Üye Paneli

Özel Akdeniz Hastanesi, Antalya ili Manavgat ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Akdeniz Hastanesi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (242) 746-0013 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Akdeniz Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Bahçelievler Mah. Sorgun Yolu Üzeri Manavgat, Antalya

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,9
906 yorum
 • Arda Karagoz
  Arda Karagoz
  2 ay önce

  Karagöz ailesi olarak sürekli gelip gittiğimiz en iyi hastane oncelikle hastane sahiplerine patronlarina manavgat belediyesine hocalara burdaki tum doktorlara oncelikle hakan bey halim bey nasir bey ablam leyla yusufa sonsuza kadar teşekkür ediyorum gelip tedavi olarak akdeniz hastanesini tercih edebilirsiniz

 • Esra Unaç
  Esra Unaç
  2 ay önce

  Kolay kolay hiç bir yer ve işletme için yorum yapan birisi değilim öncelikle bunu belirtmek isterim. Ama 20 gündür yaşadıklarımdan sonra bugün yazma kararı aldım en azından başkaları benim yaşadığımı yaşamasınlar. Yılbaşı günü terleme, ateş, eklem ağrıları, burun tıkanıklığı, öksürük şikayetlerim ile kötü bir şekilde hastanenin aciline gittim. Bana herhangi bir influenza yahut corona testi yapmadan normal grip tedavisinde kullanılan antibiyotik ve diğer ilaçlarla gönderdiler. Aynı gün benim isteğimle serum ve ilaç verildi. Durumum çok ağır olduğunu hissettiğim için eve gidersem daha kötü olabileceğimi biliyordum. Serumun etkisi ile o gün biraz kendimi iyi hissettim. Daha sonra ocağın 16 sına kadar ilaçları kullandım. Hiç bir fayda olmadığı için daha da kötü oldum. Bende yine aynı hastanenin uzman doktoruna gittim. Yine sorunlarımı ilettim. Serum ve tahliller yapıldı. İnfluenza testi yine yapılmadı. Bana mevsimsel grip , sinüzit ve alerjik dediler. Bu yüzden vitamin ve alerji ilaçları verildi. Şaşırdım . Hocam ben ilk önce influenza geçirdim aynı sorunları yaşıyorum.dedim . Doktor bey bana olduysanızda geçmiştir. Kronikleşmiş gribe dönmüştür dedi. Bu ilaçlar sizin için bu aşamada yeterli denildi. 17 ocaktan itibaren uzman doktorun verdiği ilaçları kullanmaya başladım. Bana durumda gerileme olmaz ise yine gelin dediler. İş bu yorumu yazdığım gün olan ayın 20 sinde sabah yine kötü bir şekilde uyandım. Dedim ki ben kendimi biliyorum deyip riske girip geçen sene influenza olunca Antalya medstar Yıldız hastanesinden verilen ilaçları içtim. Yorumu yazdığım günün sabahı bir tane içtim influenza ilacı , bu yorumu yazmadan öncede bir tane daha ve 20 günün sonunda ilk defa kendimi iyi hissediyorum ve yüzümün rengi kendime geldi. 20 günlük süreçte yaşım genç olmasaydı yahut başkaca bağışıklığımda sorun olsa idi daha kötü olup ciğerlerime virüs bulaşabilirdi. Belki de yoğun bakıma bile alınabilirdim. Netice de belirttiğim virüslerin ciğerde tutulma olması durumunda sonuçlarının ne olduğu hepimizin bilgisinde. 20 gün uygulanan yanlış tedavi ilaçlardan dolayı resmen kabus yaşadım. 20 günlük süreçte hastaneye ödediğim para ise toplamda 10 bin tl yi buldu. Verdiğim parayı geçtim Hayatımı riske attıklarına inanıyorum. İş bu nedenle asla tavsiye etmiyorum. Bende bir daha ilgili hastaneye gitmeme kararı aldım. Öncelikle insan sağlığı lütfen buna önem verin. Siz yanlış tedavi ve ilaç verip gönderince acıyı insanlar çekiyor ve sizlere güvenip umut bağlıyorlar daha özenli davranmanız ve insan hayatının ne denli önemli olduğu bilinci ile hareket etmenizi rica ederim.

 • R. Kaan -Foolish
  R. Kaan -Foolish
  5 ay önce

  Çok temiz ve düzenli bir hastahane. Şehriban Hanıma ilgisi ve yardımları için çok çok teşekkür ederim. Akdeniz Hastahanesi için büyük bir kazanç.

 • Sükse Tasarım
  Sükse Tasarım
  2 hafta önce

  Tekrar yorum atma hakkım olmadığı için daha önceki şikayet yorumumu düzenleyip şimdiki şiyaket yorumumu yazıyorum Beş yıldız veriyorum çünkü yorumum en üstte görünsün diye daha sekiz yaşındaki kızım Miray ateşler içinde yanarken Akdeniz hastanesinin aciline geldik ve kaydı olmasına rağmen kimliği yok diye kızımı o halde veznedeki genç Erkek geri gönderdibaşka bir hastaneye gidin diye ben hayatımda böyle bir rezillik görmedim daha önce de yaşadığım mağduriyete rağmen tekrar orayı tercih ettim ama asla ve asla bir daha adım dahi atmam herkese de yaşadığım mağduriyeti anlatıp aynı şekilde mağdur olmamaları için elimden geleni yapacağım: madem kimliksiz bakmak yasak daha önce defalarca baktılar sekiz yaşındaki ateşli ( 40 derece ) bir kızı utanmadan göndermek ne demek hangi insanlığa ahlaka sığıyor? çalışanlarınızın zerre terbiyesi yok ama insanlardan parayı alırken almasını iyi biliyorsunuz ilk önce çalışanlarınıza insanlık dersi verin nerede terbiyesiz varsa doldurmuşsunuz.asla ve asla bir daha ayak dahi basmam çalışanlarınız sizin en büyük cezanız zaten

 • Sunay Kara
  Sunay Kara
  3 hafta önce

  Cumartesi günü çocuğum bisiklet kasasi geçirmiş 112 ambulansi Özel Akdeniz hastanesine götürmüş biz hastaneye gidene kadar doktorlar ve sağlıkçılar gereken ilgiyi göstermişler müdahale ve tedavi aşamasında acil doktoru Hüseyin Bey'e ortabedi Dr.Hakan Bey'e KBB Dr. Selami Bey'e emeği geçen diger sağlık personeline ilgi ve alakalarindan dolayi ayri ayri teşekkür ederim.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın