Üye Paneli

Erzurum Şehir Hastanesi, Erzurum ili Yakutiye ilçesinde Şehir hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2008 yılında Doğu’nun en büyük hastanesi ünvanı ve 1090 yatağı ile hizmet başlamıştır. 2014 yılında yapımına başlanan Erzurum Şehir Hastanesi binası 2020 Temmuz ayında Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ek Binası olarak 1072 yatak kapasitesi ile Pandemi Hastanesi olarak bölgemize hizmet vermeye başlamıştır. Hastane binası günümüz teknolojisine uygun çevre dostu ve ihtiyacı olan enerjinin bir kısmını kendi üretebilen doğal afetlere dayanıklı bir yapıda yapılmıştır. 270.000 metrekare kapalı alanı olan Erzurum Şehir Hastanesi; Yataklı Servis Hizmetleri, Poliklinik Hizmetleri, Laboratuvar Hizmetleri, Görüntüleme Hizmetleri, Acil Servis Hizmetleri, Yanık Tedavi Merkezi, Diyaliz Merkezi, Kalp Merkezleri, Palyatif Bakım Merkezleri, Yoğun Bakım Hizmetleri ve Yeni Doğan, Çocuk ve Erişkin 2. ve 3. Basamak Yoğun Bakım Hizmetleri ile bölgemize hizmet vermektedir.

Erzurum Şehir Hastanesi 1072 yatağı ile 226 Yoğun Bakım Yatağı olmak üzere; Aziziye ve Numune Ek Binaları ile birlikte 1570 yatak kapasitesi bulunurken 27 yataklı da lüks bir otel konforunda Anne Otelimiz bulunmaktadır.

Erzurum Şehir Hastanesi ana binasında 35 adet ameliyathane bulunurken ek binalarla birlikte 40 tane ameliyathane vardır.

Ülkemizde ender merkezlerde bulunan ileri teknolojiye sahip sistemlerle hizmet veren hastanemizde; Da Vinci Robotik Cerrahi Sistemi (Küçük kesiler le gerçekleştirilen ameliyatlarla oldukça düşük yan etkilerle yüksek başarılı ameliyatlar yapılmakla beraber hızlı bir iyileşme süreci sağlanabilen bir cerrahi hizmettir.), Robotik Rehabilitasyon Sistemi (Robot destekli yürüme robotu ile yürüme yeteneğinin tekrar kazanımı ve geliştirilmesi için tedavi sürecini hızlandırmak için kullanılan robot yardımlı yürüyüş terapi hizmetidir.), Gelişmiş Tomografi ve MR cihazları gibi bir çok alanda ileri teknolojiye sahip tedavi hizmetleri sunulmaktadır.

Hasta ve hasta yakınlarının her türlü konfor ve güvenini ön planda tutan hastanemizde; pastane, kafeterya, lokanta, banka şubesi, ATM’ler bulunmaktadır. Ayrıca Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığının müşterek çalışmaları sonucu oluşturulan “Hastane Okulu Projesi” kapsamında yatarak tedavi görmekte olan çocuk hastalar için de eğitimlerinden geri kalmasınlar diye Yüz Yüze Eğitim ile özel ders verilmektedir.

Hasta odalarımız tek kişilik ve iki kişilik konforlu odalardan oluşmaktadır. Her odada banyo, tuvalet bunun yanında televizyon, buzdolabı ve dinlenme koltukları bulunmaktadır. Hastanenin her odasında merkezi klima sistemi bulunmakta ve her oda da kontrol ünitesi ile kontrol edilebilmektedir.

3.500 araçlık kapalı otopark ve hastane çevresinde açık otoparklar mevcuttur. Hastane içerisinde yürüme problemi olanlar için elektrikli ring araçları bulunmaktadır.

Erzurum Şehir Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Erzurum Şehir Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Atatürk Mah. Çat Yolu Cad. No:36 Yakutiye, Erzurum

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,5
198 yorum
 • Beytullah ARMUT
  Beytullah ARMUT
  geçen hafta içinde

  En başta hastane personeli olmak üzere kardiyoloji doktoru Murat Özmen hocama kardiyoloji yoğun bakım servisindeki hemşire ve personele çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun ellerine emeklerine sağlık Çok temiz ve güzel bir hastane yapımında emeği geçen herkese teşekkür ederim

 • Aslınur Kuşeli
  Aslınur Kuşeli
  3 hafta önce

  Gün içerisinde halsizlik ve yorgunluk şikayetinden dahiliyeye randevu aldım gidip doktora göründüm. Doktor ilk önce kbb ye görünmem gerektiğini daha sonra radyoloji testi icin elime istem formu verdi. Kbb hasta kayita gittim doktor yönlendirdi dedim, randevusuz olduğu için hasta kayıt yapamayacaklarını söylediler ve uygun randevuda gun icerisinde mhrsden bulunmuyordu. Kisaca kbb gitsem bu sefer radyolojiye randevu almam gerekecek ve kim bilir ne zaman uygun randevu saati olacak ben gerçekten şaşkınım. Randevuyu dayatmislar millete hasta neyi olduğunu bile öğrenemiyor. Verdiğiniz hizmeti kendi vicdanınızla bir sorgulayın derim.

 • Ömer Kilic
  Ömer Kilic
  9 ay önce

  Bir hasta ziyareti icin geldim. Hastane yapim itibari ile mükemmel, 5 yıldızlı otel konforunda. Yapanlardan Allah razı olsun

 • Ouz Han
  Ouz Han
  2 ay önce

  Yazıklar olsun acil polikinigi bölümündekilere insan kasabı hastayla ilgi alaka yok vatanadasa böyle hizmet olmaz Allahin adeleti vardir elbet hastayi magdur edenleri Allaha havale ediyorum

 • Sultan Cebeci
  Sultan Cebeci
  4 ay önce

  Nöroloji Dr Esin Göğebakan kesinlikle memnun kalmadım! Şehir hastanesine Muş'tan sevk ile acilden giriş yapıp hastanede 4 gün kaldık bazı tahliller samsuna gitti 2 hafta sonra çıkar sonuçlar randevu almanıza gerek yok haftaici bigün gelin sonuçları öğrenin dedi doktor hanım 2 hafta sonra Cuma günü gittiğimizde doktor hanımın yatan hasta bakma günü olduğunu söylediler doktor hanım odasında ve çay içiyordu Muştan geldiğimizi söyledik rica ettik azarlayıp dışarı çıkın dedi ilgi alaka güler yüz sıfır doktorda ve sonuçları söylemedi 20 dk sonra çay elinde çıktı odasından gitti! Hastane 10 numara personel temizlik mükemmel yalnız Esin hanım ve onun gibi severek işini yapmayan doktorları lütfen şehir hastanesinden gönderin acizane fikrim o tür davranışlar ile güzel devletimin hastanesine yakışmıyorlar!

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın