Üye Paneli

Tercan Devlet Hastanesi, Erzincan ili Tercan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Tercan Devlet Hastanesi 1965 yılında hizmete açılmıştır. İlçemizin E-80 karayolu üzerinde bulunması, Erzincan ilimize 98, Erzurum iline 90 km uzaklıkta bulunması hastanemize ayrıca bir önem kazandırmaktadır. Hastanemiz ilçe merkezi nüfusunun yanından ilçemize bağlı 3 belde ve 69 köyümüzde toplam 18500 bölge halkına hizmet etmektedir. Hastanemiz 25 yatak kapasiteli olup Temmuz 2009 tarihi itibariyle 1. Blok ana bina 900 metrekare, 2. Blok Diyaliz Tedavi Merkezi 280 metrekare olmak üzere toplamda 980 metrekare kapalı alana sahiptir.

Tercan Devlet Hastanemiz tam otomasyon sistemiyle Sağlık Bakanlığı standartlarında hizmet vermektedir. Sunduğumuz hizmetlerdeki amacımız; sağlık hizmetlerinin nedenli ciddi ve kutsal olduğu bilinciyle hareket ederek, ihtiyaç ve gereksinimlerin iyi tespit edilmesi, kaynakların etkin ve verimli kullanımının sağlanması, saygılı ve güler yüzlü şefkat ve güven veren konforlu bir sağlık hizmeti sunmaktır. Bunu yaparken tıp etiğini ilke edinmek, bilgi ve teknolojiyi kullanarak hasta ve çalışan haklarının her zaman korunduğu, çevreye ve topluma duyarlı kaliteli bir sağlık hizmeti sunmaktır.

Tercan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Tercan Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Kazım Karabekir Mah. Kervansaray Cad. No:3 Tercan, Erzincan

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,2
9 yorum
 • Deligönül 24
  Deligönül 24
  bir yıl önce

  Bir tane miğde ilacı bile yazmasını bilmiyen doktorda gördüm bura sayesinde raneks diyorum nasıl yazılıyor diyor. Agrı kesici krem yaz diyorum ne amaçla kullanıcağımı soruyor.. Ya selamet....

 • Anıl Cankurt
  Anıl Cankurt
  3 yıl önce

  Tercanın çıkışına doğru bulunan 3 katlı devlet hastanesi. Sadece bir katı çalışıyor. 2. Kat ameliyathane 3. Kat servis(covid nedeniyle kapalı) Yeterli sayıda uzman yok. Dahiliye, Çocuk Hastalıkları Uzmanı bulunuyor. Temiz, hasta memnuniyetine önem veren bir hastane. Ayrıca aile sağlığı merkezi de içerisinde buyurun bi çayımı için. Tsm üçüncü katta servisin sonundadır. Servisin tapusu Durak amcadadır. Servis açılsın ilk onu alacağız.

 • Murat Kaya
  Murat Kaya
  9 yıl önce

  Kendini hasta hissediyor

 • MAHMUD KASIM محمود قاسم

  sorun değil

 • Cansu Koçak
  Cansu Koçak
  bir yıl önce

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.