Üye Paneli

Özel Trakya Hastanesi, Edirne şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Trakya Hastanesi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (284) 225 00 00 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Trakya Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Sarıcapaşa Mah. Talatpaşa Cad. No:168 Merkez, Edirne

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,3
608 yorum
 • Eren Dogan
  Eren Dogan
  2 hafta önce

  Oğlumun boğaz ve idrar yolu enfeksiyonu için çocuk hastalıkları ve sağlığı polikliniği ne Dr Gülay Hanım 'a başvurduk. Tahlilde çok yüksek enfeksiyon tespit edildi. Bu süreçte hiç telaşa kapılmadan ve son derece başarılı tedavi uygulayan Çocuk Hastalıkları ve sağlığı Doktoru Gülay Cesur Çınar hanımefendiye ve acil serviste bizimle ilgilenen, canla başla çalışan, Sağlık personeli Murathan Bakırcı beyefendiye çok teşekkür ediyorum.

 • HÜLYA ERKOLLL
  HÜLYA ERKOLLL
  bir ay önce

  Ailece yaptırdığımız checkup tan hiç memnun kalmadım. Çıkmayan tahliliniz var, çıkınca size mail olarak atacağız dediler ve geriye dönüş olmadı. Bir daha asla gidipte yaptırmam. Keşke oylamada sıfır olsaydı ama ne yazık ki bir var onu işaretliyorum.

 • Selim Kara
  Selim Kara
  4 hafta önce

  Bebeğimizin dünyaya gelebilmesinde çok büyük yardımları olan Op.Dr. Asuman İNAL'a çok teşekkür ederiz. Kendisi son derece ilgili, kibar ve başarılı bir hekimdir. Ayrıca ilgilerinden ötürü çocuk hastalıkları hekimi Uzm.Dr. Sevinç MERT'e de teşekkür ederiz. Özel Trakya Hastanesi genel olarak güler yüzlü çalışanları ile insanı güvende hissettiren bir yer. Her kurumda olabileceği gibi burada da olumsuz yönler vardır muhakkak ama genel olarak tavsiye edebileceğim bir hastane.

 • Aysegul Alptekin
  Aysegul Alptekin
  2 ay önce

  03.05.2024 sabah 8 ile 8 40 arası hilly otelin orada 34YZG22 plakalı aracı kullanan şoförünüz kavşaktan aracımın önüne direksiyonu kırıp bir de haklıymış gibi terbiyesizce camı açıp söylendi Ardından kıyık caddesinden inerken aşırı hız yaparak hava yağmurlu olduğundan birkaç insanın ıslanmasına sebep oldu uyarılmasını rica ederim.

 • şenay yazlar
  şenay yazlar
  5 ay önce

  3 ay önce şiddetli baş ağrısı ile acile girdik. Yabancı uyruklu doktor tomografi çektirdi. Temiz deyip ağrı kesici iğne ile gönderdi.2 saat sonra telefon açıp açıklama yapmadan sadece en yakın hastaneye yetişin dediler. Başka doktorlardan öğrendim ki beyin kanaması geçiriyormuşum. Ölümden döndüm.Bir özür telefonu dahi gelmedi. Ameliyatımdan sonra cimere şikayet ettik. İfade için çağırdılar gördük ki adıma yazım ve imzam taklit edilerek tedavi ret formu düzenlemişler. Hukuki işlemlerimiz devam ediyor.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.