Üye Paneli

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (222) 221-4848 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55 Odunpazarı, Eskişehir

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,1
4.000 yorum
 • Zeynep İlhan Taşkın
  Zeynep İlhan Taşkın
  bir hafta önce

  Osman Son ismine gittim çok övüldüğü için. Şiddetli hipoglisemi ataklarım olduğunu, kilo alışımı anlattım. Açlık şekerim 60’lardaydı. Günün belli saatlerinde şekerim özellikle düşüyordu. Kendisine gitmeden saatlik şeker ölçümü ve yediklerimi not almama rağmen bakmadı bile notlarıma. Kendisi ısrarla reaktif hipoglisemi olduğunu söyledi. Sadece ultrason istedi. Ardından Tıp Fakültesine gittiğimde BT ile insülinoma olduğumu öğrendim. Pankreasımda 1,5 cmlik bir kitle vardı. Hastayla iletişimi çok zayıf. Sadece Eskişehirde popüler olmuş, klasik Eskişehir sorunu işte popülerlik. Öbür yandan uzun zamandır İbrahim Cenk Soğukpınar’a rutin kontrollerim için gidiyorum. Kendisi net bir doktor. Olanları ve olacakları net bir şekilde anlatıyor ama hastayı yıpratmadan. İyi hekimliğin en önemli adımlarından birisi bence. Kıymetli bir hekim. Totalde 3 puanı hastaneye ve Cenk hocaya veriyorum. Puanlamayı düşüren endokrin bölümü oldu.

 • Özge ÇELEBİ
  Özge ÇELEBİ
  bir ay önce

  Hastane olarak sürekli Anadolu Hastanesini tercih ediyoruz, teşhisler konusunda ve ekonomik açıdan hiç bir zaman sorun yaşamadık.. En son iki diz protez ameliyatı için yıllardır gittiğimiz, başka hastaneler ile de görüşüp Sn Dr. Mehmet Ertuğrul da kanaat kıldık.. Başından sonuna çok ilgili idi, başarılı bir ameliyat geçirdikten sonra genelde bahsedilen sıkıntıların hiç birini yaşamadık, hastane personeli çok ilgili, hemşireler güler yüzlü be son derece ilgili, tahmin edemeyeceğimiz ilgi ve alaka ile 4 gün geçirdik.. Hastaneden çıkmak istemedik resmen.. Böyle bir dönemde böylesi zor bir ameliyatı bu şekilde atlatmak hem hasta hem hasta yakınları açısından psikolojik olarak çok iyi hissettirdi.. ‘Özel hastane’ ön yargılarını kıracak şekilde donanımlı, hasta odaklı bir hastane.. Kimse hasta olmasın tabii ama eğer ihtiyaç duyuluyorsa maddi be manevi olarak tavsiye ediyoruz.. Teşekkürler 🌸

 • Ezgi Karasu
  Ezgi Karasu
  bir ay önce

  Devlet hastanesine gitsek buradan on kat iyidir. Zaten ilk defa gittim ve son olacak. Asla ilgi alaka yok. Sıram geldi bankoya geçtim görevlinin karşısında işlemimi alsın diye bekliyorum adı tuğçeydi sanırım ilk giriş katındaki bayanlardan biri. Ben beklemiyormuşum gibi telefonla bir yerleri aramaya başladı. İş için görüşüyor bunu anlayabiliyorum bu konuda hiç sıkıntı yok. Ama tam 10 dakika bekledim ve bu esnada ne benimle bir göz teması kurdu ne kusura bakmayın biraz bekleticem dedi nede bir başka arkadaşım yardımcı olsun dedi telefonda bir yere bağlanmayı bekledi ve asla karşısında beklemiyormuşum gibi davrandı. Doktor bey desen ayrı bir olaydı. Nerden tutsan elinizde kalacak bir hastane

 • ÖZLEM GÖK ULUS
  ÖZLEM GÖK ULUS
  geçen hafta içinde

  Az önce ateslenen oglum icin gittik ve cocuk müşahade alanindaki cocuk hemsiresi Betül Ünal oglumla öyle güzel ilgilendiki cok sevdik.Onu yatıstırması, tedavi öncesi ve sonrası yaklaşımıyla oglumu rahatlatti cok teşekkür ederiz.Çocuklar ve hastane icin büyük şans boyle sevecen bir hemsire.

 • Nuray Sarica
  Nuray Sarica
  3 hafta önce

  Bu bir yıldızı bile vermezdim yorum yapmak için veriyorum. Kayınpederim bu hastanenin takipli hastası idi. En son anjiyo yapıldı damarların açılmadığı ve baypas olması gerektiği söylendi hemen ertesi günü. Vücudu kaldırabilir mi diye sorduğumuzda bütün bölüm doktorları onay verdi. Ve malesef ayaklari ile girdiği hastaneden baypas ameliyatı sonrası cenazesini çıkardık biz babamın. Baypas sonrası mide kanaması geçirdi ve midesinin sıkıntılı olduğu da takipli doktor tarafından biliniyordu. Bizim çok canımızı yaktılar Allah'ıma havale ettik ihmali olan bütün herkesi.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın