Üye Paneli

İspir Devlet Hastanesi, Erzurum ili İspir ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. İspir Devlet Hastanesi; ilk olarak 1930’lu yıllarda Sağlık Merkezi olarak hizmete açılmıştır. Yaklaşık 25 yıl Sağlık Merkezi olarak hizmetine devam etmiş ve 1958 yılında 25 yataklı hastaneye dönüştürülmüştür. 1993 yılında Ekim ayında 50 yataklı, şu anki İspir Devlet Hastanesi binası hizmete açılmış ve sağlık hizmetlerine devam etmiştir.

İspir Devlet Hastanesi 2009 yılında yapılan ek binayla gelişen teknolojiye ayak uydurarak modernize edilmiş ve sadece İspir’den değil İspir’in çevre kesimlerinden de başvuran hastaların memnuniyetini sağlayacak düzeye gelmiştir.

İspir Devlet Hastanesi hizmete girdiği tarihten bu güne kadar yaptığı sağlık yatırımları ile daima ilk ve öncü olmayı hedef edinmiştir. Hastanemiz poliklinik ve klinik tedavisinde çağımız kalitesini yakalamış bir şekilde hizmet sunmaktadır. Amacımız ise bu çıtayı yükseltmektir. Bunun için çalışmalarımız ve yatırımlarımız devam etmektedir.

İspir Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için İspir Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Yukarı Mh. Hastane Cd. No:1 İspir, Erzurum

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,6
10 yorum
 • fevzi poçan
  fevzi poçan
  3 yıl önce

  Mükemmel bir hastane Güleryüzlü personel.Hele Dahiliye uzmanı Dr.Mustafa Ayaz teşhisi ve tedavisi ile her hastaneye lazım doktor.Allah razı olsun.

 • Muzaffer Yılmaz
  Muzaffer Yılmaz
  4 yıl önce

  Hastane olarak personeliyle yetkilileriyle ilgi alakalarına çok teş ederim

 • murat ozen
  murat ozen
  2 yıl önce

  Sonderece ilgili ve nazik personellerdi teşekkür isbir devlet hastanesi🌹🌹

 • Fatih Selim Dörtkol
  Fatih Selim Dörtkol
  7 yıl önce

  Sağlık tesisi güzel

 • gogo net
  gogo net
  7 yıl önce

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın