Üye Paneli

Özel Ümit Vişnelik Hastanesi, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Ümit Vişnelik Hastanesi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (222) 335-0335 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Ümit Vişnelik Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Vişnelik Mh. Şehit Yusuf Turgut Sk. No:3 Odunpazarı Odunpazarı, Eskişehir

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,0
433 yorum
 • Zek zek
  Zek zek
  3 ay önce

  28 Mart sabahı 06:19 sularında hastane acilinden Miğde ağrısı şikayetiyle giriş yaptım, acilde hiç hasta yoktu, Acilde ilk ön muayeneyi bir hemşire hanımefendi ilgilendi Sağolsun, bekleyin doktor hanım gelecek dedi ve gitti, aradan 10-15 dk geçti gelen giden yoktu, kayıttaki arkadaşlardan sordum doktor gelmeyecekmi diye bekleyin gelir dedi. İçeri geri geçtim ağrıdan zaten duracak durumda değildim. Baktım gelen giden yok kayıttaki arkadaşlara çıkışımı yapın doktor gelmiyor sanırım deyip hastaneden çıkış yaptım. Şimdi hastane yetkililerine soruyorum, özel hasteneye gelip bekleyip yorumu yapan ben mi suçluyum yoksa acilde olduğunu bilmeyen doktorunuz mu? Acil iyiki kalabalık değil bir bahanesi kesin olurdu, hastane evime yakın olmasına rağmen bir daha geleceğimi düşünmüyorum yazık, hem para vereceğiz hemde hizmet alacağız tebrikler.

 • Tümay Çelebi
  Tümay Çelebi
  bir ay önce

  5 puan vermemin sebebi yorumun çıkmasını istememdendir 6 aylık yeğenimin muayene sonucunda bazı bulgulardan ötürü kan tahlili yapılması istendi bunun üzerine ilk etapta 3 deneme sonucu zorla kan alındı buraya kadar her şey normal evet bebektir damar bulunamayabilir Damla Damla bazen gelebilir kanımızı verdik çıktıktan bir süre sonra telefonla arandık kanın pıhtılaştığını ve tekrar kan verilmesi gerektiğini söylediler geri döndük tam 13 iğne deliğinden sonra kan alınabildi bebeğin ne ağlaması ne çığlıkları yapılan işlemi durdurmalarına yetti ne de alınamayan kan tecrübesizlik bir yana 6 aylık bir bebeğin kollarında baştan avucuna kadar morluklar dolu biz bu sonuçla hastaneden çıktık hiç kimse biz yapamıyoruz yeni doğan hemşiresi gelsin daha tecrübeli biri gelsin veya ağlaması biraz Dursun annesi sakinleştirirsin demedi. Bu yapılan insanlık dışıdır Morluklar iğne morluğu değildir bir bebeği Çığlık atarken tepinirken zorla durdurmaya çalışmanın sonucu el izlerinin oluşturduğu morluklardır böyle bir çalışma sistemi olamaz böyle davranış olamaz bir bebeğe bu asla yapılamaz kabul bile edilemez hastanenizde çalışan tüm hemşirelerden yönetimsiz sorumlusunuz böyle insanları hastanenizde çalıştırmamanız gerekiyor! Eziyet çekmek istesek tonla para verip oraya gelmeyiz emin olun gelmeyiz Tecrübenizle iyi yaklaşımınızla insan gibi muamele görmek için geliyoruz biz oraya ne kendimiz ne minicik bebeklerimize eziyet çektirelim diye değil! Ne aşı olurken ne kan alınırken uzun ağlamayan bebeğimiz üzerinde çok büyük bir etkisi kaldı bunun şikayetlerimiz buraya yazdığımla son bulmayacak nereye gerekiyorsa başvuracağım elimizde fotoğraflarımız da var

 • anıl gültekin
  anıl gültekin
  4 hafta önce

  KKB bölümünden cüneyt aksay adlı doktora göründüm gittiğimde sırada 5-6 kişi 45 dk-1 saatir kapıda bekliyordu . Sonra herkesi 3-5 dk hızlı bir şekilde muayene ettikten sonra beni içeri çağırdı. Ciddi şikayetlerim olmasına rağmen( bazen sesimi kaybetmek gibi) saniyenin üçte biri hızında boğazıma bakıp röntgen istedi . Gereksiz sorularından sonra (yurtdışındaki tütün fiyatları gibi) sigarayı bırak diyip ilaç yazıp yolladı 3000 tl ye yakın bir para ödedim. İnsanlar devlet hastanesinde yer bulamadığı ve daha iyi doktor bulacaklarını düşünerek böyle hastanelere bu paraları veriyolar. Boşuna paranızı çöpe atmayın sigarayı bırakması gerektiğini herkes zaten biliyor. Gidin bi pastil alın bu adamdan daha çok işe yarar

 • hazer toker
  hazer toker
  bir ay önce

  Özel Ümit Tıp merkezinde kızımın tetkikleri için kan alındı. Ancak kanda problem olduğu için Vişnelik Ümit ten aranarak kızımın tekrar aç bir şekilde gelip kan vermesi istendi. 19.05.2024 pazar günü saat 10.30-11.00 arasında Ümit Vişnelik acil servisinde kan vermek için gittik. Kan almaya gelen hemşireye enjektörle kızımın damarını bulmaya çalıştı. Ancak damarı bulamayıp defalarca iğneyi ileri geri ileri geri yaparak kızımın hem ağlamasına (ki asla iğne ve kan almada ağlamayan bir çocuktur.) hemde canının yanmasına sebep oldu. Bulamadığını anlayınca yardımcı çağırdı oda bulamadığı gibi benim durmaları istememe rağmen yok damlıyor bulduk damla damla iki tüpü dolduracağını söyledi ve kızımın kolunu sıka sıka kan çıkarmaya çalıştılar. İtiraz edip ben hafta içi çocuk hemşiresine aldırım diyince de bende çocuk hemşiresiyim her zaman damarı bulmak zorunda değiliz dedi. İtirazıma rağmen tekrar yeni damar yolu açmaya çalışınca zorla çocuğu ellerinden alıp çıktım. Bu sırada da acil hekimi arkadaş olayları duyunca direk müşadeyi terk etti. Şimdi benim 6 yaşında bu zamana kadar defalarca başka başka hastanelerde kan vermiş serum yemiş iğne olmuş çocuğum bir kere bile ağlamamışken ilk defa gittiğimiz bu hastanede hem iki kere boşu boşuna sonucu olmadan çocuğumun canını yakıp hemde bunun ücretini sigorta şirketinden de tahsil ediyorlar. Ben sadece buradan değil her kanaldan gerekenin yapılması için işlerimi yapacağım. Bu yorumu okuyan sizlerede takdiri bırakıyorum. Benim yavrumun canı yandı sizde kendiniz bilirsiniz.

 • Gizem Sözüdoğru
  Gizem Sözüdoğru
  3 hafta önce

  Eşimin kulak ve boğazındanki enfeksiyondan dolayı acil servise 17.06.2024 tarihinde başvuru yaptık. Hastane de nöbetçi olan acil servis hekimine dün diş rahatsızlığından dolayı doktora gittiğimizi dişteki enfeksiyonun diren edildiğini bu sebeple kulak ve boğaz bölgesinde enfeksiyon oluştuğunu söyledik. Öyle ki zaten eşimin yüzü tamamen şişmiş bir haldeydi ve bir gün öncede başka bir hastanenin acil servisinde serum ile antibiyotik uygulanmıştı. Tüm bu belgeleride doktora gösterdik. Ancak acildeki hekim eşimi muayene dahi etmedi, diş rahatsızlığı için ben bir şey yapamam dedi ve bizi resmen mağdur etti. Tüm bunlarla birlikte senli benli şekilde üslupsuzca bir tavırla resmen bizi hastaneden kovdu. Yıllardır tercih ettiğimiz Ümit Hastanesinde hiç böyle bir tavırla karşılaşmamıştık.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.