Üye Paneli

Mustafa Kemalpaşa Devlet Hastanesi, Bursa ili Mustafakemalpaşa ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 100.000m2 üzerine kurulan 35.000m2 kapalı alana sahip olan yeni hizmet binamız 01.05.2015 tarihinde Sağlık Bakanı sayın Mehmet Müezzinoğlu’nun katılımıyla hizmete açılmıştır. Mustafakemalpaşa Devlet Hastenesi Bursa-İzmir karayolu kenarında yer almaktadır.100.469 metre kare arsa üzerine yapımı tamamlanan hastanenin 35.000 metre kare kapalı alanı mevcuttur. 239 tescilli yatağı mevcuttur. Mustafakemalpaşa Devlet Hastenesindeki tüm hasta odaları 2 kişiliktir. Tüm hasta odalarında tuvalet-banyo, televizyon, buzdolabı ve her hastanın refkatçisi için açılıp katlanabilen refakatçi koltuğu vardır.

Bizler Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi ailesi olarak, hastalarımıza verdiğimiz hizmetin etkinlik ve verimliliğini sürekli gözeterek en iyiye ulaşmak amacındayız.

Mustafa Kemalpaşa Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Mustafa Kemalpaşa Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Tatkavaklı Mah. Kıryolu Sok. No:6 Mustafakemalpaşa, Bursa

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,4
144 yorum
 • sulenur akıl
  sulenur akıl
  5 ay önce

  Hastanemizde hasta kabulden hemşiresine kadar gösterilen ilgi alaka çok güzel özel hastanede gibisiniz . Herkes çok güleryüzlü ve yardımsever. Dr. Ahmet Ağrış bey en çokta size teşekkür ederim . Anneme ve bana çok ilgili davrandınız . İyiki varsınız Allah hepinizden razı olsun.

 • Ramazan Şahin
  Ramazan Şahin
  6 ay önce

  Olabilecek en beceriksiz hastane yönetimi ve personeli bu hastanenin acil bölümünde toplanmış. Yönetim ayrı bir facia ALLAH bunları hastane köşelerinde süründürerek canlarını alsın

 • Özge D.Y.
  Özge D.Y.
  8 ay önce

  Çok kötü ,devlet hastaneleri arasında en kötüsü diyebilirim.Hastane fiziken yeni bir hastane ama çalışanlardan kaynaklı hasta memnuniyeti sıfır diyebilirim.En son gittiğimde ,doktor oturduğu yerden muayene edip , daha sikayetlerim bitmeden tamam yana geç enjeksiyon yapsınlar dedi yüzüme bile bakmadı diyebilirim.Yogunlukta yoktu.Enjeksiyona geçtim ilacı enjektöre çeken hemşire , enjektörü elime tutuşturup sen geç kenara şurada bekle dedi azarlar ses tonuyla.Burda hastanın yüzüne bile bakılmıyor.Anlasilan burdaki çalışanlar bunu adet haline getirmiş, bişey soruyosunuz az kalsın dövecekler.Çok şükür ki dayak yemeden acil servisten çikabildim.İnsallah düzelir.

 • Emre Vardar
  Emre Vardar
  10 ay önce

  Cumartesi günü annemin kalp rahatsızlığından dolayı Bursa Mustafa Kemal Paşa devlet hastahanesi acile 150 atan nabzimizla kendimizi zor attik acil Tıp Uzmanı DR ÜMMEHAN AKBULUT YILDIZ'IN hastalara ve bize olan ilgisi, alakası, anlatım dili ve guler yüzlülüğünden dolayı kendisinden çok memnun kaldık. Kendisine çok teşekkür ediyor ve görevinde başarılar diliyorum. Çok değerli bir Doktora sahipsiniz gerçekten.

 • Nergiss __
  Nergiss __
  8 ay önce

  Sibel çalap denen ortopedi doktorunuz tam bir terbiyesiz hastalara bağırıp rencide ediyor. Doktor olmuş ama insan olamamış. Aklı olan arkadaşlar o doktora randevu almayın.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.