Üye Paneli

Karayazı Devlet Hastanesi, Erzurum ili Karayazı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 2008 yılında kurulmuş olup 20’si tescilli 25 yatak kapasitelidir. Hastanemizde 1 adet Aile Hekimliği Uzmanı, 1 adet İç Hastalıkları Uzmanı, 1 adet Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı ve 1 adet Diş Tabibi mevcuttur. 2018 yılı Ocak ayında hizmete açılan diyaliz ünitesi ile aynı anda 4 seans verebilecek kapasitededir.

Karayazı İlçesi Merkeze 120 km uzaklıkta 2450 rakıma sahiptir. İlçe merkez nüfusu ortalama 5000 kişi olup mahalleler (köylerle) 28200 civarıdır.

Karayazı Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Karayazı Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Yeni Mahalle Sıhhıye Cad. No:1 Karayazı, Erzurum

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,6
16 yorum
 • YASİN GÜLER
  YASİN GÜLER
  2 ay önce

  Şu anki Karayazı Devlet Hastanesinin bir sağlık ocağından farkı yok.İlçe kaderine terk edilmiş bir ilçe.

 • baby girl 3825
  baby girl 3825
  6 ay önce

  Acilde çalışanların çoğu berbat doktorlar hastalara olan üslupları olsun hareketleri olsun çok yanlış hastaların sorularına bile dövecek gibi cevap veriyorlar ayrıca ilgi alaka sıfır derhal değişmeli bence

 • Sibel Uğun
  Sibel Uğun
  7 ay önce

  Kadın doğum da ki sağlık personelleri son derece ilgili ve sevecen insanlar ablamın doğumun da çok ilgili sabırlı ve sakındiler hiç yabancılık çekmedik iyiki de burayı tercih ettik yada şansimiza bu doktorlar mi geldi bilemicem

 • Şerife Özelma
  Şerife Özelma
  bir yıl önce

  Karayazı devlet Hastanesi'nde birçok kez muayene olduk. Ancak Doktor Ferhat aras bey gibi hastalarına karşı oldukça ilgili davranan bir doktora denk gelmedik. Kendisine çok teşekkür ederiz.

 • Dilan Dilan
  Dilan Dilan
  3 yıl önce

  Diş Dr.Sümeyye Kalkan Hocam dışında berbat bir hastane doktorlar çok kötü mide hastası olan anneme torbalar dolusu ağrı kesici ve her gittiğinde aynı şurubu vermekle ısrar ettiler sonunda ve hayatımızı mahvettiler .O doktorları istifaya davet ediyorum .Allah ıslah etsin

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın