Üye Paneli

Özel Trakya Hastanesi, Edirne şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Trakya Hastanesi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (284) 225 00 00 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Trakya Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Sarıcapaşa Mah. Talatpaşa Cad. No:168 Merkez, Edirne

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,3
588 yorum
 • Çiler Aşkın
  Çiler Aşkın
  bir ay önce

  Kulak burun boğaz doktoru olan Bülent Havzaya gittik muayene ederken kapısı açık şekilde yapıyor ve hastasına olan yaklaşımı çok kötü nasıl davranması gerektiğini bilmeyen bir doktor. yılların doktoru olmasına rağmen.Kesinlikle tavsiye etmiyorum

 • şenay yazlar
  şenay yazlar
  2 ay önce

  3 ay önce şiddetli baş ağrısı ile acile girdik. Yabancı uyruklu doktor tomografi çektirdi. Temiz deyip ağrı kesici iğne ile gönderdi.2 saat sonra telefon açıp açıklama yapmadan sadece en yakın hastaneye yetişin dediler. Başka doktorlardan öğrendim ki beyin kanaması geçiriyormuşum. Ölümden döndüm.Bir özür telefonu dahi gelmedi. Ameliyatımdan sonra cimere şikayet ettik. İfade için çağırdılar gördük ki adıma yazım ve imzam taklit edilerek tedavi ret formu düzenlemişler. Hukuki işlemlerimiz devam ediyor.

 • Hulya aklan
  Hulya aklan
  bir ay önce

  Merkezde ulaşım çok kolay otoparkı bulunması güzel, muayene saatin de beklemeden girdim laboratuvar ve film bölümü var çalışanlar güler yüzlü tavsiye ederim 🤲

 • Ahmet Kalafat
  Ahmet Kalafat
  3 ay önce

  Dahiliye bölümüne geldik, hiç muayene olmadan çıktık desek yeri, atarlı bir doktora denk geldik. Asistanına biraz işe yara diye çıkışdı muayene etmeden boğaza bakmadan sırt dinlemeden çıkmış olduk. Değişik bir deneyimdi:)) Gitmeyin zaman harcamayın.

 • F. A.
  F. A.
  bir hafta önce

  WhatsApp üzerinden yapmış olduğum görüşmede tüm sorularıma anında eksiksiz bir şekilde cevap aldım. Tekrardan teşekkürler.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın