İznik Devlet Hastanesi, Bursa ili İznik ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Yeni İznik Devlet Hastanesinde 16.000 metre kare kapalı alan üzerine, 60 odalı 120 yatak kapasiteli 75 yataklı olarak hizmet vermeye başladı.
İznik Devlet Hastanesinde 11+1 İkinci basamak yoğun bakım ünitesi, 10 hasta kapasiteli Diyaliz Ünitesi, 18 Uzman branşta Dahili, Ağız ve Diş Sağlığı, Genel Cerrahi, Anestezi, Çocuk Hastalıkları, Kadın Doğum Hastalıkları, Ortopedi, Üroloji, Göğüs Hastalıklar ve Fizik Tedavi, Radyoloji, Kulak Burun Boğaz ve Göz Hastalıkları üniteleri hizmet veriyor.
Hastanemizde tıbbın yeni ve teknolojik imkanlarını kontrol ederek katılımcı ve yetişmiş personeli ile çağdaş ve güvenilir bir sağlık hizmeti vermek, hastalarımızın beklentilerini, mesleki becerilerimizi insan sevgisi ile örtüştürerek kişilerin memnuniyet oranını yükseltmeyi benimsedik.
İznik Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.
Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için İznik Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Adres: Mustafa Kemalpaşa Mah. Orhangazi Cad. No:76 İznik, Bursa
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.
Nisi
bir ay önceKolumun kırılması sonrası ortopedi bölümune yaklaşık ıkı ay gidip geldim her seferinde aynı ilgiyle karşılandım. Çok yoğun bir bölüm olmasına rağmen Dr bey hastalarına gerekli zamanı ayırıyor,. Sekreteri gitmediğimiz kontrollerde arayıp bilgilendirdi her defasında Doktor'un yanına girmedrn işlemlerimiizi halletti. Osman Çağrı hocama ve sekreteri Berna hanıma her zaman dua ediyorum. Allah böyle insanların sayılarını arttırsın devlet hastanelerinde
Bilal Enes Fedar
2 hafta önceMHRS üzerinden 8.40 a göz polikliniğine randevu aldım, ne doktor var ne personel. Işıklar yanmıyor hastane ölü gibi. Şu anda saat 09.06, hala doktoru bekliyoruz. Randevuya 09.37de girdik, neredeyse 1 saat sonra.
Buse Tosun
2 ay önceDr. Sinem Öztaşkın Şahin hastalarıyla ilgisiz, özensiz iletişimi yüzünden hastane kalitesini iyice düşürüyor. Hastanede işimizi halledecekken sağlık ocağına gidiyoruz.
Naci özdemir
4 ay önce3 defa kalp, nefes daralması ve beyinde pıhtı sebebiyle acil hizmet görmem gerekti her defasında içeride büyük bir özenle karşılandım hastanenin temizliği ilgi beni çok memnun etti.
Gülseren Kara
5 ay önceAslı hanımın hastasıyım bir hafta önce operasyon geçirdim muayenelerde doktorum dinleyerek ilgilendi servis hemşireleri ameliyathane hemşireleri çalışanlar saygılı sevecen ilgili davrandılar odamın temizliği yemekleri temiz ve hijyenikti başta doktoruma Allah yolunu açık etsin ve çalışanlara yönetime tesekkur ederim.