Üye Paneli

Özel Ümit Hastanesi, Eskişehir ili Tepebaşı ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Ümit Hastanesi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (222) 335-0335 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Ümit Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Batıkent Mh. Gerekli Sk. No:13 Tepebaşı Tepebaşı, Eskişehir

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,2
1.443 yorum
 • özgür gökalp
  özgür gökalp
  3 hafta önce

  16 Mayıs 2024 tarihinde annemin vücudunun sol tarafında his kaybı, buna bağlı olarak yardımcısız yürüyememe, konuşamama ve sol el-bacaklarını hareket ettirememesi şikayetleri ile Özel Ümit Hastanesi Batıkent Acil Servisine giriş yaptık. Doktor A…. C.. K.... tarafından gerekli tetkikler(MR-EKG-Kan) yapıldı ve herhangi bir bulguya rastlanmadığı tarafımıza iletildi. Ben de annemin durumunun dışarıdan bile belli olan semptomları olduğunu ve durumunda herhangi bir iyileşme olmadığını, konuyla ilgili bir uzmana danışmasını ya da kontrol amaçlı hastaneye yatırılmasını rica ettik. Ancak kendisi ısrar ile test sonuçlarını uzman bir doktor görse bile onun da aynı yorumu yapacağını ve test sonuçlarına dayanarak annemi hastaneye yatıramayacağını, eve gitmemiz gerektiğini iletti. Teşhis olarak da annemin daha önce belirtisi olmamasına rağmen Demans olduğunu ve Nöroloji doktoruna gitmemiz gerektiğini bize iletti. Ertesi gün 17 Mayıs 2024 tarihinde yine Özel Ümit Hastanesinin Nöroloji Uzmanı Uzm. Dr. Rabia Sedef Üre’ ye randevu aldık ve Rabia Hocam ilk muayenesinde bu belirtilerin Beyincik de pıhtı belirtisi olduğu ve tekrar MR ile görüntüleme yapılması gerektiğini söyledi. Gerçekten Rabia Hocamın dediği gibi pıhtı tespit edildi ve anneme hemen kan sulandırıcı verilerek, gözetim altında tutulmak üzere hastaneye yatışı yapıldı. Daha sonra yatan hastalar ile ilgilenen Nöroloji uzmanı Uzm. Dr. Nuray Can Uluğ Hocamız visit sırasında annem ile ilgilenirken 16 Mayıs tarihinde baş dönmesi ve kulak çınlaması ile acile giriş yaptığımızı, kısmi felç durumunun bundan sonra gelişip gelişmediğini sordu. Biz de Hocamıza acile geldiğimizde de aynı durumda olduğumuz ilettik. Uzman Hocalarımız sağ olsun, sayelerinde annemde Kalp ritm bozukluğu olduğu ve bu nedenle pıhtı atmış olabileceği bildirildi ve annemin tedavisine başlandı. Annemin durumu çok şükür şu anda iyiye gidiyor ancak Acil biriminde görev yapan A…. C.. K....’ in göstermiş olduğu kötü niyet sonucunda annemin durumu şu anda çok daha kötü olabilirdi. Kendisi hem şikâyetlerimizi kendini korumak adına hasta kayıt sistemine farklı girmiş, hem de bizim yönlendirme ve taleplerimize rağmen annemi hastaneye yatırmamış aynı zamanda uzman görüşü almaktan imtina etmiştir. Sizler de benzer şekilde mağdur olmayın diye sizinle paylaşmak istedim.

 • Mehmet Ali KARAGÖZ
  Mehmet Ali KARAGÖZ
  bir hafta önce

  TEŞEKKÜR.... Özel Umit hastanesi Batikemt subesine esimin hafif karın ağrısı ile iç hastalikları Ayfer aydan hanima muayeneye gittik.Kendisi ultrason cekip bakmak istedi bağarsaklarda birbirine yapışma görüyorum sizi genel cerrahi hocalarimiz görsün diyerek Op Dr Ersoy Esen beye gittik.Kendisi tomogrofi ve ardindan koloniskopi yaparak kitle tespit edildi cekumda (kolon) alinan parca patolijiye gönderildi . Pataloji sonucunda kanserli bölge 6 saatlik bir operasyonla basarili sekilde laproskobik olarak alindı. Bu vesile ile Ayfer hanimdan baslayrak operasyona giren Genel cerrahi op dr ERSOY ESEN beye ve Genel Cerrahi Op dr ÖZGÜR KIRDÖK hocamiza basarli operasyonları icin cok tesekkur ederiz . Ayrica Ozel umit hastanesi emekcilerine calisanlarina güler yüzlü kaliteli hizmetleri icin ayrica tesekkur ediyoruz .

 • Beray Emine Güler
  Beray Emine Güler
  bir ay önce

  Güzel bir hizmet bekliyorsanız tercih etmeniz gereken son hastane. Bu zamana kadar yaşadığım çoğu aksiliği personellerin suratsızlık ve kabalığını görmezden geldim. Ancak dün randevu aldığım halde randevuma saatinde girmeyi geçtim 20 dk gecikme olmasına rağmen hala doktor hanımın sekreterinin kapıdan saydığı isimler arasında yoktum. Devlet hastanelerinde bile prosedür olarak randevulu hasta en fazla 15 dk geciktirilebilir, ki beklemek istesem kendim kamu personeli bir sağlık çalışanıyım kendi çalıştığım hastaneden hizmet alırdım. Konuyla alakalı hasta hakları birimine başvurduğumda hasta haklarında çalışan hanımefendi ukala bir tavırla böyle gecikmeler normal beklemeniz gerekiyor yanıtını aldım. Şimdi işi hasta yönetmek ve sakinleştirmek olan biri nasıl bir insanı dahada sinirlendirir bu başka bir konu. Gecikme ile ilgili hastalar aranıp bilgilendirilmeli kapıyı çalan içeri giriyor doktor hanım onun ismini söylettiriyor yani gerçekten bir şey diyemiyorum.

 • Burcu Gülerşen
  Burcu Gülerşen
  3 hafta önce

  Geçirdiğim küçük bir operasyon süresince gerek hemşirelerin güler yüzü gerek çalışanların naifliği takdire şayandi. Tabiki bana tüm bilgi birikimi ile yardimci olan iyileşmemim baş kahramani Salih Bülent Hocamla iyi ki karşılaşmışim harika açıklamaları sevecen yaklaşımı gerçekten çok rahatlatıcydi.Ameliyat servisi hemşirelerin anestezi uzmanim muhteşemdi.Hersey için çok teşekkür ederim

 • Aysegül Çifci
  Aysegül Çifci
  bir ay önce

  3 yıl önce rutin kontrol için Dilek Ulusoy’a gittim iyi ki de yollarımız kesişmiş o günden beri bir kere hayal kırıklığına uğramadım aksine her zaman rahatlatan ve yol gösteren olmuştur. Güler yüzü ve daha siz sormadan aldığınız soruların cevapları bu süreçlerde en çok ihtiyacınız olan şey. Şimdi ikinci bebeğimi kucağıma aldım. Sayesinde çok sıkıntılı zamanlardan hiç endişeye kapılmadan geçtik. Yaşadığım iki doğum sürecimde de emekleri çok büyük olan Dilek Ulusoy iyi ki varsın ❤️ -Her zaman mantıklı bir çözüm sunan, yoğunlukları uygun bir dille anlatan Zeliha Gökırmak’a da çok teşekkür ederiz. İşini bu kadar hızlı yaptığı için bizim işlerimiz hep kolaylaştı iyi ki varsın. -Doğum sürecinde en hassas olduğumuz bebeklerimizi emanet edip gözümün de arkada kalmaması kadar güzel bir duygu yok iyi ki her an yanımda olan ebemiz vardı. Nura Nur Sarı ya çok teşekkür ederiz iyi ki varsın.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.