Üye Paneli

Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Erzincan şehrinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Erzincan Araştırma Hastanesi Mayıs 2011 yılında hizmete açılmıştır. Sağlık Bakanlığı Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Mengücekgazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi adıyla; 41000 m2 kapalı alanda, 47 poliklinik, 235 yatak kapasitesiyle poliklinik hizmetleri vermektedir. Eski Erzincan Asker Hastanesi Işıklar yerleşkesi olarak Eğitim Araştırma Hastanesi bünyesinde hizmet sunmaktadır.

Misyonumuz, fiziki koşulları, konumu, deneyimli kadrosu ile bölge halkına ileri teknoloji ve bilimsel gelişmeler ışığında hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı nitelikli, kaliteli bir sağlık hizmeti sunarak bölgede sağlık sektöründe fark yaratmaktır.

Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Başbağlar Mah. Hacı Ali Akın Cad. No:32 Merkez, Erzincan

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,0
167 yorum
 • Zinfira Paşaoğlu
  Zinfira Paşaoğlu
  bir hafta önce

  Annem dün kardiyoloji bölümünde ameliyata alınacaktı sözde 9:30da ama kadını akşama kadar beklettiler ilgi alaka sıfır gerçekten sıfır canınızın kıymetini bilmiyorsanız gitmeyin , canımız çöpte bulmadık abi sonuçta bu insanların ailesi var AMELİYATA ALINDI BAŞARISIZ SONUÇLANDI BÜYÜK SIKINTILARI OLMASINA RAĞMEN SORLADILAR AYAĞINDAKİ DAMARLARI . Ya bir şey olsaydı o damardaki pırtıyı yerinden oynatsaydınız KESİNLİKE TECRÜBE YOK VİCDAN DESEN HİÇTE YOK Doktorlar da . Anneme bir şey olsaydı 5 çocuğun vebalini kim alacaktı !!!! Allah havale ediyorum sizi Allah’a havale ediyorum!!! Kalp damar cerrahları olur kardiyoloji doktorları olur hiç birinden memnun değiliz !!!!! Bitti bir daha Allah düşürmesin onların eline !!!!

 • Umut Dil
  Umut Dil
  bir hafta önce

  Hastanede doktor veya hemşire hepsi çok iyi hastalara karşı hep hoşgörülüler sadece yara bakım daki kişi biraz barbar ve adam kayıriyor onun görevde alınması lazım çünkü insanlara çok sert davranıyor ve hastaya konuşma hakkı vermiyor

 • Serenay Avlamaz
  Serenay Avlamaz
  3 hafta önce

  Hiç bir ilgi alaka yok malesef randevu alamıyorum. Ben böyle bir hastane görmedim.Kendi canımızı böyle emanet edemeyiz.

 • Erdem Yücel
  Erdem Yücel
  3 ay önce

  Hastane personeli de adına hemşire, doktar diyen de bu unvanlarını hak etmiyorlar. İlgi alaka sıfır Doktor kendi randevu saatinde yerinde değil, sözde hemşireler doktor odasına kapanıp ellerinde telefon lak lak yapıyorlar.

 • Ekrem Işık
  Ekrem Işık
  bir yıl önce

  Hasahane randevu sistemi iyi değil normalde mhrs üzerinden kayıt aldığınız zaman vezneden direk ücret temin edebiliyordunuz fakat bu hastahane bu sistem tam entegre edilememiş onun dışında hastahane randevu yakin tarihe alabilirsiniz

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.