Üye Paneli

Üzümlü Devlet Hastanesi, Erzincan ili Üzümlü ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. İlçe Hastanesi 2011 yılında 25 yataklı yeni yapılan hastane binasında hizmete başlamıştır. İlçemiz Devlet hastanesi ilçe merkezinde 6900 kişi belde ve köylerde dahil olmak üzere toplam 12995 kişiye sağlık hizmeti vermektedir. Bugün itibariyle 1 Aile Hekimi Uzmanı ve 4 Pratisyen Hekimle Acil Poliklinik hizmetleri, 1 Diş Hekimliği polikliniğiyle hizmet verilmektedir. Hastanemiz fiili 17 yatak kapasiteli olup, 3 hasta odamız tek kişilik, 7 hasta odamız çift kişiliktir. Tüm odalarımızda merkezi oksijen –vakum sistemi, hemşire çağrı sistemi ve wc-banyo bulunmaktadır. Hastanemiz bünyesinde CR sistem röntgen çekimi yapılabilmekte, laboratuar birimimizde biyokimya, hormon, hemogram hizmetleri verilmektedir. Hastanemizden gerekli hallerde İlimize hasta nakilleri sağlık personeli destekli olarak hasta nakil aracımızla yapılabilmektedir.

Hastanemiz bünyesinde Evde bakım hizmetleri birimi bulunmakta olup, sağlık durumları dolayısıyla tedavi için sağlık kurum ve kuruluşlarına ulaşamayan hastalarımıza bizzat ikamet adreslerinde lüzumu halinde Doktor destekli yardımcı sağlık personelimizle hizmet verilmektedir. Bu hizmete tahsis edilmiş 1 adet Evde bakım aracı aktif olarak kullanılmaktadır.

İlçe Hastanesinde 2011 yılından itibaren (HSBYS) Halk Sağlığı Bilgi Yönetim Sistemi hizmete başlamış olup, hastanemizde verilen hizmetler otomasyon sistemi üzerinden verilmektedir. Hastanemizde 20 (yirmi) gün süre ile kayıt yapabilen güvenlik kamera sistemi mevcut olup, lüzumu halinde adli makamlar ve kolluk kuvvetleriyle gerekli koordinasyon hassasiyetle sürdürülmektedir.

Bakanlığımız sağlıkta dönüşüm projesi doğrultusunda halkımıza çağdaş, kolay ulaşılabilir, tıp etiğine uygun olarak, günün teknolojik imkanlarını kullanmak suretiyle aktif, verimli, güvenilir ve güler yüzlü bir sağlık hizmeti sunmak tüm personelimizle öncelikli hedefimiz olup bu amaçla tüm özverimizle görev yapmaktayız.

Üzümlü Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Adres: Yunus Emre Mah. Erzincan Bulvarı No:135/A Üzümlü, Erzincan

Şehir

Google Yorumları

3,0
4 yorum
 • Iliays Islam
  Iliays Islam
  bir yıl önce

  Dok. YAVUZ SELİM APAYDIN DAVRANMASINI BILMEYEN ISINI YAPMAYI BILMEYEN BIR DOKTOR. INSANGIBI BIR DAVRANMAYI BILMEYEN KENDİNİ HAVALARDAN GOTURAN BIR DOKTOR

 • Ahmet Yıldızdöken
  Ahmet Yıldızdöken
  5 yıl önce

  Çok özen gösterliyo hastalara

 • ali özdemir
  ali özdemir
  6 yıl önce

 • Dilek Sarı
  Dilek Sarı
  8 yıl önce

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.