Üye Paneli

Özel Buhara Hastanesi, Erzurum ili Yakutiye ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Buhara Hastanesi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (442) 316-8097 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Buhara Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Yenişehir Girişi No:3 Yenişehir Kavşağı Yakutiye, Erzurum

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,3
1.561 yorum
 • Tuğçe Karabudak
  Tuğçe Karabudak
  geçen hafta içinde

  2 ay önce hastanenizde doğum yaptım her şeyi tek tek yazayım . Odamız mükemmeldi yemekleriniz keza öyle her çorba istediğimde dakikalar içinde kapıdaydı teşekkür ederim bunlar için . Fakat doğum koçu hizmetinizden yararlanamadık . Cuma günü doğum yapmama rağmen gelen kişi sadece bebeği enjektörle besleyip gitti sorduğumda haftasonu çalışmadıklarını söylediler . Ne tutma pozisyonu ne bilgilendirme hiç bisey yapılmadı bebeğimi silikon uç ile emzirmemi söyledi nöbetçi hemşire hiç uğraşılmadı şuan bebeğim emmiyor başka hastanede başka insanlarla olsaydım eminim sonuç farklı olurdu . Biz mecbur olduğumuz şcin il dışından geldik hastanenize önerir miyim doğum için önermem emzirme danışmanı olan ilgilenen başka hastanelere gidin imkanınız varsa zira emzirememek beni fazlasıyla üzdü .. yine de teşekkür ederim tüm hizmetleriniz için

 • Ahmet Tanas
  Ahmet Tanas
  bir ay önce

  Buhara hastanesi fizik tedavi bölümünden aldığım tedavi sonucu iyileştim. Her nereye gittim ise bi faydasını göremedim Ama bu hastane de gerçekten iyileştim Ayağımın uyuşması falan hepsi geçti çok şükür Benimle ilgilenen herkese teşekkür ederim. Özellikle tedavi sürecim boyunca ilgilenen Kader hanıma sonsuz teşekkürler.İşin de ciddi tecrübe sahibi güler yüzlü insancıl yönü ile çok yardımcı oldu. Ekip olarak başta KADER hanım ebru hanım kadir bey ve ismini bilmediğim bütün fizik tedavi ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Doktor Hamza MEMUR beye ayrıca minnettarım. Çok memnun kaldım Herkese sağlıklı günler dilerim.

 • selçuk bayram
  selçuk bayram
  bir ay önce

  Bölgede başka özel hastane olmadığından mecburiyetten gitmek zorunda kaldığım hastane..uzun süredir geçmeyen boyun ve sırt tutulmalarım ve ağrılarım vardı.önce beyin cerrahına gittim çekilen mr sonrasında boyun fıtığı dendi ve ilaçlar yazıldı,sonrasında fizik tedavi doktoruna gittim kan tahlillleri yapıldı mr’a bakıldı sırtımdaki ağrı bölgesinin boyun fıtığıyla uyumsuz olduğu söylendi ve bu aşamada crp ve sedimantasyon değerlerim yüksek çıktı .beni akciğerden şüphelenerek göğüs hastalıklarına gönderdi ordada akciğer tomografisi derken beni ürolojiye gönderdiler.burada tekrar kan ve idrar tahlilleri yapıldı ve idrar yolu enfeksiyonu olabilir denilerek antibiyotik yazılıp gönderildim.Devlet hastanesi dahiliye doktorunun yönlendirmesiyle başka bir hastanede romatoloji bölümüne gittim ve ankilozan spondilit hastası olduğumu öğrendim.Bu hastanede gittiğim doktorların hiçbiri romatolojiyle ilgili bir durum olabileceğini öngörmediler ve sadece gereksiz yere zaman ve para harcamama sebep oldular.Benim gibi komşu illerden bu hastaneye gidecek olanlara tavsiyem imkanları varsa biraz daha uzağa gidip iyi bir hastanede muayene olmalarıdır.

 • Melik Pekel
  Melik Pekel
  bir ay önce

  4 Mayıs'ta böbrek taşı hastalığı nedeniyle gittiğim hastanede üroloji doktoru Sefa Atalay için muayene + tomografi+ idrar örneği için 2540 TL ödeyip ameliyat için bir hafta sonrası gün verildi.Bir hafta sonra hastaneye gittiğimde ürolog doktor hastaneden ayrılmış yerine ise başka doktor gelmediği için ortada kaldık ve halen ürolog yok, hastanenin web sayfasında kapalı böbrek taşı ameliyatı yapıyoruz falan diye reklam koymuşlar ama hastanenin daha üroloji doktoru yok:)) Buhara hastanesi parayı alana kadar çok güzel ilgileniyor, hastayla işi bitincede ölseniz umrumda değilsiniz, o yüzden siz siz olun asla Buhara Hastanesine gitmeyin, vallahi paranıza yazık. Şehir Hastanesi çok çok daha kaliteli ve Erzurum için çok faydalı, Şehir Hastanesine gidelim, özel hastane adı altında 3. sınıf ve kurumsallıktan bihaber kuruluşlara para ödeyip strese girmemenizi tavsiye ediyorum.

 • royxvii
  royxvii
  2 ay önce

  Daha önce hayatımda hiç Erzurum'da bulunmamıştım. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Buhara hastanesine yolumuz düştü. Şunu söyleyeyim bir memlekette herkes mi iyi olur aklımız ermedi şaşırdık kaldık. Doktorundan hemşiresine temizlik görevlisinden hasta bakıcısına kadar muazzam bir hastane. KBB doktoru Op. Dr. Kerim ERYILMAZ Bey kızımı muayene ettikten sonra birkaç tahlil ve film istedi. Akabinde sabahına ameliyata aldı. Çocuklara yaklaşımı babacan tavırlarıyla mükemmel bir insan. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Ayrıca bu kalitedeki bir hastane için fiyatlar çok makul. Bir daha Erzurum'a hastane için değil de gezmek için giderim umarım 2 günde çok güzel insanlar tanıdık. Benim gördüğüm tek sorun web sayfasındaki güvenlik açıkları o konuda profesyonel destek almaları gerekebilir. Hastalara ait verilerin korunması açısından önemli olduğunu düşünüyorum. Hastane sahibine başhekimine ve bütün çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.