Üye Paneli

Özel Eskişehir Göz Merkezi, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Eskişehir Göz Merkezi iletişim ve adres bilgileri aşağıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Eskişehir Göz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: İstiklal Mah. Çınar Sok. No:6/1 Odunpazarı, Eskişehir

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,3
305 yorum
 • gncvlkn84
  gncvlkn84
  geçen hafta içinde

  52 yaşındayım.Arkadaşımın tavsiyesi ile Ankara'dan Eskişehir göz hastanesine Dr. Okan Öztürk beye gittim iki gözümede katarakt ameliyatı yaptı.Çok memnun kaldım.yıllardır gözlük kullanıyorum kurtuldum şükür .Ekibine ve kendisine çok teşekkür ederim.

 • İrem Varürer
  İrem Varürer
  3 ay önce

  5 yıldan bile fazla bir süredir devamlı bir hasta olarak söyleyebilirim ki Eskişehir'deki en iyi göz hastanesidir. Hastaya ilgileriyle ve özenleriyle çok iyi bir kurum. Özellikle Doktor Okan Öztürk hocama çok teşekkürler. Hem kendimin lazer ameliyatını hem de annemle babamın katarak ameliyatını yaptı. Herşeyi tane tane açıklayan çok ilgili ve sabırlı bir doktor kendisi. Lazer ameliyatında tereddütte kaldığımda olma sebebim kendisidir. 5 yıldır da iyi ki olmuşum dedim ve sıfır göz numarasıyla devam etmekteyim. Kendisine çok teşekkür ederim.

 • Gamze Dumanli
  Gamze Dumanli
  bir ay önce

  Belcikadan göz ameliyati icin geldim cok başarılı ve sorunsuz geçti 🏽. Hiçbir agrim olmadi. Ertesi gün normal hayatıma devam edebildim. OKAN ÖZTÜRK hocama cok cok tesekkur ediyorum ilgisinden ve guler yuzunden dolayi 🏽 . Yolunuz acik olsun 🇹🇷

 • sedat çakır
  sedat çakır
  2 ay önce

  Sayın Dr.Haldun Ekrem Kaya hocamıza eşim gözlerini çizdirdi.Ameliyattan önce ağrı sızı konusunda endişeliydi fakat hocamız sayesinde hiçbir ağrı sızı yaşamadı. Ameliyatın üstünden 1 hafta geçmesine rağmen gayet net görüyor. Bu işlemi yaptırmak isteyenlere tavsiyem kesinlikle hiç düşünmeden yaptırsın ayrıca hocamızın yaklaşımını gördüklerinde haklı olduğumuda anlayacaksınız.

 • Öznur Akıncı
  Öznur Akıncı
  3 ay önce

  Öncelikle doktor Haldun Ekrem KAYA ya ilgisi ve güler yüzlülüğü için teşekkür ederim. Kendisini mesleki alanda çok iyi eğitmiş geliştirmiş. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Ben göz ameliyatı lazer tedavisi için gittim. Çok memnun kaldım. Bundan sonraki süreçtede iyi olacağına inanıyorum. Kendisine ve hastanede çalışan ekip arkadaşlarına çok teşekkür ederim🌸

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın