Üye Paneli

Demre Devlet Hastanesi, Antalya ili Demre ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz Antalya’nın batısında il merkezine 140 km. uzaklıkta olup; Finike ile Kaş İlçeleri arasında sahil şeridinde yer alan Demre İlçesi merkezine yaklaşık 5 km. mesafede Beymelek Belediyesi sınırları içinde kurulmuştur. Demre Devlet Hastanesi, 8’i yoğun bakım olmak üzere toplam 50 tescilli yatak kapasitesi ile C grubu hastane rolünde hizmet sunmaktadır.

Hastanede 6’sı uzman, 8’i pratisyen olmak üzere toplam 14 hekim, 31 hemşire ve 14 ebe görev yapmaktadır. 18 poliklinik odası aktif kullanılmaktadır. Hastanede aile hekimliği, çocuk sağlığı ve hastalıkları, iç hastalıkları, anestezi ve reanimasyon, genel cerrahi, kulak burun boğaz, göz hastalıkları ve kadın hastalıkları ve doğum dallarında poliklinik hizmeti sunulmaktadır.

Demre Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Demre Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Beymelek Mah. Saz Cad. Hastane Sokak Demre, Antalya

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,1
27 yorum
 • DieMBK
  DieMBK
  11 ay önce

  Gittiğimiz günkü acil personeli gayet olumlu ve bütün sorulara cevap verdi. Acilde hasta değerleme yapılıyor, durumu daha acil olanlar varsa, kalabaliksa bekleme olabilir. Küçük sayılabilecek devlet hastanesine göre çok iyiydi. Ben bu kadar olumlu personeli olan hastane daha görmedim.

 • Şahin Görmez
  Şahin Görmez
  6 ay önce

  Diş doktoru Ecem hanım her seferinde araştırma hastanesi ne yönlediriyor insanları en ufak işlemden bile kaçınıyor kendine güvenmiyor galiba ?????

 • Mehmet Kiziler
  Mehmet Kiziler
  3 ay önce

  Güzel bı hastane kullanisli hizmet güzel herkese tavsiye ederim

 • Elif YILDIZ
  Elif YILDIZ
  bir yıl önce

  Diş Doktoru Hüseyin Kaya ❣ Kendisine tedavi olmak için fizandan gelinir.. Gencecik olmasına rağmen nice diş hekimlerini cebinden çıkaracak kadar yetenekli; hastalarına karşı ilgili, merhametli ve sabırlı!! Allah razı olsun herşey için Doktor Bey, hayatta tüm güzellikler sizi bulsun.. Tanıdığım ve tedavi olduğum en şahane doktorsunuz..

 • Barış Kartal
  Barış Kartal
  2 yıl önce

  Devletimiz sağ olsun; çok güzel bir hastane yapmış. Yıllardır idari ve mali işleri müdürü değil de başhekim değişiyor ve giden kötü yönetim sergiliyorsa bunun sorumlusu idari ve mali işler müdürünün beceriksiz ve liyakatsiz yönetiminden kaynaklanmaktadır. İdari ve mali işler müdürünün beceriksizliği hastaneyi atıl duruma düşürmüştür.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.