Üye Paneli

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Bursa ili Yıldırım ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 2002 yılında SSK bünyesinde hastalarımıza hizmet vermeye başlayan hastanemiz, 2005 Yılında SSK Hastanelerinin Sağlık Bakanlığına bağlanması ile Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi, 30 Aralık 2009 tarihinden itibaren ise Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak tescillenmiştir. Hastanemiz, bünyesinde Eğitim Kliniklerinin de kurulması ile sağlık hizmetlerinin yanında öğrenci yetiştirme misyonunu da üstlenmiştir. 03.06.2010 tarihinde Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Ek Hizmet Binası kadın doğum ve çocuk hastalıkları üzerine, 31.07.2014 tarihi itibariyle Dörtçelik Ruh Sağlığı ve Hastalıkları ek hizmet binamız Nilüfer ilçesi göçmen konutlarında Ruh sağlığı ve hastalıkları üzerine 01.08.2015 tarihi itibariyle, KVC Ek Hizmet Binası Kalp ve Damar Hastalıkları üzerine, 23.07.2016 tarihi itibariylede Nilüfer Ek Hizmet Binamız hastalarımıza hizmet vermeye başlamıştır.

Ayrıca göçmen konutlarında faaliyet göstermekte olan Ek Hizmet Binamızla aynı yerleşke içerisinde yer alan ve ilimizin önemli bir ihtiyacını karşılayan ÇEMATEM (Çocuk Ergen Madde Bağımlılığı Tedavi Merkezi) 15 yatak kapasitesiyle halkımıza hizmet vermektedir. Hastanemiz, Ana Hizmet Binası, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Ek Hizmet Binası, KVC Ek Hizmet Binası, Dörtçelik Ruh Sağlığı ve Hastalıkları ek hizmet binası, Nilüfer Ek Hizmet Binası ve ÇEMATEM olmak üzere toplam 1301 yatak kapasitelidir. Gürsu ve Kestel Semt Polikliniklerinde de hastalara poliklinik hizmeti verilmektedir.

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Mimar Sinan Mah. Emniyet Cad. Yıldırım, Bursa

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,1
896 yorum
 • HATİCE KÜBRA BEYHAN
  HATİCE KÜBRA BEYHAN
  2 hafta önce

  ALLAH DÜŞÜRMESİN BUNU INSANLARA LAYIK GÖREN GÜÇ SAHIPLERI BETERINI YAŞASIN. Etraf pislik içinde camlar minicik açıklıkta kilit var. Havalandırma çalışmıyor. Içerisi kokuyor oksijen yok camlar açılmıyor. En kötüsü de bazı hemşireler hastalar düşmanıymış gibi davranıyor. Hasta yakını yatan hasta için ağrı kesici iğne istedi gelmediler bir saat sonra tekrar geldi diye hışımla gelip hastanın koluna haşince saldırıp damarını patlattı. Haftasonu olduğu icin yetkili yok tepkilere alaycı tavırla yaklaşıyorlar.

 • canset aydın
  canset aydın
  4 hafta önce

  Çalışanları ve bazı doktorları okadar kötü davranışta bulunuyorlar ki sanki hasta olarak büyük suç islemissiniz gibi davranıyorlar aşağılayıcı muamele görüyorsunuz ben her defasında sorun yaşıyorum malesef

 • Hendn Bdhhd
  Hendn Bdhhd
  geçen hafta içinde

  Beş para etmez bu hastane doktorlar ve hemşirelere o kadar kötü davranıyorlar ki insanlara sanki zorla görev yapıyorlar insanlar hep tersliyor

 • Erkan ATAÇ
  Erkan ATAÇ
  11 ay önce

  Büyük bir kalp damar hastalıkları hastanesi. Üç farklı binası var. Üç farklı acil servisi var. Acil servise başvurmak istediğinizde doğru olanı tercih etmeniz önemli. Hafta içi gayet yoğun oluyor.yaninda ücretli otopark mevcuttur.

 • emin korkmaz
  emin korkmaz
  3 ay önce

  Hastane yönetimi vatandaşların araba bırakabileceği her yere ya kaldırım yaptırmış engelleme kaldırımı fonksiyonu yok yada önceden vatandaşın hizmetinde olan otoparkı personel otoparkına çevirmiş personel otoparklarında boşluk olmasına rağmen üzücü

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın