Kemah İlçe Hastanesi, Erzincan ili Kemah ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 10 yataklı yeni hastane binamız 2016 yılında hizmete açılmış sağlık hizmetleri sunmaya başlamıştır. Tüm odalarda konfor, hijyen ve görüntü açısından son teknoloji donanımı sağlandı.
Acil Servis, poliklinik hizmeti, tansiyon hastalıkları, romatizma hastalıkları, çocuk hastalıkları, bulaşıcı hastalıklar, mide ve bağırsak hastalıkları, diş ünitesi, doğum ünitesi, küçük cerrahi ünitesi, radyoloji ünitesi, ultrosonografi ünitesi, gebe kontrol ve bakım ünitesi intralezyonel girişimler, yara ve yanık bakımının yanı sıra laboratuvar hizmetleri verilmeye başlandı.
Kemah İlçe Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.
Adres: Çarşı Mah. Kemalcantürk Cad. Kemah, Erzincan
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.
fahri üstündağ
bir yıl önceHer türlü durumda sevk yeri başka bir özelliği yok .serum bile yok .çalışanlara bişi demiyorum ama .erzicnan da sağlık hizmeti sıfır
Misbah KURTULMUŞ
3 yıl önceAllah razı olsun çok iyi hastanemiz, Başhekimimize saygılarımı sunuyorum.
Okan Tatar
6 yıl önceHayat kurtarır
Yiğit Karakuş
bir yıl önceMerve incebayraktar
2 yıl önce