş, Antalya

Şehir

Google Yorumları

4,0
5 yorum
 • Hatsune Miku
  Hatsune Miku
  2 ay önce

  Daha çok bölüm açılmalı.Her seferinde başka ilçelere gidip gelmek zor.

 • EREN GÖÇERİ
  EREN GÖÇERİ
  4 ay önce

  Gündoğmuşumuzun gözdesi mükemmel bir hastane

 • ALİ GÜLEN
  ALİ GÜLEN
  bir yıl önce

  Doktorlar çok ilgililer yoğunluk olmadığından dolayı hemen her konuda yardımcı oluyorlar.

 • mehmet yüksel
  mehmet yüksel
  2 yıl önce

  Sorularıma yanıt verecek danışman yok

 • Abdullah Sadıklı
  Abdullah Sadıklı
  11 ay önce

  Gayet iyi bir hastahane

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.