Üye Paneli

Sivrihisar Devlet Hastanesi, Eskişehir ili Sivrihisar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 1983 yılından itibaren hizmet vermekte olan Sivrihisar Devlet Hastanesinin, 2013 yılında yapılan Ek bina ile hizmet kalitesi yükseltilmiştir. Ek binada, 5 yataklı acil servis, 6 yataklı acil müşahede, ameliyathane, diyaliz ünitesi, röntgen, diş, dahiliye, çocuk poliklinikleri hizmet vermektedir. Diyaliz ünitesinde 6 cihaz mevcut olup ev hastane arası servis hizmeti verilmektedir.

Eski binada idari bölüm ile kadın-doğum, göğüs hastalıkları, kulak-burun ve göz, genel cerrahi, dahiliye, aile hekimliği poliklinikleri ve 43 yataklı servis hizmeti verilmektedir. 1. Basamak yoğun bakım, Genel cerrahi, dahiliye, çocuk hastalıkları, palyatif servisleri mevcuttur.

Sivrihisar Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Sivrihisar Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Yunus Emre Mah. Hastane Cad. No:1 Sivrihisar, Eskişehir

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,1
22 yorum
 • Damla Çelik
  Damla Çelik
  3 ay önce

  Neden hastane koydunuz adını bilmiyorum gercekten hiçbir hastalıgima bir çözüm çözümü gectim bir fikir bile yok hemen merkeze gidin deniliyor . Hastane ise cihazlar bakimindan yetersiz en azndan bir ultroson olsun . 3 kere rasizlanip gittim bugünde dahil ve tek bilinen denilen merkeze gidin hadi ya ben bilmiyodum neden orda oturuyosun sen ? Yazık...

 • mystical culture
  mystical culture
  3 ay önce

  Bugün, Üzüntü ile hatırlayacağım bir tarih olucak. Başınız ve başımız sağ olsun. Biz senden razıydık Değerli kardeşim Yunus BOLAT. Rabbim rahmet eylesin

 • Büşra Laçin
  Büşra Laçin
  bir ay önce

  Yoruma gerek olduğunu düşünmüyorum Her türlü hukuki mücadelemi vereceğim

 • Hatice ÜNAL
  Hatice ÜNAL
  2 yıl önce

  Merhaba, hastane temizlik ve hijyen bakımından ortalama bir yerdi. Ne hijyenikti ne de kötüydü. Daha çok gelen kesimler yani gelen hastaların neredeyse tamamı zorlu kişilerdi. ( Pazartesi ) (Diğer günleri bilmiyorum. ) Acil kısmındaki danışmada ve kayıttaki çalışanlar işlerini iyi yapmıyorlardı. Teknik olarak da bayağı bir aksaklık ( yazıcının bozulması vs ) şeyler yaşanmıştı. Bayağı beklemek zorunda kalmıştım. Üst kat sekreterlikteki bir kişi işini severek ve düzgün yaparken bir kişi ortalama düzeyde diğerleriyse memnun değil gibilerdi. Lavabolardan birisi pis idi. Hijyenik değildi. Diğer lavaboları görmediğim için bilmiyorum. Kan Ünitesindeki çalışanlar iyi niyetli ve sabırlı kimselerdi. Hatta gelenlerin yaşları büyük olmasına rağmen çocuk gibi bakıyorlardı. Böyle davranılmasında bazıları utanabilir. Çocuk muamelesi görmek isteyenler de olabilir. Güvenlik görevlileri ortamın sükunetini sağlamak açısından da işlerini iyi yapmaya özen gösteriyorlardı. Gelişmişlik ya da yüksek teknoloji vs. arayanlar için bir yer değil şimdilik. Lakin ek bir hizmet binası inşaat aşamasında. 14.02.2022 Beklerken tercih edilebilecek koltuklar sandalyelere göre biraz daha güzel bir alternatif. Umarım ilerleyen zamanlarda daha da güzel bir yer olur. Teşekkürler.

 • Taygun Laçin
  Taygun Laçin
  bir ay önce

  Tek kelime ile mükemmel başarısızlık

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın