Üye Paneli

Özel Buhara Hastanesi, Erzurum ili Yakutiye ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Buhara Hastanesi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (442) 316-8097 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Buhara Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Yenişehir Girişi No:3 Yenişehir Kavşağı Yakutiye, Erzurum

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,3
1.520 yorum
 • abdurrahman şimşek
  abdurrahman şimşek
  bir hafta önce

  İki çocuğumuz da Buhara Hastahanesinde gözlerini dünyaya açtı başta Uz.Dr Hümeyra hocaya ekibine hasta ameliyat için taşıma yapan arkadaşlara ameliyat ekibine Ebelere hemşirelere hastahane girişinden itibaren yönlendiren odamızdaki temizlikle ilgilenen hasta bakımı ve ve takibi yapan arkadaşlara teşekkür ederim.

 • Emine MAY
  Emine MAY
  6 ay önce

  Doktorum gül demet hanım dan çok memnun kaldım dogumhanedeki hemşire ebeler ve doğum koçum çok tatlı ve çok kibarlardı sayelerinde bir buçuk saat çok güzel normal doğum yaptım tek sorun ve sıkıntı doğum katında kesinlikle telefon çekmiyor du tek eksik buydu benim için odalar güzel hazırlanmış gayet yeterliydi teşekkürler 🏼

 • Ahmet Kotan
  Ahmet Kotan
  bir ay önce

  Moskova'dan Erzurum'a kısa süreliğine gelmiştim. Check-up için Buhara hastanesi ile iletişime gectim. 25.02.2024 tarihinde check-up işlemlerim için check-up biriminde Büşra hanım ile görüştüm. Süreç başlangıcı ve sonuna kadar bire bir ilgilendi kendileri. Hasta psikolojisi olarak biraz korksakta kendisi bizleri çok rahatlattı, tek tek 9 doktora götürdü kendileri bizimle birlikte içeriye kadar eşlik etti. Tüm doktor tektiklerini bize anlattı. Tüm sonuçlarımızı tek tek açıkladı. Öncelikle bu şekilde kaliteli bir hizmetten dolayı Buhara Hastanesi'ne teşekkürlerimizi sunarım. Ayrıca kibarligi ve ilgisinden dolayı Büşra hanimada teşekkür eder başarılarin devamını dilerim. Erzurum'da kaliteli hizmet adı altında gördüğüm ilk yer oldu.

 • Mehtap Altun
  Mehtap Altun
  6 ay önce

  Merhabalar ben yaklaşık 1 aydır bu hastanda kalıyorum yoğun baskımda hastam var.İlk defa bu hastaneye geldim ilk geldiğimde çok korkmuştum çok zorlanacaktım kimseyi tanımıyordum ama korktuğum gibi olmadı.Özellikle anestezi doktorlarımız fatıh bey ve Sinan beye yanında çalişan sekreter serap hanıma,erişkin yogun bakim da çalişan hemşirelerimize bay bayan personellerine çok ama çok teşekkür ederim.O kadar iyiler,güler yüzlü tatlı dilliler her konuda elinden geldiği kadarıyla yardımcı oldular.Bazen artvine gitiigimde burasını özlüyorum o kadar alışmışım ki o kadar iyilerki anlatamam.Hepsine tek tek isimlerini bilmiyorum ama çok teşekkür ediyorum haklarını asla ödeyemem ben böyle bir ilgi alaka anlayış sabır görmedim Allah hepsinden razı olsun.İyiki Buhara hastanesine gelmişim iyiki bu güzel insanlari tanımışım.Hastalara karşı olan ilgileri bakımları anlayışları çalişmalari disiplinleri hijyenleri çok güzel.Allah hepsinin kalbinin güzelliğini versin inşallah iyi gelmişiz bu hastaneye saygılarımla….

 • İSMAİL GÜNEŞ
  İSMAİL GÜNEŞ
  geçen hafta içinde

  Alternatifi olmadığı için zorunluluktan gidilen özel hastane. İnsan sağlığından ziyade kar amacı taşıyan kuruluş. En iyi dedikleri doktoru bile paragöz olmuş, dürüstlükten uzak.. İçi boş bir bina..

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın