Üye Paneli

Bursa Şehir Hastanesi, Bursa ili Nilüfer ilçesinde Şehir hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bursa Şehir Hastanesi, Sağlık Bakanlığı ve Rönesans Sağlık Yatırım tarafından, Kamu Özel İşbirliği modeli ile Temmuz 2019’da hizmete açılmıştır.

745.000 m2 arsa ve 470.000 m2 toplam inşaat alanına kurulmuş olan, 1.355 yatak kapasiteli Bursa Şehir Hastanesi’nin; Bursa ve çevre illerine dünya standartlarında sağlık hizmeti sunması planlanmaktadır. Ortak bir çekirdek yapı etrafında konumlandırılan dört kule ve ek bina yapılarında kurulmuş olan kampüste Genel Hastane, Kalp ve Damar Hastalıkları Hastanesi, Onkoloji Hastanesi, Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri (YGAP) Hastanesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon (FTR) Hastanesi bulunmaktadır.

Bursa Şehir Hastanesi ana hastane binasına yerleştirilmiş olan, dünyanın en gelişmiş teknolojisine sahip 859 sismik izolatör; olası bir deprem sırasında ve sonrasında tüm operasyonel faaliyetlerin depremden etkilenmeden sürdürülmesini mümkün kılmaktadır.

Bursa Şehir Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Bursa Şehir Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Doğanköy Mahallesi, 16110 Nilüfer Nilüfer, Bursa

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,5
1.982 yorum
 • Melih G.
  Melih G.
  bir ay önce

  Rezalet,vasat liyakatsiz ne kadar olumsuz şey yazılırsa hakkıdır, Hijyen desen komedi Avrupa görmüş biri olarak çok şaşırttı. Personeller sanki silah zoruyla iş yapıyor neyse daha çok yazacak halim yok zaten yorumlarda belli; Bursa’ya çok yakışmış bu hastane 🤐 Halk yerde! 2. Resimde paşamız bacak bacak üstü telefon keyfinde vezneymiş birde, numara bırakmış cumadayım gibi yemekteyim yazmış birde telefon bırakmış komedi

 • Kida Teknoloji Bilgisayar Ltd.Şti.

  Mükemmel. Çalışanlar özellikle mutluluk eğitimi almışlar. Çok büyük, geniş, düzenli ve özellikle tertemiz. Yaklaşık bir hafta babamın yanında refakatçi olarak kaldım. Çok güzeldi. Çalışanlar sanki sizden biri gibi yakınlık ve güleriz gösteriyorlar. Çok şaşkınım. Harika.

 • Yuksel Yilmaz
  Yuksel Yilmaz
  5 ay önce

  Hastane morgu yan tarafında engelli otopark var. Hastaneye gelen insanlar genelde telaşlı olur ve ilk gördükleri boş yere park ederler. Örneğin vefat eden akrabanı morg tan teslim almaya geldiniz, yan tarafına park ettiniz. Siz o ruh halinizle hareket ederken hemen arkanızdan memur geliyor aracınızın fotoğrafını çekiyor ve 900 tl yakın (2023yılı) bir ceza kesiyor. Devlet aslında vatandaşına tuzak kurmamalı.Gerçi bunu cezaların herkese kesildiğini düşünmüyorum...2 haftadır gözlemliyorum ve tüm araçların plakalarını çektim. Örneğin bugün engelli tüm yerler dolu, ama hiç bir tane engelli araç yok. Merak ediyorum bunların hepsine ceza kesildimi...kesilmediyse ,demek ki devleti zarara uğratıyorlar... kısacası otopark acılı vatandaşa ilave bir acı verme aracı olarak kullanılıyor.

 • Hilâl Eğin
  Hilâl Eğin
  2 hafta önce

  Bir Yıldız bile fazla!! Annem vefat etti yatak sırası beklerken. Cekirge devlet hastanesine ambulans ile götürmek zorunda kaldik. Orada yer açabilirler yatak zor bulduk!! Yoğun bakımda 9 gün yaşadı!! Annem vefat etti neredeyse 1 ay olacak şimdi arayıp yatıs için gelebilir misiniz diye soruluyor!! Yazıklar olsun!! Yatış için sıra size 2 ayda geliyor!! . Acile soktum o gün sehir hastanesinde ordan da eve göndermişlerdi.. Nasıl? İnsan hayatı ile oynamak güzel mi? Hepinizi Allah'a havale ediyorum.

 • Zeynep
  Zeynep
  bir hafta önce

  idare eder diyorum çünkü ameliyat için geldiğimizde bize 5 yıl sonrasına gün veriyorlar özel hastaneye gitsek kaç milyon para istiyorlar tabii ki sağlık için paranın lafı dahi olmaz ama durumu olmayanlar napsın 5 yıl sonrasına gün vermek nedir yazıklar olsun acil bir olayda yatış yapmamız gerekti fakat boş oda yoktu o yüzden bizi başka hastaneye yönlendirdiler ama bu hastanede hiç bir ZAMAN boş oda yok zaten acil için geldiyseniz acil iyi işliyor bazende berbat çocuk acile gittiğimizde bizi erişkin acile yönlendiriyorlar ordan da çocuk acile en son dayanamayıp kargaşa çıkarttık güvenlik işimizi halleti GÜVENLİK HALLETTİ inanılmaz olaylarda bugün

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın