Üye Paneli

İznik Devlet Hastanesi, Bursa ili İznik ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Yeni İznik Devlet Hastanesinde 16.000 metre kare kapalı alan üzerine, 60 odalı 120 yatak kapasiteli 75 yataklı olarak hizmet vermeye başladı.

İznik Devlet Hastanesinde 11+1 İkinci basamak yoğun bakım ünitesi, 10 hasta kapasiteli Diyaliz Ünitesi, 18 Uzman branşta Dahili, Ağız ve Diş Sağlığı, Genel Cerrahi, Anestezi, Çocuk Hastalıkları, Kadın Doğum Hastalıkları, Ortopedi, Üroloji, Göğüs Hastalıklar ve Fizik Tedavi, Radyoloji, Kulak Burun Boğaz ve Göz Hastalıkları üniteleri hizmet veriyor.

Hastanemizde tıbbın yeni ve teknolojik imkanlarını kontrol ederek katılımcı ve yetişmiş personeli ile çağdaş ve güvenilir bir sağlık hizmeti vermek, hastalarımızın beklentilerini, mesleki becerilerimizi insan sevgisi ile örtüştürerek kişilerin memnuniyet oranını yükseltmeyi benimsedik.

İznik Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için İznik Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Mustafa Kemalpaşa Mah. Orhangazi Cad. No:76 İznik, Bursa

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,1
55 yorum
 • Fatma Kapukaya
  Fatma Kapukaya
  3 ay önce

  İpek naz özbek pratisyen hekim aşırı kaba bir şekilde dalga geçer gibi ben ne yapabilirim ki bekle iyileşirsin dedi. 2 aydır geçmeyen öksürük ve ateşe ve tüm vücudumun ağrısına rağmen sanki acile kendisi gibi çay içmeye gitmişim edasıyla hem hiçbir tedavi yapmak istemedi hem de beni soğukta bekletti. Kendisi tekrar tıp okusun yan dal olarak da iletişim fakültesini bitirsin.

 • Naci özdemir
  Naci özdemir
  bir ay önce

  3 defa kalp, nefes daralması ve beyinde pıhtı sebebiyle acil hizmet görmem gerekti her defasında içeride büyük bir özenle karşılandım hastanenin temizliği ilgi beni çok memnun etti.

 • Gülseren Kara
  Gülseren Kara
  2 ay önce

  Aslı hanımın hastasıyım bir hafta önce operasyon geçirdim muayenelerde doktorum dinleyerek ilgilendi servis hemşireleri ameliyathane hemşireleri çalışanlar saygılı sevecen ilgili davrandılar odamın temizliği yemekleri temiz ve hijyenikti başta doktoruma Allah yolunu açık etsin ve çalışanlara yönetime tesekkur ederim.

 • Mahmut Özturan
  Mahmut Özturan
  2 yıl önce

  İznik Devlet Hastanesi çok güzel, temiz ve düzenli bir hastahane, kurum yetkilerini kutluyorum. Hastane otoparkından, girişinden katlardaki birimlere kadar her şey olması gerektiği gibi. Tüm personelin de bu güzel hastaneye ve İzniklilere hak ettikleri yakın ve sıcak ilgiyi göstermiş olmalarını diliyor ve ümit ediyorum.

 • Servet Özel
  Servet Özel
  2 ay önce

  Çok iyiler ilgilendiler allah razı olsun doktorlar hemsireleri personeli çok teşekkür ederim.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın