Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (222) 221-4848 telefon numarasını arayabilirsiniz.
Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Adres: Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55 Odunpazarı, Eskişehir
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.
Amine Gündüz
geçen hafta içindePerihan hanım bir doktordan çok daha ötesi ismi gibi Peri bence. Allah bir değil bin kere razı olsun şiddetle tavsiyemdir ilk doğumumdu ve çok güzel bi doğum yaşattı bana aynı zamanda Ebru hemşire ve ebeleri de.. her an yanımda olup tatlı dilleriyle sakinleştirip beni sürece hazır hale getirdiler çok ama çok teşekkür ederim.Ömrüm boyunca unutamayacağım doğum anımda saygı ve minnetle anacağım Peri doktorum Perihan hanım ve tüm Anadolu hastanesi ekibini sizin gibi insanlar iyiki varlar
berke kobay
3 hafta önceMemnun kaldığım yemin ederimki ilk ve tek hastaneydi , Öncelikle Op. Dr. Mehmet HAMARAT’a burdanda çok teşekkür ederim babacan ve güler yüzlülüğünden dolayı , yüze yakın hemşire ve hiç birinin surat astığını görmedim, hepsi güler yüzlü ve yardim severdi. Asık yüzle girdim güler yüzle cıktım . Kesinikle tavsiye ederim
Sevim Alparslan
geçen hafta içindeAmeliyat oldum artık tamamen iyileştim sağlığınız önemli geç kalmayın tedaviye her konuda 👍💯 hiçbir cikarım yok bu yorum tedaviye ihtiyaç duyanlara
Alperhan
3 ay öncePara alma katında hizmet güzel. Hizmet aldığımız doktordan memnun değiliz. Doktor söylediklerinizden bir kaç anahtar kelime seçip, röntgen kan isteyip hastaneye kazandırıyor, sonuçları görüp bilgisayar ekranı ile beraber sizin hastalığınızın ismini ve ilaçlarınızı belirliyor. Doktor'un, Hasta görüşünü tam olarak dinlemediğini ve önemsemediğini gözlemledim. Soru sorarakken cümlelerimizi asla bitiremedik, insanla mı görüştük robotla mı bilmiyorum. Belki de robot olsaydı alerjiniz var mı sorardı değil mi? Çünkü yazdığı bir tane ilacı almadık. Teşekkürler Kbb
Salih Uzuner
bir ay önce8.10 daki randevum için 7.45 te hazır bulundum. Hasta kabul için tek bir görevli 8 de geliyor, hem sırada bekleyenlere hem telefonlara bakıyor. Bir hasta kaydı 5 dakika sürüyor. 8.10 a kadar bile kayıt olamadım. Bir daha adımımı atmamak üzere terk ettim.