Üye Paneli

Özel Acıbadem Eskişehir Hastanesi, Eskişehir ili Tepebaşı ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Acıbadem Eskişehir Hastanesi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (222) 214-4444 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Acıbadem Eskişehir Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sk. No:19 Eskibağlar Tepebaşı, Eskişehir

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,1
530 yorum
 • Habib Karabulut
  Habib Karabulut
  6 ay önce

  Hastane geniş ve ferah. İçinde starbucks var. Otopark konusunda yeterli değil. Hastanenin yakınında boş yer bulunca park edebilirsiniz.

 • gulseren diken
  gulseren diken
  2 ay önce

  Doktorlar hastanın şikayetini tam dinleyip doğru teşhis koyabiliyorlar. Beni ameliyat eden Raif Orhan ve Özlem Özgür Gürsoy doktorlarıma ve ilgilenen personele çok teşekkür ederim. Personel güleryüzlü ve ilgili.Çok basit bir örnek vereyim. Ben ameliyat olduğum sırada yanımda refakatçi kalan kuzenim ki yüksek tansiyon hastasıdır. Beni rutin ziyarete gelen hemşire hanım kuzenimin halinden  tansiyonunun değiştiğini farketti, bir anda kapıda bir tekerlekli sandalye belirdi ve ısrarla kuzenimi acile götürdüler, ücretsiz sorunu çözdüler. Annem ve ben farklı servislerede gittik check upta olduk, özel ambulansta tuttuk. KEŞKE annemin böbrekleri tükendiğinde NEFROLOJİ Servisi olsaydı mecburen Eskişehir şehir hastanesine gidip aylarca sürünmeseydik belki annem biraz daha huzurlu ve fazla yaşardı.🤱

 • Bilgehan Çınar
  Bilgehan Çınar
  bir ay önce

  Enfeksiyon hastalıklarına randevu alarak gittim. Hastaneye gittiğimde -2. Kata inemem söylendi, inip hasta kabüle hangi doktor için geldiğimi söyleyip kimliğimi verdim ve randevum olduğunu da belirttim. Tam olarak 50 dk bekledikten sonra hasta kabuldeki arkadaş burası onkoloji bölümü -1 e çıkmanız gerekiyor diye ikaz etti. Devlet hastaneleri daha iş bilir şekilde yönetiyorlar bu işi bence. En kötü hastane deneyimimi yaşattığınız için teşekkür ederim Acıbadem!

 • Onur Karadağ
  Onur Karadağ
  3 hafta önce

  Acıbadem Eskişehir hastanesi Onkoloji bölümünde eşim adına 18.05.2024 cumartesi günü için aldığımız randevuyu cuma günü arayarak öne çekmek istediler. Uygun olduğunu söyleyip 15.30-15.45 aralığında hastaneye davet edildik. Geldiğimizde sanki kendileri aramamış gibi niye geldiniz dercesine zoraki sıraya aldılar. Verdikleri saate riayet etmeyip 2 saat kadar beklettiler. Bu hizmetin kalitesizliği değil sadece organizasyonluk ve işbilmezlik. Böylesine bir kuruluş ile bu durumu yaşayacağımızı tahmin etmezdik.

 • Esra GÖRGÜLÜ
  Esra GÖRGÜLÜ
  2 ay önce

  Bir yıldız veriyorum onu bile hak etmiyorlar. Sebeplerine gelecek olursam; Randevulu gitmeme rağmen bekleme süresi çok uzundu. Genel sağlık sigortamın şartları uygun olmaması sebebi ile red verdiğini söylediler. Sigorta şirketim ile görüşmelerim sonucu yanlış muayene kodu girildiğini öğrendim. Tüm bu sıkıntılar için bir özür bile dilenmedi ayrıca bunun hata olduğunu düşünmüyorum ne yazık ki. Röntgen çekimi için bekledim o sırada doktor çıkmış gitmiş ne zaman gelir bilinmiyordu. Bir buçuk-iki saate yakın hastanede zaman kaybettim, bunun sadece 5 dakikası muayene ile geçti. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.