Üye Paneli

Aşkale İlçe Devlet Hastanesi, Erzurum ili Aşkale ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 1966 yılında Merkez Sağlık Ocağı adı ile sağlık hizmetlerine başlayamıştır. Sağlık Merkezimiz 1 Mayıs 2003 tarihinden itibaren Bakanlık oluru ile 24 saat boyunca hasta kabul edilen ve hastada yatırılabilen gelişmiş Sağlık Ocağına dönüştürülmüştür. 2007 yılı Nisan ayı itibarı ile 1200 metrekare alan üzerine kurulacak olan 4200 metrekare Yeni Entegre Hastane binası yapımı tamamlanarak 01.03.2008 tarihinde hizmete açılmıştır.

Aşkale İlçe Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Aşkale İlçe Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Bahçelievler Mah. Erzurum Cad. No:121 Aşkale, Erzurum

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,0
11 yorum
 • Hira
  Hira
  5 ay önce

  Acil bölümünde kimse ilgilenmiyor. Çocuk polikinliğindeki Günce hanıma teşekkürler o güzel dinliyor sorunları. Gelişmesi gereken bir hastane. Her şikayete Erzurum'a yönlendiriliyoruz.

 • Mustafa Top
  Mustafa Top
  bir yıl önce

  İç hastalıklarda bulunan Ozan Bey’e muayene olan babam derdine çare bulamadan geri dönmek zorunda kaldı. Doktorun hastaya ve hastanın derdini dinlemeye tahammülü olmayacak ki alerji yapan ilaç hakkında bilgisinin olmadığını belirtip babamı başından savmak için başka bölüme yönlendirdi.

 • Vedat Ağaç
  Vedat Ağaç
  3 yıl önce

  Güzel

 • Hüseyin Talha Faziloğulları
 • Bilal KURT
  Bilal KURT
  7 yıl önce

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.